Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
ILM přichází s termíny konání veletrhů
Image Mezinárodní veletrh koženého zboží ILM posouvá termíny ILM Winter Styles 2019 dopředu o tři týdny. Veletrhy se uskuteční v Offenbachu od 16. do 18. února 2019. Výkonný ředitel Arnd Hinrich Kappe zdůraznil, že toto bylo "jednorázové gesto pro pořádání stále poměrně mladého veletrhu obuvi v Düsseldorfu".

Vlastní struktura společnosti Messe Offenbach umožňuje rychle a flexibilně určit termíny a záměr veletrhů v souladu s potřebami v tomto oboru. Kappe v podstatě poznamenal: "Máme to štěstí, že jsme schopni se sami rozhodnout, aniž bychom se obraceli na třetí strany."

Vše je o návštěvnících

Jarní termín v roce 2019 se mění především proto, aby se zabránilo jakémukoli překrývání se s termíny konání ostatních veletrhů a umožnilo se tak návštěvníkům ILM, z nichž jsou většina obchodníci z oboru obuvi, co nejlépe uspořádat návštěvy všech veletrhů. "Naším hlavním zájmem je najít co nejlepší termín pro návštěvníky - a to samozřejmě znamená i v těsné návaznosti s nejdůležitějšími událostmi pro obchod v Německu i v zahraničí," vysvětluje Kappe.

ILM Summer Styles 2018 se budou konat od 1. do 3. září 2018. Od roku 2020 se bude ILM znovu konat v obvyklých termínech na začátku března a září.

Nové termíny konání veletrhů :

ILM Summer Styles 2018: 1. - 3. září 2018

ILM Summer Styles 2019: 16. - 18. února 2019

ILM Summer Styles 2019: 7. - 9. září 2019

ILM, Offenbach
(14/05/2018)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 11
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390