Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Sklad falzifikátů se plní

(ČOI) - Na návrh Ministerstva průmyslu a obchodu bylo usnesením vlády č. 374 dne 5. dubna letošního roku schváleno zřízení centrálního skladu zajištěných falzifikátů při České obchodní inspekci. Tento sklad byl zřízen a začal fungovat od 1. července v Bečvárech ve Středočeském kraji. Hlavním cílem zřízení tohoto skladu bylo zefektivnění nakládání s propadnutými nebo zabranými falzifikáty a zpružnění a zefektivnění jejich předávání pro humanitární účely. 

Wrangler – ikona svobodomyslných
ImageZnačka Wrangler vznikla v roce 1943 v USA a byla zaměřena nejprve na kalhoty pro jezdce rodea a westernové oblečení. V roce 1962 je založena evropská pobočka firmy v Belgii a pravá westernová legenda se začíná šířit Evropou. V průběhu sedmdesátých let minulého století se Wrangler...
MICAM opět nezklamal
ImagePrestižní mezinárodní výstava obuvi MICAM shoEvent, která se konala v Miláně od 21. do 24. září vykázala další nárůst v oblibě. Tento rok se sešlo celkem 44 192 návštěvníků o 5,7 % více než v září 2005. Radost dělaly organizátorům akce, ANCI (the Italian Footwear Manufacturers‘ Association – Italská asociace výrobců obuvi) i skvělé počty zahraničních návštěvníků...
Zrodí se nová tradice kontraktů?
ImageČeská obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) pořádala ve dnech 3.-5.10.2006 na základě nové marketingové strategie první kontraktačně prodejní akci kolekcí obuvi a kožené galanterie pro sezónu jaro-léto 2007 a současně ještě i pro aktuální sezónu podzim-zima 2006/2007 v Plzni, v Českých Budějovicích a v Hradci Králové.
Wortmann opět s dvoumístným nárůstem
Detmoldská skupina Wortmann, patřící k vedoucím evropským podnikùm výroby a distribuce obuvi, před 102. ročníkem GDS oznámila konečné údaje za uplynulý obchodní rok 2005/2006. Podniky skupiny Wortmann dosáhly celkového obratu 625,3 mil. Euro.
Sipiel navštívilo téměř 20 tisíc obchodníků

ImageOsmnáctý Mezinárodní týden obuvi a koženého zboží (SIPIEL), který se konal od 29. záři do 1. října, proběhl ve velmi příznivém a optimistickém duchu a vyústil ve všeobecnou spokojenost vystavovatelů i návštěvníků pochvalujících si velký počet uzavřených kontraktů a získání nových obchodních kontaktů. Během 3 dnů SIPIEL uvítal celkem 16 959 španělských návštěvníků a 2 912 zahraničních návštěvníků.

HÖGL vykázal rekordní obrat na GDS

Uplynulý veletrh GDS předčil všechna očekávání firmy HÖGL, rakouské společnosti vyrábějící kvalitní dámskou obuv a stal se jedním z nejúspěšnějších veletrhů ze všech minulých sezón.

GDS zaujalo svým novátorským pojetím
ImageV polovině září se v německém Düsseldorfu konal již 102. běh veletrhu GDS, jenž se svým významem řadí mezi nejvýznamnější obuvnické veletrhy na světě. Se znatelným uspokojením zaznamenali pořadatelé GDS (The Premiere Shoe Event) nárůst počtu vystavovatelů o 8 % (v meziročním srovnání). V průběhu tří dnů navštívilo veletrh 33 tisíc návštěvníků (vzestup o 4,5 %) z 82 zemí, ...
SpringBoost vyrobil speciální obuv pro Nordic Walking
ImageSpringBoost, švýcarská společnost zaměřená na vysoko-výkonnostní atletickou obuv, nedávno založena v USA, se napevno zapsala do paměti fanoušků fitness chůze, obzvláště pak posledního trendu rekreačního sportování, zvaného Nordic Walking neboli Severská chůze.
Intermoda – Leder Mode 2006 jeseň
ImageDňa 5. septembra 2006 zavrelo svoje brány na petržalskej strane Dunaja Výstavné a kongresové centrum INCHEBA €XPO Bratislava, ktoré po tri dni hostilo vystavovateľov a návštevníkov bloku významných výstavných podujatí – 6. medzinárodnej výstavy módy Intermoda a 2. ročníka medzinárodného veľtrhu obuvi a koženého tovaru.
Antidumpingové clo na dovoz obuvi v Číny a Vietnamu

V Úředním věstníku L 275/1 bylo 6. 10. publikováno Nařízení Rady (ES) č. 1472/2006, kterým se ukládá konečné antidumpingové clo na dovozy obuvi se svrškem z usně z Čínské lidové republiky ve výši 16,5 % (pro firmu Golden Step 9,7 %) a z Vietnamu ve výši 10 %.

