Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Zájem o trekingovou obuv FARE roste
ImageFirma FARE byla založena v roce 1991, kdy začala s prací ve mzdě. Napřed to byla práce pro italské obuvnické firmy a později, po dosažení určité profesní úrovně, byla hlavním odběratelem rakouská firma. Ta svými neústupnými požadavky na pořádek a kvalitu byla pro FARE nejlepším učitelem.

Mezitím však ve FARE vznikal další program. Nejprve to byl program dětské obuvi a během několika měsíců byl rozšířen o obuv pánskou, později pak dále o chlapeckou a dívčí. Firma se zaměřila na vývoj a výrobu obuvi vycházkového typu v provedení celoročním, letním a zimním. Kolekce obuvi FARE dnes čítá více než 400 vzorů převážně v celousňovém provedení.

ImageDůraz je kladen na vysokou kvalitu materiálů a preciznost pracovních operací. Svojí cenou se obuv FARE zařadila do střední a mírně vyšší cenové skupiny. Obuv FARE je určena zákazníkům požadujících komfort, pohodlí a spolehlivost. Firma FARE je držitelem různých certifikátů, módních ocenění a značek kvality.

Nejmladším segmentem výrobního programu FARE je trekingová obuv, která je v plnohodnotné verzi vyráběna i ve velikostech pro nejmenší sportovce. Kolekce této obuvi totiž od letošního roku pokrývá velikostní skupiny 23 až 46 a dle individuálních přání je tato obuv k dispozici i v nadměrných velikostech až po velikost 49. Kvalita použitých materiálů, klimamembrány a speciálních podešví si velmi rychle našla své zákazníky i mezi nejnáročnějšími vyznavači trekingu.

Nespornou výhodou trekingové obuvi FARE je i fakt, že pořizovací cena modelů je výrazně nižší, než je na našem trhu - u obuvi této kategorie a užitných vlastností - zvykem. Trekingová obuv společnosti Fare je dokladem, že k úspěchu na trhu není nezbytnou podmínkou renomované logo světového věhlasu.


Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 35
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390