Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Móda se vrací k čistotě

(BVV) – Jak informoval seminář veletrhů STYL a KABO o módních trendech v dámské, pánské a ležérní módě pro sezonu jaro/léto 2007, čeká nás návrat ke střízlivé eleganci. Nespoutanou fantazii nahradí minimalismus.

Jak konkurovat obchodním řetězcům?

(BVV) – Letošní ročník módních veletrhů STYL a KABO se programově zaměřuje na retail. Obchodníci, kteří vlastní „kamenné“ obchody nebo jejich sí?, byli dnes také hlavní cílovou skupinou, pro kterou byl uspořádán seminář nazvaný „Útok je nejlepším obrana – účinné marketingové strategie proti ZARA a H&M.

Botas získal ocenění Vynikající výrobek roku 2006

Botas, přední výrobce sportovní obuvi v České republice, se může pyšnit oceněním „Vynikající výrobek roku 2006“. Odnesl si ho ze soutěže, kterou vyhlásilo Design centrum České republiky. Do soutěže se Botas přihlásil s hokejovým kompletem „MIRAGE 551 PRO s bruslí ICEHAWK PRO“, který navrhli designéři Lukáš Sodomka (autor hokejové obuvi) a Ing. David John (autor hokejové brusle a plastové špičky). Poprvé byl tento model veřejně představen v lednu 2006 na veletrhu ISPO Winter 2006 v Mnichově.

Obuv, ve které chodí celebrity

ImageJedinečný design, excelentní řemeslné zpracování, nejkvalitnější materiály, použití unikátních technologií.
A výsledek? V obuvi francouzské společnosti MEPHISTO dnes chodí Brad Pitt, Robert de Niro, Steven Spielberg, japonská princezna Masako, španělská královna Sophia, Luciano Pavarotii...

Připravované společné projekty obuvnického klastru

V rámci veletrhu KABO se uskutečnilo další setkání firem, které mají zájem o založení klastru obuvníků. Hostitelem setkání byla Česká obuvnická a kožedělná asociace.

Prestižní soutěž TOP MODEL zná své vítěze!

Již po jedenácté proběhla na brněnském výstavišti při příležitosti veletrhu KABO soutěž TOP MODEL, kterou vyhlašuje Česká obuvnická a kožedělná asociace, a. s. Veletrhy Brno a odborný časopis TextilŽurnál. Odborná komise měla i při letošním ročníku nelehký úkol, aby vybrala z přihlášených modelů ty nejlepší a nejzajímavější. Přihlášeno bylo celkem 17 firem a 44 modelů obuvi a kožené galanterie.

Outdoor zamíchal karty

Image(ispo) – Tradiční mnichovský veletrh ispo je významnou událostí ve světě sportovní módy, sportovních potřeb a technologií již řadu let. Každoročně se dělí na dva běhy – letní a zimní. Letní sporty a letní kolekce byly tématem ispo summer 06, které proběhlo v polovině července 2006.
(vpravo Asics)

Kontroly stánkového prodeje

Stánkový prodej je trvalou, svébytnou, i když problematickou součástí českého trhu, a přes určité zlepšení stále platí, že právní vědomí trhovců obecně je nízké a vůle k dodržování zákonů minimální.

Stylový komfort
ImageVelkoobchodní společnost Gepard boots na tuzemském trhu reprezentuje především renomovaného polského výrobce obuvi značky Lesta. Moderní výrobní podnik vznikl doslova na zelené louce. Disponuje vlastními designéry, kteří obuvi dávají punc na současném globalizovaném trhu tolik vzácné, ale zákazníky stále více žádané osobitosti.
Alarmující závěry kontrol prodeje dětské obuvi

Česká obchodní inspekce se od března do června 2006 v rámci celoplošné kontroly zaměřila na prodeje dětské obuvi, inspektoři zejména ověřovali u prodávajících poskytování závazných informačních povinností, způsob označování materiálového složení hlavních částí obuvi a k posouzení odebrali celkem 10 vzorků dětské obuvi.

