Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Řekněte své „ano“ stylově
Images obuví od Högl
Svatební přípravy vrcholí!
Ať už chcete uzavřít manželství v létě nebo až na podzim, vyplatí se začít plánovat včas, abyste se vyhnuli zbytečným komplikacím a předsvatebnímu stresu. Kromě místa obřadu a prstýnků hrají snad tu nejdůležitější roli svatební šaty,...
Veletrhy módy s rekordní účastí zahraničních firem
Image„Veletrhy STYL a KABO jsou unikátní kontraktační akcí v regionu střední Evropy a pomáhají českému oděvnímu a obuvnickému průmyslu“, uvedl na adresu 53. veletrhů módy Jiří Kuliš, generální ředitel společnosti Veletrhy Brno. Ty ukázaly trendy pro příští sezonu a přivedly na český a slovenský trh řadu nových zahraničních značek.
Bezplatné poradenství na STYL a KABO
ImageNevíte si ve Vašem podnikání s něčím rady?
Od toho jsou pro Vás v pavilonech P a F připravena Poradenská centra.
S dotazy se můžete obrátit na experty v různých oblastech. 
Využijte přítomnosti odborníků z oboru a získejte odpovědi na své otázky.
Za novými technologiemi textilního průmyslu do Frankfurtu
ImageNové technologie z textilního průmyslu představí veletrh Texprocess. Ten se uskuteční ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 14. až 17. května 2019. Veletrh zaměřený na zpracovatele textilií nabídne návštěvníkům nepřeberné množství strojů a informací o metodách zpracování textilních a pružných materiálů. Zástupci módního a oděvního průmyslu či výrobci čalouněného nábytku by si tento veletrh neměli nechat ujít.
Únorové rande s módou v Brně
Image Hned po Valentýnu začínají na brněnském výstavišti už 53. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO. Pavilony plné nových kolekcí, módních přehlídek, odborných seminářů a hlavně zajímavých lidí se návštěvníkům otevřou v sobotu 16. 2. 2019 v 9 hodin, veletrhy končí v pondělí 18. února.
Klub návštěvníků STYL a KABO zpříjemní návštěvu výstaviště
ImageVážení návštěvníci, záleží nám na Vás, a proto děláme vše pro to, aby Vaše návštěva veletrhů módy a obuvi byla nejen plná obchodní inspirace, ale současně abychom Vám jejich návštěvu zjednodušili. Proto vznikl Klub návštěvníků STYL a KABO, který všem registrovaným umožní bezplatný vstup na výstaviště i parkování. Klubovou kartu již obdrželi zdarma všichni,...
Na správném výběru obuvi záleží
Image Správný výběr obuvi je základním předpokladem pro zdravé obouvání a správnou funkci nohy. Výrobce dámské komfortní obuvi Legero a obchodní zastoupení pro ČR a SR společnost TORUMIA s.r.o. se rozhodli na toto téma uspořádat pro své obchodní partnery tzv. Legero Day .Zájem byl ze strany prodejců veliký. A protože Legero patří mezi kvalitní zdravou obuv,...
Královnou plesu se třpytivou obuví
ImagePřípravy na plesovou sezónu vrcholí! Kromě účesu a dokonalých šatů se zaměřte také na obuv, která vám zaručí, že prožijete naprosto pohádkový večer. Rakouská značka Högl ve své nové kolekci představuje linii plesové obuvi v univerzálních odstínech stříbrné, zlaté, béžové a černé – tónech,...
„Oblíbená obuv mých nohou“ LEGERO
ImageS tímto sloganem přichází rakouská módní značka s dámskou obuví Legero®. Dámy, rozhodně si přijdete na své. Dámská obuv Legero® nabízí ultralehké podešve, dokonalé tlumení, šířku F a G a samozřejmostí je použití kvalitních materiálů jako u dětské obuvi Superfit®, která pochází ze stejné dílny. V kolekci obuvi Legero®  nenajdete žádné vysoké podpatky a přesto vás překvapí moderním,...
Veletrhy módy ukázaly nové trendy
Image... líbil se Klub návštěvníků i nové uspořádání pavilonů
52. ročník veletrhů STYL a KABO nabídl pestrý mix tradičních značek, nových vystavovatelů ze 14 zemí, autorské tvorby i atraktivních přehlídek kolekcí oděvů, spodního prádla a plavek. Prezentaci 209 vystavujících firem a více než 500 módních značek si prohlédlo pět tisíc odborných návštěvníků, pro které byl poprvé otevřen Klub STYL a KABO s řadou výhod.
Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO
ImageDžíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené argentinské národní boty „paezky“ a další horké novinky míří na český trh. Obchodníkům se představí na 52. veletrzích módy STYL a KABO v Brně od 18. do 20. srpna.V posledních letech zde stoupá podíl přímých výrobců,...
Na brněnské výstaviště za módou
Imagea také za tajemstvím výroby plavek a historií spodního prádla
Veletrhy STYL a KABO jsou již od roku 1993 středoevropskou křižovatkou módního průmyslu a obchodu. Ve dnech 18. - 20. srpna 2018 opět přivítají stovky vystavovatelů a tisíce oborných návštěvníků. V centru pozornosti se ocitnou nové kolekce pro sezonu jaro a léto 2019 s akcentem na spodní prádlo a plavky.
ILM přichází s termíny konání veletrhů
Image Mezinárodní veletrh koženého zboží ILM posouvá termíny ILM Winter Styles 2019 dopředu o tři týdny. Veletrhy se uskuteční v Offenbachu od 16. do 18. února 2019. Výkonný ředitel Arnd Hinrich Kappe zdůraznil, že toto bylo "jednorázové gesto pro pořádání stále poměrně mladého veletrhu obuvi v Düsseldorfu".
Úspěch českých designérek za kolekci kabelek
ImagePrestižní cenu mezinárodní soutěže A´Design Award 2018 dostaly české designérky za kolekci multifunkčních kožených kabelek MULTIBAGS. A'Design Award je světově největší a nejvlivnější ocenění za design, které se vyhlašuje každý rok v Itálii. Přihlášené designy hodnotí mezinárodní porota složená z předních designérů, vlivných členů mezinárodního tisku i prominentních podnikatelů.
Veletrhy módy opět úspěšné, letos poprvé s bloggerkami
Image 51. veletrhy STYL a KABO ukázaly trendy pro příští sezonu i směřování oděvního, textilního a obuvnického trhu: rostoucí vliv bloggerů a influencerů, zájem o udržitelnou módu, pronikání nových technologií a zapojování zákazníků do obchodního i výrobního procesu. Expozice 241 vystavovatelů z 18 zemí předvedly kolekce téměř 800 módních značek.
Hvězdné bloggerky a designérky
Image se představí na nedělní módní show
Módní inspiraci dnes dívky a ženy často hledají u fashion bloggerek. Na speciální přehlídku Bloggers & Designers Show, která se uskuteční v neděli 18. února od 18 hodin na veletrzích STYL a KABO, jsme proto pozvali dvě známé české bloggerky, aby návštěvníkům ukázaly, co bude podle nich v kurzu.
Čtvrtstoletí veletrhů módy STYL a KABO
ImagePremiéry kolekcí chystaných pro příští sezonu, trendy v podání módních expertů, B2B jednání a exkluzivní přehlídky. Veletrhy STYL a KABO slouží módní branži dvakrát ročně už celých 25 let. V únoru bude v hlavní roli móda pro sezonu podzim-zima 2018/2019 a poprvé se aktivně zúčastní i módní bloggerky.
Barefoot obuv – zdravé obouvání nebo jen byznys?
V poslední době se velmi často hovoří o tzv. bosém obouvání – „barefoot obuvi“. Lobby prodejců „barefoot obuvi“ je silné a působí zejména po sociálních sítích. V tomto směru musíme říci, že nový typ obuvi, resp. jeho prodejci, rozjeli ve velkém stylu marketingovou kampaň. Kampaň je zacílena zejména na matky malých dětí – každá matka přece chce mít zdravé dítě! A tak mnohé maminky za obuv,...
Módní trendy doplní zimní sporty
ImageV pavilonu Z se uskuteční Olympijský festival
Prohlédnout si nejnovější kolekce šatů, obuvi a kabelek, urazit pár kroků, nazout brusle nebo lyže a užívat si zimní radovánky. Přesně tak může vypadat návštěva únorových veletrhů STYL a KABO. Společně s nimi se totiž bude v pavilonu Z konat Olympijský festival.
Komfortní obuv
Image Komfort u obuvi je dosti problematické definovat, kvantifikovat či hodnotit, jelikož vychází často ze subjektivních pocitů uživatele. Existuje určitý rozpor mezi subjektivním dojmem a objektivně stanovenými vlastnostmi obuvi. Zdravotně nezávadná obuv je taková, která umožňuje udržet nohu v její přirozenosti bez následku deformace.
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Výsledky 21 - 40 z 737
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 10
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390