Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Elektronika ve sportovní obuvi

Firmy Nike a Apple se rozhodly spojit své síly a vytvořily pozoruhodnou novinku pro běžce. Připravily technologii, která propojí sportovní obuv Nike s digitálním přehrávačem Apple iPod.

ara Shoes Czech Praha
Image Společnost je přímým zástupcem německého holdingu ara pro Českou republiku a Slovensko. Na trhu se prezentuje tzv. duální strategií. V rámci velkoobchodní činnosti obchoduje se 170 partnery, ale zároveň disponuje i svou vlastní sítí prodejen.
Jemná péče o udržované nohy

Že k sobě patří obuv a krása, ví každý. Také víme, že spolu souvisí obuv a „pocit pohody“, tzv. wellness. Zcela nové je naopak to, že krásu a pohodu budeme nacházet ve spojitosti s obchodem s obuví.

Rock´n´roll Band Marcela Woodmana & FARE
ImageRock´n ´roll band Marcela Woodmana se pyšní obuví značky FARE.  Na snímku pózuje kapela Marcela Woodmana jen pro fotografa FARE, když ji zástupce firmy náhodou zastihl na jednom významném koncertu. Muzikanti se při focení netajili tím, že speciální zakázka na obuv od FARE Valašské Klobouky se opravdu povedla.
Na český trh vstoupily desítky nových firem

Koncentrace maloobchodního trhu s oděvy a obuví pokračuje, by? s tempem mnohem pomalejším, než je tomu u jiných sortimentů. Tento trend potvrdil výzkum společností INCOMA Research a GfK Praha "FASHION MARKET 2005". 15 největších společností v současné době kontroluje dohromady přibližně čtvrtinu trhu v daném tržním segmentu.

Skechers slaví úspěchy i u nás

ImageSpolečnost SKECHERS je předním americkým výrobcem obuvi pro volný čas a sport. Sídlo společnosti je v Manhattan Beach v Kalifornii a své pobočky má v New Yorku, Londýně, Paříži, Frankfurtu, Madridu a v řadě dalších míst na světě. SKECHERS zahájil expanzi na klíčové trhy světa a nevynechal ani Českou republiku.

Hledání nových trhů

(TextilŽurnál 6/2006) - V únorovém vydání TextilŽurnálu jsme se zmiňovali o tom, že letošní dvě gigantické sportovní akce – zimní olympiáda a fotbalové mistrovství světa – velmi silně ovlivní i světovou módu. Uplynuly čtyři měsíce: olympiádu již máme za sebou a fotbalovou galashow právě prožíváme. A sport opravdu módou zahýbal – stačí se jen podívat na nejrůznější oblečení fotbalových fanoušků v ochozech německých stadionů, přičemž nemusí jít jen o pestře oděné diváky (a hlavně divačky!) z Brazílie!

I těhotné ženy potřebují správnou obuv
ImageTěhotenství je jedním z nejhezčích a zároveň nejnáročnějších období v životě ženy. V průběhu těhotenství dochází v organismu ženy k řadě anatomických i funkčních změn, které vyžadují úpravy denního režimu a výživy, ale i pohybové aktivity a v neposlední řadě i způsobu oblékání a obouvání. Obuv může u nastávající matky sehrát velmi významnou roli mj. pro zachování její bezpečnosti.
Top Quality Award pro firmu Pavel Hajn

U příležitosti únorového veletrhu KABO proběhla tradiční soutěž TOP MODEL, jejímž spolupořadatelem je vedle České obuvnické a kožedělné asociace a Veletrhů Brno i časopis TextilŽurnál. Redakce časopisu tentokrát udělila cenu TOP QUALITY AWARD firmě Pavel Hajn, výroba kožené galanterie, Borohrádek za celousňovou dámskou kabelku. Firma Pavel Hajn se veletrhu KABO účastní pravidelně a ocenění v soutěži TOP MODEL nezískala prvně.

Dětská obuv Melob
ImageVelkoobchodní společnost MELOB Brno je dovozcem dětské obuvi z Itálie a částečně i z Brazílie. Obuv dodává do maloobchodních sítí na českém i slovenském trhu. Soustředí se hlavně na výběr kvalitní usňové obuvi, která svým designem, střihem a barevností splňuje aktuální módní trendy. Na trh přináší stále nové vzory, ve kterých se nezapře proslulý rukopis italských designérů.
Memorandum „Za zdravé obouvání dětí v ČR“

(ČOKA) – Předmětem červnového jednání pracovního workshopu lékařů a dalších odborníků bylo stanovení základních požadavků na konstrukci dětské obuvi a na materiály, které jsou použity pro výrobu dětské obuvi, jež by se staly základem pro evropskou standardizaci u dětské obuvi.

