Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Ba?a podpořil setkání obuvníků

ImageDne 2. 5. 2006 se v Ba?ově vile ve Zlíně uskutečnilo setkání obuvnických firem ze zlínského regionu. Setkání uspořádalo Technologické inovační centrum s. r. o. (TIC) spolu s Nadací Tomáše Bati v rámci projektu „Identifikace možností vzniku obuvnického klastru“ na Zlínsku.

Konsorcium T+M představuje svou kolekci

ImageV současné době se KONSORCIUM T+M zabývá výrobou a velkoobchodním prodejem dámské, pánské a dětské obuvi v kategorii společenské, letní, celoroční, zimní, sportovní, turistické, masážní, domácí a sportovní gumotextilní obuví pro všechny věkové kategorie. Dále nabízí specializovanou obuv pro lesníky a rybáře, pracovní obuv a obuv do vody.

Jak pečovat o módní materiály?

Léto bude ve znamení barev. Dominují barvy jako růžová, žlutá, tyrkysová, svítící modré odstíny nebo oranžová na straně jedné a přírodní barvy Afriky na straně druhé (písková, ořech, blond, zemité odstíny). Také barvy jako jsou šeřík, růžová, hortenzie a lilie jsou kombinovány v potisku plném fantazie. Celkově je móda velmi přirodní a romantická. Velké motivy květin jsou častým tématem. Vedle klínových podpatků se vrací i proplétání a kožené pásečky obepínající kotník. Nová sezona přináší i řadu nových materiálů. Jak však o ně pečovat?

Jak přicházejí na svět

ImageSpolečnost Botas umožnila návštěvu „kuchyně“ a odtajnila své recepty na kvalitní sportovní obuv. Většina z nás je má doma, většina z nás je ráda nosí a většině z nás jejich výskyt v obchodech i nakupování přijde zcela běžnou záležitostí. Jak ale takové sportovní boty přicházejí na svět? Kde se rodí jejich podoba – tvar, materiál, barvy? Čím musí projít, než se dostanou do obchodů? Jak složitý je takový zrod?

Prestižní ocenění designu dětské obuvi

V dnešní době, kdy má většina výrobků srovnatelné technické parametry, odlišuje od sebe značky a firmy ve velké míře právě design. Spousta spotřebitelů se při výběru zboží řídí právě jeho vzhledem. Dobrý design ovlivňuje vkus zákazníka a nenápadně, ale podstatně určuje trendy a styly současného světa.

Veletrhy MICAM a MIPEL v Miláně

Image(ČOKA) - Ve dnech 16.-19.března 2006 se konaly v Miláně tradiční mezinárodní veletrhy MICAM a MIPEL, které vždy pohladí oko i duši každé ženy, nebo? návrháři se zaměřují především na dámskou obuv a doplňky (kabelky a opasky). Veletrh nabízel kolekci podzim – zima 2006/2007 s celkovou účastí 1642 vystavovatelů na ploše více jak 80 000 m2.

Za stylem a kvalitou do Hong Kongu

22. opakování veletrhu APLF (Asia Pacific Leather Fair), které se konalo 28. – 31. března 2006 znovu potvrdilo, že Hong Kong je stále na prvním místě při výběru pro mnoho společností v tomto průmyslu, především pro ty, které se zabývají celosvětovým trhem.

Asijskému dumpingu se EU brání jen neochotně

(CEC) - Regulační komise uvaluje prozatímní antidumpingové clo na dovoz obuvi se svršky vyrobenými z usně původem z Číny nebo Vietnamu.

Golf vyžaduje pohodlí, styl a výkonnost

Známý dánský výrobce obuvi ECCO představuje svou kolekci na jaro a léto 2006. Jsou v ní klasické, neformální a sportovní modely golfové obuvi v ,pěti zcela nových stylech doplněné návratem pěti oblíbených modelů z minulosti.

Nová prodejna dětské obuvi v Praze

ImageKoncem března otevřela firma FARE prodejnu kvalitní české dětské obuvi v Praze Dejvicích. Slavnostního otevření se zúčastnila i Livia Klausová, která nejen osobně přestřihla symbolickou pásku, ale vzápětí na to se stala i první zákaznicí této nové prodejny.

