Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
HÖGL vykázal rekordní obrat na GDS

Uplynulý veletrh GDS předčil všechna očekávání firmy HÖGL, rakouské společnosti vyrábějící kvalitní dámskou obuv a stal se jedním z nejúspěšnějších veletrhů ze všech minulých sezón.

GDS zaujalo svým novátorským pojetím
ImageV polovině září se v německém Düsseldorfu konal již 102. běh veletrhu GDS, jenž se svým významem řadí mezi nejvýznamnější obuvnické veletrhy na světě. Se znatelným uspokojením zaznamenali pořadatelé GDS (The Premiere Shoe Event) nárůst počtu vystavovatelů o 8 % (v meziročním srovnání). V průběhu tří dnů navštívilo veletrh 33 tisíc návštěvníků (vzestup o 4,5 %) z 82 zemí, ...
SpringBoost vyrobil speciální obuv pro Nordic Walking
ImageSpringBoost, švýcarská společnost zaměřená na vysoko-výkonnostní atletickou obuv, nedávno založena v USA, se napevno zapsala do paměti fanoušků fitness chůze, obzvláště pak posledního trendu rekreačního sportování, zvaného Nordic Walking neboli Severská chůze.
Intermoda – Leder Mode 2006 jeseň
ImageDňa 5. septembra 2006 zavrelo svoje brány na petržalskej strane Dunaja Výstavné a kongresové centrum INCHEBA €XPO Bratislava, ktoré po tri dni hostilo vystavovateľov a návštevníkov bloku významných výstavných podujatí – 6. medzinárodnej výstavy módy Intermoda a 2. ročníka medzinárodného veľtrhu obuvi a koženého tovaru.
Antidumpingové clo na dovoz obuvi v Číny a Vietnamu

V Úředním věstníku L 275/1 bylo 6. 10. publikováno Nařízení Rady (ES) č. 1472/2006, kterým se ukládá konečné antidumpingové clo na dovozy obuvi se svrškem z usně z Čínské lidové republiky ve výši 16,5 % (pro firmu Golden Step 9,7 %) a z Vietnamu ve výši 10 %.

Nová prodejna dětské obuvi v Pardubicích

ImageZájem o obuv značky FARE roste. Sotva tato společnost otevřela svoji vlastní prodejnu v Praze v Dejvicích, hned začala připravovat další v Pardubicích. Ve spolupráci s firmou Aperto, která se věnuje prodeji módního dětského oblečení již řadu let, vytvořili společný projekt - Obchod s dětskou módou, kde maminky můžou děti nejen obléknout, ale také obout.

Krok správným směrem

Image Fakt, že švýcarská obuvnická technologie MBT (Masai Barefoot Technology – Technologie masajské chůze naboso) podporuje zdraví a fyzickou kondici je zřejmý na první pohled: MBT zlepšuje držení těla, zpevňuje břišní, lýtkové a hýžďové svaly a vede ke snížení váhy. Jedno z nejefektivnějších tělocvičných nářadí přichází na trh ve velikostech 33 až 49...

„Bez křidélek" a přesto v pohodě
ImageNenechte se zmást lehce zavádějícím nadpisem, jedná se totiž o vložky do obuvi. Že jsou revoluční, však platí na 100 %. Dalo by se říci, že něco tak běžného, jako je vložka do obuvi, nás již nemůže ničím novým překvapit. Vývoj a nové technologie však letí kupředu i v jiných oborech než třeba v kosmonautice. Na zářiovém veletrhu GDS v Düsseldorfu prezentovala německá společnost Bergal, Nico & Solitaire...
Poznaňský veletrh obhájil pozici

ImageV rámci poznaňských Dnů módy se počátkem září konal Veletrh obuvi, kůže a koženého zboží a Veletrh oděvů a tkanin. Ačkoliv trend minulých let nebyl příliš optimistický, situace se začíná obracet k lepšímu. Své kolekce představilo 280 polských a zahraničních vystavovatelů z 12ti zemí. V průběhu tří dnů navštívilo veletrh 8,5 tisíce obchodníků.

Pozor na záměnu visaček "žirafa"!

(ČOKA) - V současné době se na sekretariát České obuvnické a kožedělné asociace (ČOKA) obrátilo několik spotřebitelů – rodičů, kteří se cítí být podvedeni nákupem dětské obuvi od výrobce ESSI obuv s. r. o, Uhlířské Janovice. Děje se tak na základě visačky používané firmou ESSI.

