Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Prestižní cena pro Jiřího Šnobla
ImageJiž po jedenácté proběhla na brněnském výstavišti při příležitosti veletrhu KABO soutěž Top model, kterou vyhlašuje Česká obuvnická a kožedělná asociace, a. s. Veletrhy Brno a odborný časopis TextilŽurnál. Odborná komise měla i při letošním ročníku nelehký úkol, aby vybrala z přihlášených modelů ty nejlepší a nejzajímavější.
Sorbothane – napůl tekutina, napůl pevná látka
ImageA? už se zajímáte o chůzi, běh anebo jste všeobecně sportovně založený typ, jistě jste už slyšeli jisté fámy o sorbothanových stélkách. A teď přichází ta dobrá zpráva. Je to všechno pravda. Sorbothanové stélky absorbují až 94,7 % otřesů při dopadu chodidla. Z toho vyplývá, že mimo vaši obuv je Sorbothanová stélka...  
Hitem bude bílá
ImageNová kolekce pro sezonu jaro léto 2007 od firmy Numero Uno bude ve znamení výrazného posunu v celkové tvorbě. Zákazníkům a následně i konečným spotřebitelům bude představená velmi silná a kompaktní kolekce.
Variace inspirované minulostí
ImageDnešní muž - eklektický a kosmopolitní - uznává jednoduché tvary a čisté linie a také ví, jak vložit jiskru do svého stylu při použití asertivních materiálů a zkouší hledat štěstí u neobvyklých kombinací, jejichž základem je však vždy kůže, velur nebo nubuk. Moderní vzhled přináší variace s bohatostí kůže, barev, jemného kováním a neobvyklého uzavírání a šněrování.
Kožená galanterie pro sezonu podzim zima 2006/07
(i.L.M Offenbach) - Móda je rezervovanější, hodnota a luxus jsou naopak aktuálnější. Inspirace pochází z minulých epoch, do doposud „kvalitního“ myšlení a čistých slohových rysů vstupují hravé detaily a ornamentální dekorace. Luxus podtrhují drahé materiály, vzácné usně a cenné kožešiny.
Brazilští ševci slavili ve Zlíně úspěch
ImageV polovině října uspořádala brazilská státní agentura APEX a asociace ASSINTECAL misi do Zlína, aby zde představila širokou škálu materiálů, komponentů a strojů pro obuvnickou výrobu. Brazilský obuvnický průmysl je svým významem a objemem produkce (více než 750 milionů párů obuvi za rok) jednou ze tří nejvýznamnější velmocí na světě.
Setkání členských firem GARANT SCHUH + MODE AG
Již po třinácté se konalo tradiční setkání tuzemských členských firem sdružení GARANT SCHUH + MODE AG Düsseldorf. Tentokrát se účastníci sešli ve dnech 17. - 18.října v moravské Kroměříži, městě historických památek, škol, umění a kultury.
Koktejl autentičnosti a pocitů
ImageNastávající zima si zcela jednoznačně žádá kozačky a to nejen u obuvi dámské. Vedle tradičních elegantních střihů však nebude chybět ani oblíbená volnočasová obuv, která se zcela novou rafinovaností opět ukrojí další díl z koláče příznivců klasické vycházkové obuvi. Móda tentokrát namíchala koktejl, ve kterém hlavní ingredience představují životní pocity a autentičnost...
Sklad falzifikátů se plní

(ČOI) - Na návrh Ministerstva průmyslu a obchodu bylo usnesením vlády č. 374 dne 5. dubna letošního roku schváleno zřízení centrálního skladu zajištěných falzifikátů při České obchodní inspekci. Tento sklad byl zřízen a začal fungovat od 1. července v Bečvárech ve Středočeském kraji. Hlavním cílem zřízení tohoto skladu bylo zefektivnění nakládání s propadnutými nebo zabranými falzifikáty a zpružnění a zefektivnění jejich předávání pro humanitární účely. 

