Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Centrum zdravého obouvání pro děti ve Zlíně
ImageTa tam je doba, kdy se botičky dědily mezi sourozenci a předávaly po známých. Rodiče si stále více uvědomují důležitost správného obouvání. Ale kde takové boty koupit? Obchodů, kde se dětské boty dají koupit, je jistě dostatek, ale málokterý z nich klade důraz na zdravotní nezávadnost a správné obouvání.
Možná vznikne obuvnický klastr
ImageKlastr je regionální sdružení podnikatelů v určitém oboru, kteří – ač si mohou částečně konkurovat – dokáží najít oblasti, ve kterých se jim vyplatí spolupracovat.
Na své si přijde každý
ImageFirma NARA působí na našem trhu od roku 1994 a zastupuje hned několik renomovaných zahraničních firem působících na trhu s obuví.
Poslanci nedodrželi svůj slib ševcům

Především o problémech, které již dlouho trápí české výrobce obuvi jednali přesně před rokem na půdě Zlínského kraje představitelé České obuvnické a kožedělné asociace, poslanci hospodářského výboru a představitelé Zlínského kraje. Zástupci výrobců obuvi kritizovali především levné dovozy z Číny a neúčinné kontroly českých orgánů.

Zájem o trekingovou obuv FARE roste
ImageFirma FARE byla založena v roce 1991, kdy začala s prací ve mzdě. Napřed to byla práce pro italské obuvnické firmy a později, po dosažení určité profesní úrovně, byla hlavním odběratelem rakouská firma. Ta svými neústupnými požadavky na pořádek a kvalitu byla pro FARE nejlepším učitelem.
<< < 31 32 33 34 35 36 37 > >>

Výsledky 721 - 725 z 725
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 28
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390