Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Nabídka letní obuvi pro děti

Prodejci na celém světě milují kolekci ECCO Kids, protože dnes a denně vidí, jak se tato obuv líbí dětem i rodičům, jak je kupují - a vracejí se pak pro další páry. Vedle mnoha jiných modelů pro letní a jarní sezonu 2006 společnost ECCO představuje také sandály Heatwave, které nabízejí bezkonkurenční pohodlí a jedinečný design. Tento sandál je příčinou, proč jsou sandály ECCO na dětských nožkách všude, kam se oko podívá.

Sportovní móda ctí účelnost

Image(ispo Mnichov) - Spektrum obuvi s přívlastkem “sportovní“ je značně široké. Nepříliš zřetelně začíná někde tam, kde končí obuv freewear a na straně druhé ji reprezentují modely špičkových technologií pro vrcholové sportovce. Nosí se k džínám, ale také se v ní běhá finále sprintu na 100 m. Nároky na barevnost a design se směrem k užitné dokonalosti stávají druhořadými.

Sportovní obuv Flexiko s názvem OLIVIA

Olivia Prokopová, hráčka Putt-Golf* Clubu Rakovník a reprezentantka ČR, členka vítězného výběru Evropy, který v duelu o Americas Cup 2005 porazil USA 2:1, navštívila zlínského výrobce obuvi Flexiko a vznikla tak zajímavá spolupráce.

NANO výrazně zvyšuje životnost obuvi
ImageMimořádně účinné čistící a impregnační prostředky pro obuv a kožené výrobky značky Collonil zná snad každý. V současné době tato renomovaná značka představuje další výrobky z nové řady NANO. Technologie Collonil NANO funguje na zcela odlišných principech (NANO částice), než doposud běžně vyráběné impregnace.
Usňová podešev – symbol luxusu?

ImageAčkoliv byla useň dřív nejběžnějším materiálem pro výrobu podešví, v současné době ji v této roli již téměř zcela nahradily materiály syntetické, jejichž vlastnosti jsou pro běžné nošení v mnoha ohledech výhodnější. Usňové podešve se tak staly doménou zejména dražší luxusní společenské obuvi a její prodejce by měl dokázat zákazníkovi podat odborné informace o údržbě a účelovosti. Jen tak se může vyhnout případným nepříjemným reklamačním sporům.

Znáte „gelovky“?

Každý z nás se již setkal s vložkami do obuvi. Někdo je nosí ze zdravotních důvodů, někdo „jen“ pro větší pohodlí při nošení obuvi. Naopak znalost tzv. korekčních pomůcek do obuvi (podpatěnky, patěnky či polštářky) je mezi spotřebiteli poměrně nízká. Velmi přitom pomáhají nejen osobám s vadami chodidla, například při zborcené nožní klenbě, ale i těm, kteří žádnou vadou netrpí.

Výstavy módy v Bratislavě

ImageUž po páté se otevřely brány Výstavního a kongresového centra Incheba Expo Bratislava pro mezinárodní výstavu módy Intermoda Bratislava, která se poprvé oficiálně rozšířila o mezinárodní výstavu obuvi a koženého zboží Leder Mode Slovakia. Výstava tak poprvé komplexně prezentovala módu včetně produkce obuvnického a kožedělného průmyslu a zúčastnilo se jí 51 firem.

Trendy galanterie pro jaro a léto 2006

(I.L.M Offenbach) – Kouzlo galanterie blížící se sezony bude spočívat v jednoduchosti. Bude méně rafinovaná, více uvolněná, hravá a dekorativní.

Komfort a kvalita pro každého
ImageSpolečnost IMBIZ působí v oblasti obuvi a kožené galanterie již více než deset let. Na českém trhu firmu reprezentuje dceřinná společnost LUNA LEDER a na Slovensku IMBIZ Shoes. Prostřednictvím vlastní rozsáhlé sítě prodejen, supermarketů a vlastní velkoobchodní činnosti dodává na tyto trhy široký sortiment kožené galanterie, pánské, dámské a dětské obuvi.
Češi chodí nejraději v teniskách

Prodejny s obuví rostou jako houby po dešti. V nákupních centrech i v ulicích se to obchody nabízejícími nejrůznější druhy bot jen hemží. V čem ale Češi nejraději a nejčastěji chodí? Jaké boty obouvají, pokud je netlačí konvence zaměstnání? Společnost Botas, jediný výrobce sportovní obuvi v České republice, se rozhodl zjistit, jaké boty má český národ nejraději, pokud má právo volby, co na své nohy obuje.