GLS - nový veletrh galanterie a koženého zboží

Souběžně s veletrhem GDS se v Düsseldorfu premiérově uskutečnil i veletrh galanterie a koženého zboží GLS. Galanterie tak byla vyčleněna z nomenklatur GDS a získala svůj vlastní prostor k prezentaci.

Nabídka letní obuvi pro děti

Prodejci na celém světě milují kolekci ECCO Kids, protože dnes a denně vidí, jak se tato obuv líbí dětem i rodičům, jak je kupují - a vracejí se pak pro další páry. Vedle mnoha jiných modelů pro letní a jarní sezonu 2006 společnost ECCO představuje také sandály Heatwave, které nabízejí bezkonkurenční pohodlí a jedinečný design. Tento sandál je příčinou, proč jsou sandály ECCO na dětských nožkách všude, kam se oko podívá.

Sportovní móda ctí účelnost

Image(ispo Mnichov) - Spektrum obuvi s přívlastkem “sportovní“ je značně široké. Nepříliš zřetelně začíná někde tam, kde končí obuv freewear a na straně druhé ji reprezentují modely špičkových technologií pro vrcholové sportovce. Nosí se k džínám, ale také se v ní běhá finále sprintu na 100 m. Nároky na barevnost a design se směrem k užitné dokonalosti stávají druhořadými.

Sportovní obuv Flexiko s názvem OLIVIA

Olivia Prokopová, hráčka Putt-Golf* Clubu Rakovník a reprezentantka ČR, členka vítězného výběru Evropy, který v duelu o Americas Cup 2005 porazil USA 2:1, navštívila zlínského výrobce obuvi Flexiko a vznikla tak zajímavá spolupráce.

NANO výrazně zvyšuje životnost obuvi
ImageMimořádně účinné čistící a impregnační prostředky pro obuv a kožené výrobky značky Collonil zná snad každý. V současné době tato renomovaná značka představuje další výrobky z nové řady NANO. Technologie Collonil NANO funguje na zcela odlišných principech (NANO částice), než doposud běžně vyráběné impregnace.
Usňová podešev – symbol luxusu?

ImageAčkoliv byla useň dřív nejběžnějším materiálem pro výrobu podešví, v současné době ji v této roli již téměř zcela nahradily materiály syntetické, jejichž vlastnosti jsou pro běžné nošení v mnoha ohledech výhodnější. Usňové podešve se tak staly doménou zejména dražší luxusní společenské obuvi a její prodejce by měl dokázat zákazníkovi podat odborné informace o údržbě a účelovosti. Jen tak se může vyhnout případným nepříjemným reklamačním sporům.

Znáte „gelovky“?

Každý z nás se již setkal s vložkami do obuvi. Někdo je nosí ze zdravotních důvodů, někdo „jen“ pro větší pohodlí při nošení obuvi. Naopak znalost tzv. korekčních pomůcek do obuvi (podpatěnky, patěnky či polštářky) je mezi spotřebiteli poměrně nízká. Velmi přitom pomáhají nejen osobám s vadami chodidla, například při zborcené nožní klenbě, ale i těm, kteří žádnou vadou netrpí.

Výstavy módy v Bratislavě

ImageUž po páté se otevřely brány Výstavního a kongresového centra Incheba Expo Bratislava pro mezinárodní výstavu módy Intermoda Bratislava, která se poprvé oficiálně rozšířila o mezinárodní výstavu obuvi a koženého zboží Leder Mode Slovakia. Výstava tak poprvé komplexně prezentovala módu včetně produkce obuvnického a kožedělného průmyslu a zúčastnilo se jí 51 firem.

Trendy galanterie pro jaro a léto 2006

(I.L.M Offenbach) – Kouzlo galanterie blížící se sezony bude spočívat v jednoduchosti. Bude méně rafinovaná, více uvolněná, hravá a dekorativní.

Komfort a kvalita pro každého
ImageSpolečnost IMBIZ působí v oblasti obuvi a kožené galanterie již více než deset let. Na českém trhu firmu reprezentuje dceřinná společnost LUNA LEDER a na Slovensku IMBIZ Shoes. Prostřednictvím vlastní rozsáhlé sítě prodejen, supermarketů a vlastní velkoobchodní činnosti dodává na tyto trhy široký sortiment kožené galanterie, pánské, dámské a dětské obuvi.
<< < 31 32 33 34 35 > >>

Výsledky 661 - 680 z 699

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulář



Nejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 55
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390