Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
„Bez křidélek" a přesto v pohodě
ImageNenechte se zmást lehce zavádějícím nadpisem, jedná se totiž o vložky do obuvi. Že jsou revoluční, však platí na 100 %. Dalo by se říci, že něco tak běžného, jako je vložka do obuvi, nás již nemůže ničím novým překvapit. Vývoj a nové technologie však letí kupředu i v jiných oborech než třeba v kosmonautice. Na zářiovém veletrhu GDS v Düsseldorfu prezentovala německá společnost Bergal, Nico & Solitaire...
Poznaňský veletrh obhájil pozici

ImageV rámci poznaňských Dnů módy se počátkem září konal Veletrh obuvi, kůže a koženého zboží a Veletrh oděvů a tkanin. Ačkoliv trend minulých let nebyl příliš optimistický, situace se začíná obracet k lepšímu. Své kolekce představilo 280 polských a zahraničních vystavovatelů z 12ti zemí. V průběhu tří dnů navštívilo veletrh 8,5 tisíce obchodníků.

Pozor na záměnu visaček "žirafa"!

(ČOKA) - V současné době se na sekretariát České obuvnické a kožedělné asociace (ČOKA) obrátilo několik spotřebitelů – rodičů, kteří se cítí být podvedeni nákupem dětské obuvi od výrobce ESSI obuv s. r. o, Uhlířské Janovice. Děje se tak na základě visačky používané firmou ESSI.

Fashion Access stojí za pozornost

ImageNejvětší mezinárodní veletrh v Asii pro obuv, kabelky, zavazadla, kožené výrobky a módní doplňky se blíží. Fashion Access se bude konat od 4. do 6. října 2006 v kongresovém a výstavním centru v Hongkongu. Obchodníci se zde mohou setkat s dodavateli obuvi, kabelek, zavazadel, kožených výrobků a módních doplňku z celého světa.

Obrat k lepšímu

Meziroční srovnání tržeb českého obuvnického maloobchodu vyrovnalo v druhém čtvrtletí letošního roku propad z prvního kvartálu.

Obuv nejen pro volný čas
ImageSpolečnost Term má již pevné místo v maloobchodním i velkoobchodním prodeji obuvi, kterému se věnuje již od roku 1994. Společnost se řadí mezi největší distributory dané komodity na trhu v České i Slovenské republice. Jedním z velmi důležitých prvků v kolekci obuvi společnosti Term je obuv pro volný čas a outdoorové aktivity.
Nové certifikáty „Česká kvalita“ a „žirafa“ uděleny

Stalo se již nepsanou tradicí, že Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) jako garant značky „žirafa“ předává právě při veletrhu KABO, jež je největší přehlídkou obuvi a kožené galanterie v České republice, nová ocenění firmám, které se permanentně zabývají nadstandardní kvalitou dětské obuvi a tuto si nechávají ověřit v systému dobrovolné certifikace.

Móda se vrací k čistotě

(BVV) – Jak informoval seminář veletrhů STYL a KABO o módních trendech v dámské, pánské a ležérní módě pro sezonu jaro/léto 2007, čeká nás návrat ke střízlivé eleganci. Nespoutanou fantazii nahradí minimalismus.

Jak konkurovat obchodním řetězcům?

(BVV) – Letošní ročník módních veletrhů STYL a KABO se programově zaměřuje na retail. Obchodníci, kteří vlastní „kamenné“ obchody nebo jejich sí?, byli dnes také hlavní cílovou skupinou, pro kterou byl uspořádán seminář nazvaný „Útok je nejlepším obrana – účinné marketingové strategie proti ZARA a H&M.

Botas získal ocenění Vynikající výrobek roku 2006

Botas, přední výrobce sportovní obuvi v České republice, se může pyšnit oceněním „Vynikající výrobek roku 2006“. Odnesl si ho ze soutěže, kterou vyhlásilo Design centrum České republiky. Do soutěže se Botas přihlásil s hokejovým kompletem „MIRAGE 551 PRO s bruslí ICEHAWK PRO“, který navrhli designéři Lukáš Sodomka (autor hokejové obuvi) a Ing. David John (autor hokejové brusle a plastové špičky). Poprvé byl tento model veřejně představen v lednu 2006 na veletrhu ISPO Winter 2006 v Mnichově.