Certifikace by měla chránit zdraví

Začátkem června uspořádala Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA), jako zástupce výrobců kvalitní a zdravé dětské obuvi, ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati (UTB) workshop Zdravou obuví ke zdravému vývoji dětské nohy. Semináře se zúčastnili i odborníci z řad lékařů, kteří se dlouhodobě zabývají vývojem dětské nohy.

Dětská obuv z kolekce PK REGA

ImageVelkoobchodní společnost PK REGA působí na českém trhu již více než deset let a obuv dodává do více než tří set prodejen. Skladbu kolekce ovlivňují především vysoké nároky kladené na užitné vlastnosti a komfort, které jsou pro obuv z kolekce PK REGA již charakteristické.

Oděvní průmysl dokázal držet krok

(TextilŽurnál 5/2006) - Zatímco výrobní firmy v oděvním průmyslu v loňském roce jakž-takž dosáhly na tržby z roku 2004, textilní výrobci to nedokázali. Vyplývá to z žebříčku největších firem textilního a oděvního průmyslu, který časopis TextilŽurnál – společně s Asociací textilního, oděvního a kožedělného průmyslu - jako jediný v ČR (již pojedenácté) sestavil v minulých dnech. V roce 2005 tak z námi uvedených 34 textilních firem hned 22 zaznamenalo pokles tržeb; někdy šlo až o dvouciferný procentuální pokles – viz TextilŽurnál 5/2006, str. 40 a 41.

Komfort pro všechny

ImageSpolečnost Wispra se zabývá dovozem komfortní dámské a pánské obuvi. Pánskou obuv v kolekci reprezentuje tradiční značka Jomos, na jejímž vytvoření se podílela řada generací. Vyznačuje se perfektním zpracováním usňových vrchových materiálů, vnitřním vybavením a komfortními podešvemi.

Není NANO jako NANO

Nanotechnologie je stěžejní technologií 21.století, o tom není pochyb. Možnosti uplatnění, které máme díky výzkumu malinkatých částeček (nano = 1 miliardtina), se zdají neomezené. Materiály ošetřené nanotechnologií mají velmi rozmanité vlastnosti, jakými jsou odpuzování vody, nečistot a bakterií, antikorozní ochrana, ochrana před UV-zářením aj. To, jaké vlastnosti bude mít ošetřený povrch, však zdaleka nezávisí jen na velikosti částic a jejich typu.

O dámskou obuv je největší zájem

ImageTIC Zlín ve spolupráci s ČOKA realizoval průzkum mezi odbornými návštěvníky kontraktů kůže-boty TORI v Praze a v Olomouci. Dotazník vyplňovali pouze majitelé obchodů s obuví nebo vedoucí prodejen s obuví. Celkem bylo shromážděno 60 vyplněných dotazníků. Toto číslo není vysoké, avšak plně odpovídá účasti odborných návštěvníků na březnových kontraktech.

Nové podmínky pro dovoz obuvi do Ruska

(ČOKA) - Ruská obuvnická asociace, která je členem pozorovatelem Evropské konfederace obuvnického průmyslu (C.E.C.), informovala členskou základnu C.E.C, že po čtyřletém úsilí se jí podařilo přesvědčit vládnoucí orgány Ruska ke snížení dovozních tarifů na hotovou obuv.

1,7 milionů párů obuvi čeká na své zákazníky

ImageSpolečnost V+J OBUV působí v oblasti prodeje obuvi na českém trhu již více než deset let a exklusivně zde zastupuje významné zahraniční obuvnické společnosti. Pravidelně nabízí předsezonní kolekce Quick Shoes, kde mají zákazníci možnost výběru z řady více než 3 tisíc vzorů dámské, pánské i dětské obuvi.

Ba?a podpořil setkání obuvníků

ImageDne 2. 5. 2006 se v Ba?ově vile ve Zlíně uskutečnilo setkání obuvnických firem ze zlínského regionu. Setkání uspořádalo Technologické inovační centrum s. r. o. (TIC) spolu s Nadací Tomáše Bati v rámci projektu „Identifikace možností vzniku obuvnického klastru“ na Zlínsku.

<< < 31 32 33 34 35 > >>

Výsledky 641 - 660 z 698

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 1
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390