Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Delta se představuje
ImageVelkoobchodní společnost působí na českém a slovenském trhu od roku 1999. Delta Kralupy nad Vltavou je dceřiná společnost německé firmy DELTA Schuhfabriken GmbH se sídlem v Pirmasensu, jejíž součástí je i německá firma HEGU GmbH. Obě společnosti, jejichž zboží Delta na českém a slovenském trhu reprezentuje, datují svou historii od roku 1965.

Delta Kralupy nad Vltavou na trh dodává především pohodlnou a komfortní dámskou obuv PIA. Značky Simona a Tombeli reprezentují dámskou společenskou a vycházkovou obuv, OUTDOR, MASTER či DON CARLOS pánskou společenskou a vycházkovou obuv a Dr.Genergem pak obuv zdravotní.

ImageSegment dětské obuvi v kolekci zastupuje značka NB, sportovní obuv pak značka L.O.X. V kolekci dámské a pánské obuvi nechybí ani nadměrné velikosti.

Delta Kralupy nad Vltavou je jednou z nejvýznamnějších velkoobchodních společností u nás, čemuž odpovídá i široká nabídka doplňkového sortimentu (kartáče, obouvací lžíce, napínáky, vložky do obuvi, prostředky na ošetření obuvi apod). Zásobuje více než 200 maloobchodníků, ale také velkoobchody a hypermarkety Globus, Carrefour a Bílou labu?.

Foto Vlastimil Kolařík

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 15
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390