Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Na své si přijde každý
ImageFirma NARA působí na našem trhu od roku 1994 a zastupuje hned několik renomovaných zahraničních firem působících na trhu s obuví.

Högl - firma byla založena v roce 1932 a zabývá se výrobou luxusní dámské obuvi. Kolekce je určená pro náročné zákaznice sledující vývoj nejnovějších módních trendů. Značka Högl se stala synonymem komfortní obuvi s mimořádným důrazem kladeným na funkčnost výrobku.
Image
Tom Tailor - velmi známá módní značka určená především pro mladší klientelu. Pečlivě sleduje vývoj jednotlivých módních trendů a doplňuje stejnojmennou kolekci textilní módy.

Betty Barclay - Zabývá se vývojem a výrobou velmi moderní dámské obuvi. Kolekce trendově navazuje a doplňuje kolekci oděvů stejné značky.

Think! - již samotný název značky (Mysli!) nutí zákazníka k zamyšlení nad sebou samým, nad svou vlastní osobitostí. Je to značka, která jde svou vlastní cestou a chce zdůraznit možnost svobodné individuální volby každého člověka bez nutnosti kopírování jakýchkoliv jiných módních směrů.

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 26
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390