Docela obyčejné boty - boty neobyčejně zvláštní
ImageZ původní potřeby ochránit nohu před chladem, horkem, vlhkem a nebezpečným povrchem se stala obuv nezbytnou součástí našeho života. Již od počátku lidských dějin byla symbolem společenského postavení, stala se výrazným módním doplňkem, inspirací uměleckých děl i uměleckým výtvorem sama o sobě.
Zájem o ispo roste

Nejvýznamnější mezinárodní veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ispo winter 06 se konal od 29. ledna do 1. února 2006 na Novém výstavišti v Mnichově.

Delta se představuje
ImageVelkoobchodní společnost působí na českém a slovenském trhu od roku 1999. Delta Kralupy nad Vltavou je dceřiná společnost německé firmy DELTA Schuhfabriken GmbH se sídlem v Pirmasensu, jejíž součástí je i německá firma HEGU GmbH. Obě společnosti, jejichž zboží Delta na českém a slovenském trhu reprezentuje, datují svou historii od roku 1965.
Jak dětem vybrat správnou velikost obuvi?
ImageDle odborných studií jsou nohy druhou nejzatíženější částí lidského těla hned po srdci. Po narození má 98 – 99 % dětí zdravé nohy a v předškolním věku má již jedna třetina z nich vadu vzniklou díky nevhodné obuvi. Průzkum dále zjistil, že pouze 3 % dětí předškolního a školního věku nosí délkově odpovídající obuv!
Průvodce dětským obouváním

Boty nás provázejí od nejútlejšího dětství. Ještě jsme se pořádně neudrželi na nohou a už nás obouvali. První krůčky jsme většinou učinili v dětských botičkách pro nejmenší děti zvané capáčky. Jenže pak jsme povyrostli - moc rychle - a bylo třeba kupovat stále nové a nové boty. Mnohým našim rodičům se zdálo, že by stačily boty po starším sourozenci nebo prostě po dítěti kamaráda či kolegyně, které se narodilo o pár měsíců dříve než naše dítě. Leč ouha! Je to správné řešení?

Dětská obuv speciál v Praze
Image D.P.K. Zlín otevřela novou značkovou prodejnu se širokým sortimentem dětské obuvi v Praze.
Společnost D.P.K. Zlín je tradičním českým výrobcem zdravotně nezávadné dětské obuvi a na trhu působí již od roku 1994.
Ceny pro modely obuvi a kožené galanterie

(BVV) - Do desáté prestižní soutěže TOP MODEL se zapojilo 16 firem a 38 exponátů veletrhu KABO. Tři hlavní ceny získaly společnosti Melob Brno, Fare Valašské Klobouky a Pavel Hajn Borohrádek.

STYL a KABO – zrcadlo módního průmyslu
Image(BVV) - Mezinárodní veletrhy STYL a KABO zůstávají největšími prezentacemi módního průmyslu v České republice i ve střední Evropě. V sedmi obsazených výstavních pavilonech nechyběly expozice největších producentů na českém trhu, přes nelehkou situaci v odvětví se na veletrh vrátili někteří významní vystavovatelé.
Jak pečovat o koženou galanterii?

Ošetřování kožené galanterie je u nás velmi podceňováno, a to nejen ze strany spotřebitelů, ale i ze strany prodejců. Zákon na ochranu spotřebitele - konkrétně informační povinnost prodejce o ošetřování výrobku a jeho správného používání (např. nosnost) a na druhou stranu i povinnost spotřebitele dbát těchto zásad – však platí i při prodeji těchto výrobků.

Rodina Klausova obouvá značku FARE
ImagePrvní dáma České republiky paní Livia Klausová téměř pravidelně navštěvuje módní veletrh KABO. Před dvěma lety zde objevila společnost FARE, která vyrábí kvalitní a módní obuv ve Valašských Kloboukách. Od té doby si její rodina oblíbila značku FARE natolik, že toto logo dnes září na většině botů, zejména nejmladších členů naší presidentské rodiny.
<< < 31 32 33 34 35 36 37 > >>

Výsledky 701 - 720 z 728
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390