Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Outdoor zamíchal karty

Image(ispo) – Tradiční mnichovský veletrh ispo je významnou událostí ve světě sportovní módy, sportovních potřeb a technologií již řadu let. Každoročně se dělí na dva běhy – letní a zimní. Letní sporty a letní kolekce byly tématem ispo summer 06, které proběhlo v polovině července 2006.
(vpravo Asics)

Kontroly stánkového prodeje

Stánkový prodej je trvalou, svébytnou, i když problematickou součástí českého trhu, a přes určité zlepšení stále platí, že právní vědomí trhovců obecně je nízké a vůle k dodržování zákonů minimální.

Stylový komfort
ImageVelkoobchodní společnost Gepard boots na tuzemském trhu reprezentuje především renomovaného polského výrobce obuvi značky Lesta. Moderní výrobní podnik vznikl doslova na zelené louce. Disponuje vlastními designéry, kteří obuvi dávají punc na současném globalizovaném trhu tolik vzácné, ale zákazníky stále více žádané osobitosti.
Alarmující závěry kontrol prodeje dětské obuvi

Česká obchodní inspekce se od března do června 2006 v rámci celoplošné kontroly zaměřila na prodeje dětské obuvi, inspektoři zejména ověřovali u prodávajících poskytování závazných informačních povinností, způsob označování materiálového složení hlavních částí obuvi a k posouzení odebrali celkem 10 vzorků dětské obuvi.

Design bez kompromisů
Image Jedním z nejvýznamnějších dodavatelů obuvi na tuzemský trh je Wortmann ČR, jejímž výhradním obchodním zástupcem pro ČR a SR je brněnská společnost Afeli. Na tuzemském trhu působí více než deset let a obuv značky Tamaris dodává více než pěti stům maloobchodních společností.
Nová dimenze minulosti

Dámská obuv v sezoně podzim zima 2006/07 bude ve znamení „nového vzhledu“. Řemeslnost, kvalitní detaily a excelentní materiály vytváří poutavou bázi nové módy v oblasti obuvi. Kůže jsou jemné, hladké a originální vzhled jim propůjčují povrchové úpravy imitující hrubou opracovanost. Dramatické akcenty vznikají díky vysoce lesklým materiálům.

Atraktivní obuv za příznivé ceny

ImageKonec roku 2005 byl pro pražskou společnost Azaleia Europe obdobím zásadních změn. Změnil se název firmy na Avenida Europa a majitelem firmy se stal Pavel Podzemský, který byl do té doby marketingovým ředitelem a spolumajitelem firmy. Osvědčená organizační struktura se zachovala, ale rozšířilo se portfolium značek.

Elektronika ve sportovní obuvi

Firmy Nike a Apple se rozhodly spojit své síly a vytvořily pozoruhodnou novinku pro běžce. Připravily technologii, která propojí sportovní obuv Nike s digitálním přehrávačem Apple iPod.

ara Shoes Czech Praha
Image Společnost je přímým zástupcem německého holdingu ara pro Českou republiku a Slovensko. Na trhu se prezentuje tzv. duální strategií. V rámci velkoobchodní činnosti obchoduje se 170 partnery, ale zároveň disponuje i svou vlastní sítí prodejen.
Jemná péče o udržované nohy

Že k sobě patří obuv a krása, ví každý. Také víme, že spolu souvisí obuv a „pocit pohody“, tzv. wellness. Zcela nové je naopak to, že krásu a pohodu budeme nacházet ve spojitosti s obchodem s obuví.

Rock´n´roll Band Marcela Woodmana & FARE
ImageRock´n ´roll band Marcela Woodmana se pyšní obuví značky FARE.  Na snímku pózuje kapela Marcela Woodmana jen pro fotografa FARE, když ji zástupce firmy náhodou zastihl na jednom významném koncertu. Muzikanti se při focení netajili tím, že speciální zakázka na obuv od FARE Valašské Klobouky se opravdu povedla.
Na český trh vstoupily desítky nových firem

Koncentrace maloobchodního trhu s oděvy a obuví pokračuje, by? s tempem mnohem pomalejším, než je tomu u jiných sortimentů. Tento trend potvrdil výzkum společností INCOMA Research a GfK Praha "FASHION MARKET 2005". 15 největších společností v současné době kontroluje dohromady přibližně čtvrtinu trhu v daném tržním segmentu.