Obuv, ve které chodí celebrity

ImageJedinečný design, excelentní řemeslné zpracování, nejkvalitnější materiály, použití unikátních technologií.
A výsledek? V obuvi francouzské společnosti MEPHISTO dnes chodí Brad Pitt, Robert de Niro, Steven Spielberg, japonská princezna Masako, španělská královna Sophia, Luciano Pavarotii...

Připravované společné projekty obuvnického klastru

V rámci veletrhu KABO se uskutečnilo další setkání firem, které mají zájem o založení klastru obuvníků. Hostitelem setkání byla Česká obuvnická a kožedělná asociace.

Prestižní soutěž TOP MODEL zná své vítěze!

Již po jedenácté proběhla na brněnském výstavišti při příležitosti veletrhu KABO soutěž TOP MODEL, kterou vyhlašuje Česká obuvnická a kožedělná asociace, a. s. Veletrhy Brno a odborný časopis TextilŽurnál. Odborná komise měla i při letošním ročníku nelehký úkol, aby vybrala z přihlášených modelů ty nejlepší a nejzajímavější. Přihlášeno bylo celkem 17 firem a 44 modelů obuvi a kožené galanterie.

Outdoor zamíchal karty

Image(ispo) – Tradiční mnichovský veletrh ispo je významnou událostí ve světě sportovní módy, sportovních potřeb a technologií již řadu let. Každoročně se dělí na dva běhy – letní a zimní. Letní sporty a letní kolekce byly tématem ispo summer 06, které proběhlo v polovině července 2006.
(vpravo Asics)

Kontroly stánkového prodeje

Stánkový prodej je trvalou, svébytnou, i když problematickou součástí českého trhu, a přes určité zlepšení stále platí, že právní vědomí trhovců obecně je nízké a vůle k dodržování zákonů minimální.

Stylový komfort
ImageVelkoobchodní společnost Gepard boots na tuzemském trhu reprezentuje především renomovaného polského výrobce obuvi značky Lesta. Moderní výrobní podnik vznikl doslova na zelené louce. Disponuje vlastními designéry, kteří obuvi dávají punc na současném globalizovaném trhu tolik vzácné, ale zákazníky stále více žádané osobitosti.
Alarmující závěry kontrol prodeje dětské obuvi

Česká obchodní inspekce se od března do června 2006 v rámci celoplošné kontroly zaměřila na prodeje dětské obuvi, inspektoři zejména ověřovali u prodávajících poskytování závazných informačních povinností, způsob označování materiálového složení hlavních částí obuvi a k posouzení odebrali celkem 10 vzorků dětské obuvi.

Design bez kompromisů
Image Jedním z nejvýznamnějších dodavatelů obuvi na tuzemský trh je Wortmann ČR, jejímž výhradním obchodním zástupcem pro ČR a SR je brněnská společnost Afeli. Na tuzemském trhu působí více než deset let a obuv značky Tamaris dodává více než pěti stům maloobchodních společností.
Nová dimenze minulosti

Dámská obuv v sezoně podzim zima 2006/07 bude ve znamení „nového vzhledu“. Řemeslnost, kvalitní detaily a excelentní materiály vytváří poutavou bázi nové módy v oblasti obuvi. Kůže jsou jemné, hladké a originální vzhled jim propůjčují povrchové úpravy imitující hrubou opracovanost. Dramatické akcenty vznikají díky vysoce lesklým materiálům.

Atraktivní obuv za příznivé ceny

ImageKonec roku 2005 byl pro pražskou společnost Azaleia Europe obdobím zásadních změn. Změnil se název firmy na Avenida Europa a majitelem firmy se stal Pavel Podzemský, který byl do té doby marketingovým ředitelem a spolumajitelem firmy. Osvědčená organizační struktura se zachovala, ale rozšířilo se portfolium značek.

<< < 31 32 33 34 35 > >>

Výsledky 621 - 640 z 698

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 3
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390