Wrangler – ikona svobodomyslných
ImageZnačka Wrangler vznikla v roce 1943 v USA a byla zaměřena nejprve na kalhoty pro jezdce rodea a westernové oblečení. V roce 1962 je založena evropská pobočka firmy v Belgii a pravá westernová legenda se začíná šířit Evropou. V průběhu sedmdesátých let minulého století se Wrangler...
MICAM opět nezklamal
ImagePrestižní mezinárodní výstava obuvi MICAM shoEvent, která se konala v Miláně od 21. do 24. září vykázala další nárůst v oblibě. Tento rok se sešlo celkem 44 192 návštěvníků o 5,7 % více než v září 2005. Radost dělaly organizátorům akce, ANCI (the Italian Footwear Manufacturers‘ Association – Italská asociace výrobců obuvi) i skvělé počty zahraničních návštěvníků...
Zrodí se nová tradice kontraktů?
ImageČeská obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) pořádala ve dnech 3.-5.10.2006 na základě nové marketingové strategie první kontraktačně prodejní akci kolekcí obuvi a kožené galanterie pro sezónu jaro-léto 2007 a současně ještě i pro aktuální sezónu podzim-zima 2006/2007 v Plzni, v Českých Budějovicích a v Hradci Králové.
Wortmann opět s dvoumístným nárůstem
Detmoldská skupina Wortmann, patřící k vedoucím evropským podnikùm výroby a distribuce obuvi, před 102. ročníkem GDS oznámila konečné údaje za uplynulý obchodní rok 2005/2006. Podniky skupiny Wortmann dosáhly celkového obratu 625,3 mil. Euro.
Sipiel navštívilo téměř 20 tisíc obchodníků

ImageOsmnáctý Mezinárodní týden obuvi a koženého zboží (SIPIEL), který se konal od 29. záři do 1. října, proběhl ve velmi příznivém a optimistickém duchu a vyústil ve všeobecnou spokojenost vystavovatelů i návštěvníků pochvalujících si velký počet uzavřených kontraktů a získání nových obchodních kontaktů. Během 3 dnů SIPIEL uvítal celkem 16 959 španělských návštěvníků a 2 912 zahraničních návštěvníků.

HÖGL vykázal rekordní obrat na GDS

Uplynulý veletrh GDS předčil všechna očekávání firmy HÖGL, rakouské společnosti vyrábějící kvalitní dámskou obuv a stal se jedním z nejúspěšnějších veletrhů ze všech minulých sezón.

GDS zaujalo svým novátorským pojetím
ImageV polovině září se v německém Düsseldorfu konal již 102. běh veletrhu GDS, jenž se svým významem řadí mezi nejvýznamnější obuvnické veletrhy na světě. Se znatelným uspokojením zaznamenali pořadatelé GDS (The Premiere Shoe Event) nárůst počtu vystavovatelů o 8 % (v meziročním srovnání). V průběhu tří dnů navštívilo veletrh 33 tisíc návštěvníků (vzestup o 4,5 %) z 82 zemí, ...
SpringBoost vyrobil speciální obuv pro Nordic Walking
ImageSpringBoost, švýcarská společnost zaměřená na vysoko-výkonnostní atletickou obuv, nedávno založena v USA, se napevno zapsala do paměti fanoušků fitness chůze, obzvláště pak posledního trendu rekreačního sportování, zvaného Nordic Walking neboli Severská chůze.
Intermoda – Leder Mode 2006 jeseň
ImageDňa 5. septembra 2006 zavrelo svoje brány na petržalskej strane Dunaja Výstavné a kongresové centrum INCHEBA €XPO Bratislava, ktoré po tri dni hostilo vystavovateľov a návštevníkov bloku významných výstavných podujatí – 6. medzinárodnej výstavy módy Intermoda a 2. ročníka medzinárodného veľtrhu obuvi a koženého tovaru.
Antidumpingové clo na dovoz obuvi v Číny a Vietnamu

V Úředním věstníku L 275/1 bylo 6. 10. publikováno Nařízení Rady (ES) č. 1472/2006, kterým se ukládá konečné antidumpingové clo na dovozy obuvi se svrškem z usně z Čínské lidové republiky ve výši 16,5 % (pro firmu Golden Step 9,7 %) a z Vietnamu ve výši 10 %.

Nová prodejna dětské obuvi v Pardubicích

ImageZájem o obuv značky FARE roste. Sotva tato společnost otevřela svoji vlastní prodejnu v Praze v Dejvicích, hned začala připravovat další v Pardubicích. Ve spolupráci s firmou Aperto, která se věnuje prodeji módního dětského oblečení již řadu let, vytvořili společný projekt - Obchod s dětskou módou, kde maminky můžou děti nejen obléknout, ale také obout.

<< < 31 32 33 34 35 > >>

Výsledky 601 - 620 z 699

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 11
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390