Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Zájem o ispo roste

Nejvýznamnější mezinárodní veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ispo winter 06 se konal od 29. ledna do 1. února 2006 na Novém výstavišti v Mnichově.

Delta se představuje
ImageVelkoobchodní společnost působí na českém a slovenském trhu od roku 1999. Delta Kralupy nad Vltavou je dceřiná společnost německé firmy DELTA Schuhfabriken GmbH se sídlem v Pirmasensu, jejíž součástí je i německá firma HEGU GmbH. Obě společnosti, jejichž zboží Delta na českém a slovenském trhu reprezentuje, datují svou historii od roku 1965.
Jak dětem vybrat správnou velikost obuvi?
ImageDle odborných studií jsou nohy druhou nejzatíženější částí lidského těla hned po srdci. Po narození má 98 – 99 % dětí zdravé nohy a v předškolním věku má již jedna třetina z nich vadu vzniklou díky nevhodné obuvi. Průzkum dále zjistil, že pouze 3 % dětí předškolního a školního věku nosí délkově odpovídající obuv!
Průvodce dětským obouváním

Boty nás provázejí od nejútlejšího dětství. Ještě jsme se pořádně neudrželi na nohou a už nás obouvali. První krůčky jsme většinou učinili v dětských botičkách pro nejmenší děti zvané capáčky. Jenže pak jsme povyrostli - moc rychle - a bylo třeba kupovat stále nové a nové boty. Mnohým našim rodičům se zdálo, že by stačily boty po starším sourozenci nebo prostě po dítěti kamaráda či kolegyně, které se narodilo o pár měsíců dříve než naše dítě. Leč ouha! Je to správné řešení?

Dětská obuv speciál v Praze
Image D.P.K. Zlín otevřela novou značkovou prodejnu se širokým sortimentem dětské obuvi v Praze.
Společnost D.P.K. Zlín je tradičním českým výrobcem zdravotně nezávadné dětské obuvi a na trhu působí již od roku 1994.
Ceny pro modely obuvi a kožené galanterie

(BVV) - Do desáté prestižní soutěže TOP MODEL se zapojilo 16 firem a 38 exponátů veletrhu KABO. Tři hlavní ceny získaly společnosti Melob Brno, Fare Valašské Klobouky a Pavel Hajn Borohrádek.

STYL a KABO – zrcadlo módního průmyslu
Image(BVV) - Mezinárodní veletrhy STYL a KABO zůstávají největšími prezentacemi módního průmyslu v České republice i ve střední Evropě. V sedmi obsazených výstavních pavilonech nechyběly expozice největších producentů na českém trhu, přes nelehkou situaci v odvětví se na veletrh vrátili někteří významní vystavovatelé.
Jak pečovat o koženou galanterii?

Ošetřování kožené galanterie je u nás velmi podceňováno, a to nejen ze strany spotřebitelů, ale i ze strany prodejců. Zákon na ochranu spotřebitele - konkrétně informační povinnost prodejce o ošetřování výrobku a jeho správného používání (např. nosnost) a na druhou stranu i povinnost spotřebitele dbát těchto zásad – však platí i při prodeji těchto výrobků.

Rodina Klausova obouvá značku FARE
ImagePrvní dáma České republiky paní Livia Klausová téměř pravidelně navštěvuje módní veletrh KABO. Před dvěma lety zde objevila společnost FARE, která vyrábí kvalitní a módní obuv ve Valašských Kloboukách. Od té doby si její rodina oblíbila značku FARE natolik, že toto logo dnes září na většině botů, zejména nejmladších členů naší presidentské rodiny.
Setkání zájemců o obuvnický klastr
ImageJednou z doprovodných akcí veletrhu KABO bylo i setkání zájemců o vytvoření obuvnického klastru. Konalo se 15. 2. 2006 od 16 hodin v prostorách Business Center výstavního areálu BVV.
BOTAS je partnerem Raf?áků
ImageSpolečnost BOTAS, tradiční český výrobce obuvi, je partnerem nového českého filmu Raf?áci, který bude mít svou premiéru 9. března. Raf?áci jsou volným pokračováním úspěšné komedie pro teenagery Snowborďáci s Vojtěchem Kotkem a Jiřím Mádlem v hlavních rolích.
Obuv ovlivňuje zdraví dětí

(ČOKA Zlín) - Podle lékařských studií se více než 99% dětí rodí se zdravýma nohama. S přibývajícím věkem se počet vad nohou zvyšuje. Alarmující je rovněž zjištění, že asi jedna třetina prvňáčků přichází do školy s nohama různě poškozenýma v důsledku nošení nesprávné obuvi.

Centrum zdravého obouvání pro děti ve Zlíně
ImageTa tam je doba, kdy se botičky dědily mezi sourozenci a předávaly po známých. Rodiče si stále více uvědomují důležitost správného obouvání. Ale kde takové boty koupit? Obchodů, kde se dětské boty dají koupit, je jistě dostatek, ale málokterý z nich klade důraz na zdravotní nezávadnost a správné obouvání.
Možná vznikne obuvnický klastr
ImageKlastr je regionální sdružení podnikatelů v určitém oboru, kteří – ač si mohou částečně konkurovat – dokáží najít oblasti, ve kterých se jim vyplatí spolupracovat.
Na své si přijde každý
ImageFirma NARA působí na našem trhu od roku 1994 a zastupuje hned několik renomovaných zahraničních firem působících na trhu s obuví.
Poslanci nedodrželi svůj slib ševcům

Především o problémech, které již dlouho trápí české výrobce obuvi jednali přesně před rokem na půdě Zlínského kraje představitelé České obuvnické a kožedělné asociace, poslanci hospodářského výboru a představitelé Zlínského kraje. Zástupci výrobců obuvi kritizovali především levné dovozy z Číny a neúčinné kontroly českých orgánů.

Zájem o trekingovou obuv FARE roste
ImageFirma FARE byla založena v roce 1991, kdy začala s prací ve mzdě. Napřed to byla práce pro italské obuvnické firmy a později, po dosažení určité profesní úrovně, byla hlavním odběratelem rakouská firma. Ta svými neústupnými požadavky na pořádek a kvalitu byla pro FARE nejlepším učitelem.
<< < 31 32 33 34 35 36 37 > >>

Výsledky 721 - 737 z 737
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 13
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390