Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Veletrhy módy ukázaly nové trendy
Image... líbil se Klub návštěvníků i nové uspořádání pavilonů
52. ročník veletrhů STYL a KABO nabídl pestrý mix tradičních značek, nových vystavovatelů ze 14 zemí, autorské tvorby i atraktivních přehlídek kolekcí oděvů, spodního prádla a plavek. Prezentaci 209 vystavujících firem a více než 500 módních značek si prohlédlo pět tisíc odborných návštěvníků, pro které byl poprvé otevřen Klub STYL a KABO s řadou výhod.
Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO
ImageDžíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené argentinské národní boty „paezky“ a další horké novinky míří na český trh. Obchodníkům se představí na 52. veletrzích módy STYL a KABO v Brně od 18. do 20. srpna.V posledních letech zde stoupá podíl přímých výrobců,...
Na brněnské výstaviště za módou
Imagea také za tajemstvím výroby plavek a historií spodního prádla
Veletrhy STYL a KABO jsou již od roku 1993 středoevropskou křižovatkou módního průmyslu a obchodu. Ve dnech 18. - 20. srpna 2018 opět přivítají stovky vystavovatelů a tisíce oborných návštěvníků. V centru pozornosti se ocitnou nové kolekce pro sezonu jaro a léto 2019 s akcentem na spodní prádlo a plavky.
ILM přichází s termíny konání veletrhů
Image Mezinárodní veletrh koženého zboží ILM posouvá termíny ILM Winter Styles 2019 dopředu o tři týdny. Veletrhy se uskuteční v Offenbachu od 16. do 18. února 2019. Výkonný ředitel Arnd Hinrich Kappe zdůraznil, že toto bylo "jednorázové gesto pro pořádání stále poměrně mladého veletrhu obuvi v Düsseldorfu".
Úspěch českých designérek za kolekci kabelek
ImagePrestižní cenu mezinárodní soutěže A´Design Award 2018 dostaly české designérky za kolekci multifunkčních kožených kabelek MULTIBAGS. A'Design Award je světově největší a nejvlivnější ocenění za design, které se vyhlašuje každý rok v Itálii. Přihlášené designy hodnotí mezinárodní porota složená z předních designérů, vlivných členů mezinárodního tisku i prominentních podnikatelů.
Veletrhy módy opět úspěšné, letos poprvé s bloggerkami
Image 51. veletrhy STYL a KABO ukázaly trendy pro příští sezonu i směřování oděvního, textilního a obuvnického trhu: rostoucí vliv bloggerů a influencerů, zájem o udržitelnou módu, pronikání nových technologií a zapojování zákazníků do obchodního i výrobního procesu. Expozice 241 vystavovatelů z 18 zemí předvedly kolekce téměř 800 módních značek.
Hvězdné bloggerky a designérky
Image se představí na nedělní módní show
Módní inspiraci dnes dívky a ženy často hledají u fashion bloggerek. Na speciální přehlídku Bloggers & Designers Show, která se uskuteční v neděli 18. února od 18 hodin na veletrzích STYL a KABO, jsme proto pozvali dvě známé české bloggerky, aby návštěvníkům ukázaly, co bude podle nich v kurzu.
Čtvrtstoletí veletrhů módy STYL a KABO
ImagePremiéry kolekcí chystaných pro příští sezonu, trendy v podání módních expertů, B2B jednání a exkluzivní přehlídky. Veletrhy STYL a KABO slouží módní branži dvakrát ročně už celých 25 let. V únoru bude v hlavní roli móda pro sezonu podzim-zima 2018/2019 a poprvé se aktivně zúčastní i módní bloggerky.
Barefoot obuv – zdravé obouvání nebo jen byznys?
V poslední době se velmi často hovoří o tzv. bosém obouvání – „barefoot obuvi“. Lobby prodejců „barefoot obuvi“ je silné a působí zejména po sociálních sítích. V tomto směru musíme říci, že nový typ obuvi, resp. jeho prodejci, rozjeli ve velkém stylu marketingovou kampaň. Kampaň je zacílena zejména na matky malých dětí – každá matka přece chce mít zdravé dítě! A tak mnohé maminky za obuv,...
Módní trendy doplní zimní sporty
ImageV pavilonu Z se uskuteční Olympijský festival
Prohlédnout si nejnovější kolekce šatů, obuvi a kabelek, urazit pár kroků, nazout brusle nebo lyže a užívat si zimní radovánky. Přesně tak může vypadat návštěva únorových veletrhů STYL a KABO. Společně s nimi se totiž bude v pavilonu Z konat Olympijský festival.