Nová prodejna dětské obuvi v Pardubicích

ImageZájem o obuv značky FARE roste. Sotva tato společnost otevřela svoji vlastní prodejnu v Praze v Dejvicích, hned začala připravovat další v Pardubicích. Ve spolupráci s firmou Aperto, která se věnuje prodeji módního dětského oblečení již řadu let, vytvořili společný projekt - Obchod s dětskou módou, kde maminky můžou děti nejen obléknout, ale také obout.

Krok správným směrem

Image Fakt, že švýcarská obuvnická technologie MBT (Masai Barefoot Technology – Technologie masajské chůze naboso) podporuje zdraví a fyzickou kondici je zřejmý na první pohled: MBT zlepšuje držení těla, zpevňuje břišní, lýtkové a hýžďové svaly a vede ke snížení váhy. Jedno z nejefektivnějších tělocvičných nářadí přichází na trh ve velikostech 33 až 49...

„Bez křidélek" a přesto v pohodě
ImageNenechte se zmást lehce zavádějícím nadpisem, jedná se totiž o vložky do obuvi. Že jsou revoluční, však platí na 100 %. Dalo by se říci, že něco tak běžného, jako je vložka do obuvi, nás již nemůže ničím novým překvapit. Vývoj a nové technologie však letí kupředu i v jiných oborech než třeba v kosmonautice. Na zářiovém veletrhu GDS v Düsseldorfu prezentovala německá společnost Bergal, Nico & Solitaire...
Poznaňský veletrh obhájil pozici

ImageV rámci poznaňských Dnů módy se počátkem září konal Veletrh obuvi, kůže a koženého zboží a Veletrh oděvů a tkanin. Ačkoliv trend minulých let nebyl příliš optimistický, situace se začíná obracet k lepšímu. Své kolekce představilo 280 polských a zahraničních vystavovatelů z 12ti zemí. V průběhu tří dnů navštívilo veletrh 8,5 tisíce obchodníků.

Pozor na záměnu visaček "žirafa"!

(ČOKA) - V současné době se na sekretariát České obuvnické a kožedělné asociace (ČOKA) obrátilo několik spotřebitelů – rodičů, kteří se cítí být podvedeni nákupem dětské obuvi od výrobce ESSI obuv s. r. o, Uhlířské Janovice. Děje se tak na základě visačky používané firmou ESSI.

Fashion Access stojí za pozornost

ImageNejvětší mezinárodní veletrh v Asii pro obuv, kabelky, zavazadla, kožené výrobky a módní doplňky se blíží. Fashion Access se bude konat od 4. do 6. října 2006 v kongresovém a výstavním centru v Hongkongu. Obchodníci se zde mohou setkat s dodavateli obuvi, kabelek, zavazadel, kožených výrobků a módních doplňku z celého světa.

Obrat k lepšímu

Meziroční srovnání tržeb českého obuvnického maloobchodu vyrovnalo v druhém čtvrtletí letošního roku propad z prvního kvartálu.

Obuv nejen pro volný čas
ImageSpolečnost Term má již pevné místo v maloobchodním i velkoobchodním prodeji obuvi, kterému se věnuje již od roku 1994. Společnost se řadí mezi největší distributory dané komodity na trhu v České i Slovenské republice. Jedním z velmi důležitých prvků v kolekci obuvi společnosti Term je obuv pro volný čas a outdoorové aktivity.
Nové certifikáty „Česká kvalita“ a „žirafa“ uděleny

Stalo se již nepsanou tradicí, že Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) jako garant značky „žirafa“ předává právě při veletrhu KABO, jež je největší přehlídkou obuvi a kožené galanterie v České republice, nová ocenění firmám, které se permanentně zabývají nadstandardní kvalitou dětské obuvi a tuto si nechávají ověřit v systému dobrovolné certifikace.

<< < 31 32 33 34 35 36 > >>

Výsledky 621 - 640 z 711
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 6
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390