Skechers slaví úspěchy i u nás

ImageSpolečnost SKECHERS je předním americkým výrobcem obuvi pro volný čas a sport. Sídlo společnosti je v Manhattan Beach v Kalifornii a své pobočky má v New Yorku, Londýně, Paříži, Frankfurtu, Madridu a v řadě dalších míst na světě. SKECHERS zahájil expanzi na klíčové trhy světa a nevynechal ani Českou republiku.

Hledání nových trhů

(TextilŽurnál 6/2006) - V únorovém vydání TextilŽurnálu jsme se zmiňovali o tom, že letošní dvě gigantické sportovní akce – zimní olympiáda a fotbalové mistrovství světa – velmi silně ovlivní i světovou módu. Uplynuly čtyři měsíce: olympiádu již máme za sebou a fotbalovou galashow právě prožíváme. A sport opravdu módou zahýbal – stačí se jen podívat na nejrůznější oblečení fotbalových fanoušků v ochozech německých stadionů, přičemž nemusí jít jen o pestře oděné diváky (a hlavně divačky!) z Brazílie!

I těhotné ženy potřebují správnou obuv
ImageTěhotenství je jedním z nejhezčích a zároveň nejnáročnějších období v životě ženy. V průběhu těhotenství dochází v organismu ženy k řadě anatomických i funkčních změn, které vyžadují úpravy denního režimu a výživy, ale i pohybové aktivity a v neposlední řadě i způsobu oblékání a obouvání. Obuv může u nastávající matky sehrát velmi významnou roli mj. pro zachování její bezpečnosti.
Top Quality Award pro firmu Pavel Hajn

U příležitosti únorového veletrhu KABO proběhla tradiční soutěž TOP MODEL, jejímž spolupořadatelem je vedle České obuvnické a kožedělné asociace a Veletrhů Brno i časopis TextilŽurnál. Redakce časopisu tentokrát udělila cenu TOP QUALITY AWARD firmě Pavel Hajn, výroba kožené galanterie, Borohrádek za celousňovou dámskou kabelku. Firma Pavel Hajn se veletrhu KABO účastní pravidelně a ocenění v soutěži TOP MODEL nezískala prvně.

Dětská obuv Melob
ImageVelkoobchodní společnost MELOB Brno je dovozcem dětské obuvi z Itálie a částečně i z Brazílie. Obuv dodává do maloobchodních sítí na českém i slovenském trhu. Soustředí se hlavně na výběr kvalitní usňové obuvi, která svým designem, střihem a barevností splňuje aktuální módní trendy. Na trh přináší stále nové vzory, ve kterých se nezapře proslulý rukopis italských designérů.
Memorandum „Za zdravé obouvání dětí v ČR“

(ČOKA) – Předmětem červnového jednání pracovního workshopu lékařů a dalších odborníků bylo stanovení základních požadavků na konstrukci dětské obuvi a na materiály, které jsou použity pro výrobu dětské obuvi, jež by se staly základem pro evropskou standardizaci u dětské obuvi.

Certifikace by měla chránit zdraví

Začátkem června uspořádala Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA), jako zástupce výrobců kvalitní a zdravé dětské obuvi, ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati (UTB) workshop Zdravou obuví ke zdravému vývoji dětské nohy. Semináře se zúčastnili i odborníci z řad lékařů, kteří se dlouhodobě zabývají vývojem dětské nohy.

Dětská obuv z kolekce PK REGA

ImageVelkoobchodní společnost PK REGA působí na českém trhu již více než deset let a obuv dodává do více než tří set prodejen. Skladbu kolekce ovlivňují především vysoké nároky kladené na užitné vlastnosti a komfort, které jsou pro obuv z kolekce PK REGA již charakteristické.

<< < 31 32 33 34 35 36 > >>

Výsledky 641 - 660 z 705

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 53
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390