Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Okouzlující elegance jako životní styl
ImageBarvená a mačkaná krajta, kapří šupiny a jako zlatý hřeb pravý krokodýlí ocas: Nová limitovaná kolekce tašek od Sequenzy, představená poprvé na veletrhu MIPEL, vyjadřuje nevázanost Caribiku pro nadcházející léto 2007. Návrhářka Tina Karl poskytla zákazníkům celou řadu vytříbených materiálů. Sequenza rovněž letos poprvé představuje modely pro pány. Důraz na vzhled nebo vznešená skromnost – rozdílnost stylů osmi modelů této značky prochází od okouzlujícího až výstředního...
O obuv z e-shopu je zájem
Maloobchodní společnost BIGbota.cz reprezentuje zcela nový a na našem trhu ojedinělý směr prodeje obuvi. Je součástí portálu BIGsport.cz, který se zabývá provozováním internetových e-shopů a prodejem sportovních potřeb.
Dětská obuv DZO
ImageKolekce dětské zdravotní obuvi firmy DZO představuje řadu kvalitní dětské obuvi určenou jak pro nejmenší děti a batolata, tak pro starší děti v předškolním a mladším školním věku. Obuv je provedena v široké škále různých typů a módních barevných kombinacích, usnadňujících snadný výběr. Pro letní dny jsou určeny otevřené typy sandálků a modely oblíbené sportovní obuvi.
Nepodceňujte obouvání dětí!

Firma V. obuv působí na českém trhu od roku 2001, kdy zahájila výrobu domácí dětské textilní obuvi zejména pro firmu Ba?a. Ještě v témže roce začala postupně zavádět do výroby i dětskou vycházkovou celokoženou obuv. Dnes je výroba dětské kožené obuvi nosným programem firmy. Všechny modely jsou certifikovány značkou zdravotní nezávadnosti Žirafa, resp. Česká kvalita.