Design bez kompromisů
Image Jedním z nejvýznamnějších dodavatelů obuvi na tuzemský trh je Wortmann ČR, jejímž výhradním obchodním zástupcem pro ČR a SR je brněnská společnost Afeli. Na tuzemském trhu působí více než deset let a obuv značky Tamaris dodává více než pěti stům maloobchodních společností.
Nová dimenze minulosti

Dámská obuv v sezoně podzim zima 2006/07 bude ve znamení „nového vzhledu“. Řemeslnost, kvalitní detaily a excelentní materiály vytváří poutavou bázi nové módy v oblasti obuvi. Kůže jsou jemné, hladké a originální vzhled jim propůjčují povrchové úpravy imitující hrubou opracovanost. Dramatické akcenty vznikají díky vysoce lesklým materiálům.

Atraktivní obuv za příznivé ceny

ImageKonec roku 2005 byl pro pražskou společnost Azaleia Europe obdobím zásadních změn. Změnil se název firmy na Avenida Europa a majitelem firmy se stal Pavel Podzemský, který byl do té doby marketingovým ředitelem a spolumajitelem firmy. Osvědčená organizační struktura se zachovala, ale rozšířilo se portfolium značek.

Elektronika ve sportovní obuvi

Firmy Nike a Apple se rozhodly spojit své síly a vytvořily pozoruhodnou novinku pro běžce. Připravily technologii, která propojí sportovní obuv Nike s digitálním přehrávačem Apple iPod.

ara Shoes Czech Praha
Image Společnost je přímým zástupcem německého holdingu ara pro Českou republiku a Slovensko. Na trhu se prezentuje tzv. duální strategií. V rámci velkoobchodní činnosti obchoduje se 170 partnery, ale zároveň disponuje i svou vlastní sítí prodejen.
Jemná péče o udržované nohy

Že k sobě patří obuv a krása, ví každý. Také víme, že spolu souvisí obuv a „pocit pohody“, tzv. wellness. Zcela nové je naopak to, že krásu a pohodu budeme nacházet ve spojitosti s obchodem s obuví.

Rock´n´roll Band Marcela Woodmana & FARE
ImageRock´n ´roll band Marcela Woodmana se pyšní obuví značky FARE.  Na snímku pózuje kapela Marcela Woodmana jen pro fotografa FARE, když ji zástupce firmy náhodou zastihl na jednom významném koncertu. Muzikanti se při focení netajili tím, že speciální zakázka na obuv od FARE Valašské Klobouky se opravdu povedla.
Na český trh vstoupily desítky nových firem

Koncentrace maloobchodního trhu s oděvy a obuví pokračuje, by? s tempem mnohem pomalejším, než je tomu u jiných sortimentů. Tento trend potvrdil výzkum společností INCOMA Research a GfK Praha "FASHION MARKET 2005". 15 největších společností v současné době kontroluje dohromady přibližně čtvrtinu trhu v daném tržním segmentu.

Skechers slaví úspěchy i u nás

ImageSpolečnost SKECHERS je předním americkým výrobcem obuvi pro volný čas a sport. Sídlo společnosti je v Manhattan Beach v Kalifornii a své pobočky má v New Yorku, Londýně, Paříži, Frankfurtu, Madridu a v řadě dalších míst na světě. SKECHERS zahájil expanzi na klíčové trhy světa a nevynechal ani Českou republiku.

Hledání nových trhů

(TextilŽurnál 6/2006) - V únorovém vydání TextilŽurnálu jsme se zmiňovali o tom, že letošní dvě gigantické sportovní akce – zimní olympiáda a fotbalové mistrovství světa – velmi silně ovlivní i světovou módu. Uplynuly čtyři měsíce: olympiádu již máme za sebou a fotbalovou galashow právě prožíváme. A sport opravdu módou zahýbal – stačí se jen podívat na nejrůznější oblečení fotbalových fanoušků v ochozech německých stadionů, přičemž nemusí jít jen o pestře oděné diváky (a hlavně divačky!) z Brazílie!

<< < 31 32 33 34 35 36 > >>

Výsledky 641 - 660 z 711
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 14
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390