Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Ceny pro modely obuvi a kožené galanterie

(BVV) - Do desáté prestižní soutěže TOP MODEL se zapojilo 16 firem a 38 exponátů veletrhu KABO. Tři hlavní ceny získaly společnosti Melob Brno, Fare Valašské Klobouky a Pavel Hajn Borohrádek.

Image
Melob

Soutěž TOP MODEL při veletrhu KABO vyhlašuje Česká obuvnická a kožedělná asociace spolu s Veletrhy Brno, a. s., a časopisem TextilŽurnál. Vzhledem k vysoké konkurenci tentokrát odborná porota doporučila udělit tři hlavní ceny a tři čestná uznání.

Image
Pavel Hajn
Top Innovation Award získala firma Melob, s. r. o., Brno za dětskou kotníčkovou celousňovou obuv s harmonickým designem a dobře vyváženou barevností, jejíž řešení respektuje zásady zdravotní nezávadnosti. Za kvalitu designu porota ocenila společnost Fare, s. r. o., Valašské Klobouky. Top Design Award obdržela za chlapeckou komfortní usňovou obuv s atraktivním a přitom citlivě vyváženým estetickým řešením, kde výběr materiálů i barevné řešení odpovídá trendu „mladá móda“. Cena Top Quality Award patří firmě Pavel Hajn, kožená galanterie, Borohrádek. Úspěšným exponátem se stala celousňová dámská kabelka, jejíž esteticky jednoduché módní linie podtrhuje kvalita výběru materiálů a technologického zpracování.

Image
FARE
Vedle hlavních cen, které byly slavnostně předány na středečním přehlídkovém večeru STYL KABO NIGHT, byla v soutěži TOP MODEL vyhlášena také tři mimořádná ocenění. Získaly je společnosti FAWO s. r. o., Praha, (dámská vycházková obuv s mladistvou barevností zajiš?ující komfortní obouvání), Jiří Šnobl, Třebíč (elegantní dámská lodička s módní barevností a luxusním zpracováním) a Famili Trenčín s. r. o. (sportovní vak, ktery spojuje účelové řešení s estetickým výběrem materiálů).

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 59
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390