Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Za novými technologiemi textilního průmyslu do Frankfurtu
ImageNové technologie z textilního průmyslu představí veletrh Texprocess. Ten se uskuteční ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 14. až 17. května 2019. Veletrh zaměřený na zpracovatele textilií nabídne návštěvníkům nepřeberné množství strojů a informací o metodách zpracování textilních a pružných materiálů. Zástupci módního a oděvního průmyslu či výrobci čalouněného nábytku by si tento veletrh neměli nechat ujít.

„Nadcházející ročník veletrhu Texprocess jde podstatně dál než ten předchozí. Zatímco se po celém světě mluví o průmyslu 4.0, na veletrhu Texprocess nyní mluvíme o Impact 4.0. Návštěvníci se u nás seznámí s opravdu impozantní škálou technologií, které mají ve všech ohledech klíčový dopad na postupy výroby a zpracování textilií. Tyto nové technologie se budou v budoucnu stále více prosazovat,“ říká Olaf Schmidt, viceprezident divize textilu a textilních technologií ve společnosti Messe Frankfurt. 

Image 

Partnerem veletrhu Texprocess je organizace VDMA Textile Care, Fabric a Leather Technologies. Uvádí, že v roce 2017 němečtí výrobci šicích a oděvních technologií dosáhli o sedm procent vyššího zisku z exportu než v předchozím roce. Tento sektor zažívá technologický rozvoj díky inovacím a vysoké poptávce.

Image 

A jaká témata budou veletrhem znít? Ústředním tématem veletrhu budou mikropodniky a zaměření na udržitelnost. Mikropodniky budou představovat přístup k výrobě a zpracování textilu postavený na principu propojení prvků celého procesu. Samotný proces umožňuje individuální, rychlé, flexibilní a místní zpracování produktu. V hale 4.1 budou představeny tři výrobní linky – jedna na výrobu oděvů, jedna na výrobu 3D textilních bot a jedna na zpracování technických textilií jakožto materiálů pro automobilový nebo nábytkářský průmysl.

Image 

Německá ,RWTH Aachen University‘ ve spolupráci s různými partnery z textilního průmyslu a vybranými institucemi představí ve své mikrotovárně na chytré textilie takzvaný „chytrý polštář“. Tento produkt demonstruje možnosti průmyslové výroby chytrých textilií od designu až po hotový výrobek.

Hala 4.0 uvede šest firem, které společně zastřeší koncept „Svět digitální módy“. Těchto šest firem působí napříč oblastmi vizualizace, používají systémy určené ke stříhání textilu CAD, automatizované výpočty gramáže materiálu, automatizaci práce se střihy a zpracování oděvních dílů.

Možnosti výroby originálních a individualizovaných fotbalových triček představí společně firmy Efka a Gemini. Efka má zaměření na hnací jednotky průmyslových šicích strojů a Gemini je pak expertem na CAD.

Image 

Veletrh opravdu uvede nepřeberné množství novinek ze světa automatizace, individualizace a udržitelnosti v textilním průmyslu. Návštěvníkovi budou nabídnuta řešení šitá na míru.

Pozadu nezůstává ani bohatý doprovodný program, který na svém seznamu má například předávání cen Innovation Awards – cena, jež se uděluje firmám za udržitelné textilní inovace a unikátní zpracovatelské postupy. Využít můžete i fórum veletrhu s tematickým blokem věnovaným tématu udržitelnosti v textilním a módním průmyslu.

Image 

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky www.texprocess.messefrankfurt.com.

Své VSTUPENKY si můžete pohodlně zakoupit online na odkazu.

 (25/01/2019)
Messe Frankfurt Czech Republic and Slovakia


 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 14
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390