Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Obuv ovlivňuje zdraví dětí

(ČOKA Zlín) - Podle lékařských studií se více než 99% dětí rodí se zdravýma nohama. S přibývajícím věkem se počet vad nohou zvyšuje. Alarmující je rovněž zjištění, že asi jedna třetina prvňáčků přichází do školy s nohama různě poškozenýma v důsledku nošení nesprávné obuvi.

Centrum zdravého obouvání pro děti ve Zlíně
ImageTa tam je doba, kdy se botičky dědily mezi sourozenci a předávaly po známých. Rodiče si stále více uvědomují důležitost správného obouvání. Ale kde takové boty koupit? Obchodů, kde se dětské boty dají koupit, je jistě dostatek, ale málokterý z nich klade důraz na zdravotní nezávadnost a správné obouvání.
Možná vznikne obuvnický klastr
ImageKlastr je regionální sdružení podnikatelů v určitém oboru, kteří – ač si mohou částečně konkurovat – dokáží najít oblasti, ve kterých se jim vyplatí spolupracovat.
Na své si přijde každý
ImageFirma NARA působí na našem trhu od roku 1994 a zastupuje hned několik renomovaných zahraničních firem působících na trhu s obuví.
Poslanci nedodrželi svůj slib ševcům

Především o problémech, které již dlouho trápí české výrobce obuvi jednali přesně před rokem na půdě Zlínského kraje představitelé České obuvnické a kožedělné asociace, poslanci hospodářského výboru a představitelé Zlínského kraje. Zástupci výrobců obuvi kritizovali především levné dovozy z Číny a neúčinné kontroly českých orgánů.

Zájem o trekingovou obuv FARE roste
ImageFirma FARE byla založena v roce 1991, kdy začala s prací ve mzdě. Napřed to byla práce pro italské obuvnické firmy a později, po dosažení určité profesní úrovně, byla hlavním odběratelem rakouská firma. Ta svými neústupnými požadavky na pořádek a kvalitu byla pro FARE nejlepším učitelem.
<< < 31 32 33 34 35 36 > >>

Výsledky 701 - 706 z 706

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 56
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390