Komfortní obuv
Image Komfort u obuvi je dosti problematické definovat, kvantifikovat či hodnotit, jelikož vychází často ze subjektivních pocitů uživatele. Existuje určitý rozpor mezi subjektivním dojmem a objektivně stanovenými vlastnostmi obuvi. Zdravotně nezávadná obuv je taková, která umožňuje udržet nohu v její přirozenosti bez následku deformace.
25 let veletrhů módy v Brně
ImageVe dnech 17. až 19. února 2018 se v Brně konají již 51. mezinárodní veletrhy STYL a KABO - největší B2B prezentace módního průmyslu na českém a slovenském trhu. Slovenské firmy opět mají příležitost oslovit svou nabídkou obchodní partnery a předvést jim novinky chystané pro příští sezonu.
Jak pečovat o obuv a kožené výrobky
Image Správně pečovat o obuv není složité. Platí stejná pravidla jako v péči o lidskou kůži. Proto se kvalitní přípravky nazývají „kosmetika na boty“. Obuv omyjeme, osušíme a naneseme na ni výživný krém, který prodlouží její životnost a chrání ji před škodlivými účinky.
Čistota a minimalismus
Image - nový koncept CCC
CCC, v současnosti s nejrychleji rostoucí síť prodejen s obuví v České republice, zavádí nový koncept prodejen. Budou větší, modernější, s výrazným rozdělením na produktové sekce. První prodejna podle nového konceptu byla otevřena 30. listopadu 2017 v Galerii Harfa v Praze a budou ji následovat další.
Padesátka veletrhům módy sluší
ImageVeletrhy STYL a KABO se v Brně konají už 25 let a jubilejní 50. ročník ukázal, že český a slovenský trh tyto pravidelné kontraktační prezentace módy stále potřebuje. Příznivý vývoj ekonomiky a růst sektorů textilního, oděvního obuvnického a kožedělného průmyslu se odrazil ve zvýšeném zájmu o účast. Vystavovalo 253 firem z 15 zemí a počet prezentovaných značek vzrostl na 780.
Antibakteriální deodorant obuvi s limetkovou vůní
Jakmile se oteplí, začíná se naše tělo naprosto přirozeně potit. Možná jste nevěděli, že největší množství potních žláz na těle je umístěno na našich chodidlech. Právě tato skutečnost v kombinaci s vysokými teplotami tvoří v naší obuvi doslova ráj pro bakterie. Účinný boj proti nim neposkytuje pouze prostředek obsahující vůni, ale především antibakteriální látky.
Veletrhy STYL a KABO slaví padesátku
ImageDvakrát ročně se na výstavišti schází zástupci celé obchodní módní branže, aby na mezinárodních veletrzích STYL a KABO načerpali inspiraci, uzavřeli objednávky na další sezóny a získali informace o nových trendech. Letos v srpnu se zde potkají už po padesáté. Organizátoři pro ně u příležitosti tohoto významného jubilea nachystali řadu překvapení.
Pedag představuje speciální stélky do bot pro turistiku
ImageZákladní a nezbytnou potřebou turistů je pevná a pohodlná obuv. Německý výrobce Pedag představuje speciální stélky OUTDOOR, které se hodí do libovolné obuvi, odvádějí pot a drží nohu ve správné poloze, čímž pomáhají předcházet vyvrtnutí kotníku. Pedag uvádí na trh speciální stélky OUTDOOR, které ocení zejména turisté při vytrvalostních výkonech v terénu. Tyto vyztužující vložky do obuvi plní hned několik funkcí.
Cena Nadace Jana Pivečky 2017
ImageJiž po jedenácté bude letos udělena cena Nadace Jana Pivečky při příležitosti jubilejního 50. ročníku Mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží (KABO) v Brně. Cena Nadace Jana Pivečky je udělována studentům a mladým designérům obuvi a kožené galanterie ve třech kategoriích. O vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje nezávislá odborná porota. Slavnostní předávání cen mladým designérům se uskuteční v pavilonu P při veletrhu KABO v neděli 20. 8. 2017.
Nová reality show The Way
Mladí talentovaní návrháři bojují v nové reality show
The Way o své místo na módní scéně a milion korun. Nová reality show The Way pod taktovkou hvězdné poroty pomáhá mladým talentovaným návrhářům etablovat jejich značku na poli módní tvorby. The Way se mimo jiné věnuje tématu udržitelné módy...
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Výsledky 21 - 40 z 728
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390