Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Centrum zdravého obouvání pro děti ve Zlíně
ImageTa tam je doba, kdy se botičky dědily mezi sourozenci a předávaly po známých. Rodiče si stále více uvědomují důležitost správného obouvání. Ale kde takové boty koupit? Obchodů, kde se dětské boty dají koupit, je jistě dostatek, ale málokterý z nich klade důraz na zdravotní nezávadnost a správné obouvání.

ImageV listopadu loňského roku bylo ve Zlíně otevřeno Centrum zdravého obouvání pro děti.

Jedná se o obchod, který se specializuje na prodej kvalitní a zdravotně nezávadné dětské obuvi, převážně z tuzemské produkce. To je velmi důležité, protože botičky vyrobené v Asii často neodpovídají tvaru typické středoevropské nožičky. Hlavními dodavateli obchodu jsou DPK s. r. o. Zlín, Essi a papuče Bedřichová.

Obsluhuje zde proškolený personál, který dokáže rodičům poradit a nabídnout odpovídající obuv pro jejich děti. Kromě obuvi je zde v nabídce i doplňkový sortiment: ponožky, punčocháče, kojenecké body, fusaky, nánožníky, pláštěnky do kočárků, babyvaky.

Prodejna je situována nedaleko centra města Zlína, na Štefánikově ulici. Obchod je vybaven bezbariérovým přístupem, což ocení především maminky s kočárky. K dispozici jsou dvě parkovací místa a dětský koutek pro nejmenší zákazníky.

Šetřit na botách pro naše nejdražší se opravdu nevyplácí. Je dobré nezapomínat, že dětská nožička se během prvních osmi let intenzivně vyvíjí a formuje na celý život. Věnujte nožičkám vašich dětí mimořádnou péči.

Vaše dítě udělá denně až 20 tisíc krůčků. Pomůžeme Vám postarat se o to, aby to byly kroky zdravé.

www.dětskéboty.cz - krok zdravým směrem!

Kontakt:


Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 13
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390