Fashion Access stojí za pozornost

ImageNejvětší mezinárodní veletrh v Asii pro obuv, kabelky, zavazadla, kožené výrobky a módní doplňky se blíží. Fashion Access se bude konat od 4. do 6. října 2006 v kongresovém a výstavním centru v Hongkongu. Obchodníci se zde mohou setkat s dodavateli obuvi, kabelek, zavazadel, kožených výrobků a módních doplňku z celého světa.

Obrat k lepšímu

Meziroční srovnání tržeb českého obuvnického maloobchodu vyrovnalo v druhém čtvrtletí letošního roku propad z prvního kvartálu.

Obuv nejen pro volný čas
ImageSpolečnost Term má již pevné místo v maloobchodním i velkoobchodním prodeji obuvi, kterému se věnuje již od roku 1994. Společnost se řadí mezi největší distributory dané komodity na trhu v České i Slovenské republice. Jedním z velmi důležitých prvků v kolekci obuvi společnosti Term je obuv pro volný čas a outdoorové aktivity.
Nové certifikáty „Česká kvalita“ a „žirafa“ uděleny

Stalo se již nepsanou tradicí, že Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) jako garant značky „žirafa“ předává právě při veletrhu KABO, jež je největší přehlídkou obuvi a kožené galanterie v České republice, nová ocenění firmám, které se permanentně zabývají nadstandardní kvalitou dětské obuvi a tuto si nechávají ověřit v systému dobrovolné certifikace.

Móda se vrací k čistotě

(BVV) – Jak informoval seminář veletrhů STYL a KABO o módních trendech v dámské, pánské a ležérní módě pro sezonu jaro/léto 2007, čeká nás návrat ke střízlivé eleganci. Nespoutanou fantazii nahradí minimalismus.

Jak konkurovat obchodním řetězcům?

(BVV) – Letošní ročník módních veletrhů STYL a KABO se programově zaměřuje na retail. Obchodníci, kteří vlastní „kamenné“ obchody nebo jejich sí?, byli dnes také hlavní cílovou skupinou, pro kterou byl uspořádán seminář nazvaný „Útok je nejlepším obrana – účinné marketingové strategie proti ZARA a H&M.

Botas získal ocenění Vynikající výrobek roku 2006

Botas, přední výrobce sportovní obuvi v České republice, se může pyšnit oceněním „Vynikající výrobek roku 2006“. Odnesl si ho ze soutěže, kterou vyhlásilo Design centrum České republiky. Do soutěže se Botas přihlásil s hokejovým kompletem „MIRAGE 551 PRO s bruslí ICEHAWK PRO“, který navrhli designéři Lukáš Sodomka (autor hokejové obuvi) a Ing. David John (autor hokejové brusle a plastové špičky). Poprvé byl tento model veřejně představen v lednu 2006 na veletrhu ISPO Winter 2006 v Mnichově.

Obuv, ve které chodí celebrity

ImageJedinečný design, excelentní řemeslné zpracování, nejkvalitnější materiály, použití unikátních technologií.
A výsledek? V obuvi francouzské společnosti MEPHISTO dnes chodí Brad Pitt, Robert de Niro, Steven Spielberg, japonská princezna Masako, španělská královna Sophia, Luciano Pavarotii...

Připravované společné projekty obuvnického klastru

V rámci veletrhu KABO se uskutečnilo další setkání firem, které mají zájem o založení klastru obuvníků. Hostitelem setkání byla Česká obuvnická a kožedělná asociace.

Prestižní soutěž TOP MODEL zná své vítěze!

Již po jedenácté proběhla na brněnském výstavišti při příležitosti veletrhu KABO soutěž TOP MODEL, kterou vyhlašuje Česká obuvnická a kožedělná asociace, a. s. Veletrhy Brno a odborný časopis TextilŽurnál. Odborná komise měla i při letošním ročníku nelehký úkol, aby vybrala z přihlášených modelů ty nejlepší a nejzajímavější. Přihlášeno bylo celkem 17 firem a 44 modelů obuvi a kožené galanterie.

<< < 31 32 33 34 35 36 > >>

Výsledky 621 - 640 z 705

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 53
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390