Dětské léto
ImageDětská obuv pro sezonu jaro/léto 2007 bude ve znamení dekorací a barev. Základem jsou odstíny bílé, nechybí však ani tóny a prvky inspirované přírodou, přičemž na výsluní se propracovává barva khaki. Výrazné, mnohdy až troufalé prvky propůjčují barevně potlačenému základu sportovní nádech. U kluků jsou stále živé námořnické variace vycházející...
Jednoduchá elegance
ImageKolekce obuvi Caprice pro sezonu jaro léto 2007 se vyznačuje jednoduchou elegancí a decentní barevností. Typický rukopis spočívá zejména v luxusním designu a rafinovaných detailech, kterým aktuálně vévodí důmyslně proplétané pásky. Paleta modelů je vytvářená mnohostranně. Od jednoduchých sandálků s širokými pásky, přes technologicky náročnější sandály...
Víc než s láskou
ImageSpolečnost Con Brio působí na tuzemském trhu od roku 1994. Vystupuje zde jako exkluzivní distributor osmi řeckých výrobních společností. Vedle tradiční dámské a pánské konfekce Con Brio premiérově představila i kolekci obuvi značky Migato. Migato je nevýznamnější obuvnickou značkou v Řecku a má zde 60 prodejen.
FARE sází na kvalitu
(BVV) – Firma FARE Valašské Klobouky je jedním z "posledních Mohykánů" tuzemského obuvnického průmyslu. O kvalitě jejích výrobků svědčí pravidelné úspěchy ve veletržní soutěži Top Model včetně aktuální Top Innovation Award. S majitelem firmy FARE panem Aloisem Šůstkem jsme si povídali hlavně o problémech současného trhu s dětskou obuví.
Vzdorujte počasí – v pohodlí
ImageVyrobit nepromokavou látku je jednoduché. S tím se není potřeba chlubit. Ten pravý trik spočívá ve výrobě látky, která je navenek nepromokavá a přitom Vás nezanechá smáčené potem. Proto se teď slovo „prodyšnost“ skloňuje v každém pádě, ale jakékoli zlepšení se stále měří jen na procenta. My si myslíme, že jakýkoli „stupeň prodyšnosti“ je irelevantní, ... 
Botasky nosíme už 40 let!
ImageV letošním roce uplynulo 40 let od chvíle, kdy se v roce 1966 poprvé na trhu objevil model Botas Classic. Pojetí boty od té doby až do dnešních dnů zaznamenalo jen minimální změny. Z klasických „sálovek“ se však postupem času staly boty, které nalezly uplatnění nejenom při sportu, ale zejména také pro běžné nošení v každodenní životě.
Česká kvalita pro obuv
ImageRada České republiky pro jakost a Řídící výbor Programu Česká kvalita oznámili udělení dalších ocenění v Programu Česká kvalita. Ocenění byla udělena na slavnostním Večeru s Českou kvalitou za přítomnosti řady umělců, politiků a dalších významných osobností v Praze 15. listopadu. Na slavnostním Večeru s Českou kvalitou v Národním domě na Vinohradech bylo oceněno...
Obuvníci založili klastr
Ve Zlíně se 2. 11. usnesl přípravný výbor tvořený zástupci 11 obuvnických firem na vytvoření sdružení CZECH SHOES. Založení sdružení, takzvaného klastru, je výsledkem projektu, jehož koordinátorem bylo Technologické inovační centrum s.r.o. (TIC).
Benevolentní konvence
ImageRostoucí popularita volnočasové obuvi přinutila i klasickou společenskou obuv popustit uzdu zaběhlým konvencím a nově velkoryse toleruje i prvky, které dřív přísné společenské zvyklosti nepřipouštěly...
Jaká překvapení připravila móda ve světě společenské obuvi pro příští sezonu?
Prestižní cena pro Jiřího Šnobla
ImageJiž po jedenácté proběhla na brněnském výstavišti při příležitosti veletrhu KABO soutěž Top model, kterou vyhlašuje Česká obuvnická a kožedělná asociace, a. s. Veletrhy Brno a odborný časopis TextilŽurnál. Odborná komise měla i při letošním ročníku nelehký úkol, aby vybrala z přihlášených modelů ty nejlepší a nejzajímavější.
Sorbothane – napůl tekutina, napůl pevná látka
ImageA? už se zajímáte o chůzi, běh anebo jste všeobecně sportovně založený typ, jistě jste už slyšeli jisté fámy o sorbothanových stélkách. A teď přichází ta dobrá zpráva. Je to všechno pravda. Sorbothanové stélky absorbují až 94,7 % otřesů při dopadu chodidla. Z toho vyplývá, že mimo vaši obuv je Sorbothanová stélka...  
Hitem bude bílá
ImageNová kolekce pro sezonu jaro léto 2007 od firmy Numero Uno bude ve znamení výrazného posunu v celkové tvorbě. Zákazníkům a následně i konečným spotřebitelům bude představená velmi silná a kompaktní kolekce.
Variace inspirované minulostí
ImageDnešní muž - eklektický a kosmopolitní - uznává jednoduché tvary a čisté linie a také ví, jak vložit jiskru do svého stylu při použití asertivních materiálů a zkouší hledat štěstí u neobvyklých kombinací, jejichž základem je však vždy kůže, velur nebo nubuk. Moderní vzhled přináší variace s bohatostí kůže, barev, jemného kováním a neobvyklého uzavírání a šněrování.
Kožená galanterie pro sezonu podzim zima 2006/07
(i.L.M Offenbach) - Móda je rezervovanější, hodnota a luxus jsou naopak aktuálnější. Inspirace pochází z minulých epoch, do doposud „kvalitního“ myšlení a čistých slohových rysů vstupují hravé detaily a ornamentální dekorace. Luxus podtrhují drahé materiály, vzácné usně a cenné kožešiny.
Brazilští ševci slavili ve Zlíně úspěch
ImageV polovině října uspořádala brazilská státní agentura APEX a asociace ASSINTECAL misi do Zlína, aby zde představila širokou škálu materiálů, komponentů a strojů pro obuvnickou výrobu. Brazilský obuvnický průmysl je svým významem a objemem produkce (více než 750 milionů párů obuvi za rok) jednou ze tří nejvýznamnější velmocí na světě.
Setkání členských firem GARANT SCHUH + MODE AG
Již po třinácté se konalo tradiční setkání tuzemských členských firem sdružení GARANT SCHUH + MODE AG Düsseldorf. Tentokrát se účastníci sešli ve dnech 17. - 18.října v moravské Kroměříži, městě historických památek, škol, umění a kultury.
<< < 31 32 33 34 35 36 > >>

Výsledky 601 - 620 z 712
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 85
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390