Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Módní novinky pro jaro/léto 2016
Image Styl a KABO, Brno - 46. veletrhy módy STYL a KABO můžete na brněnském výstavišti navštívit od soboty 22. srpna do pondělí 24. srpna. Prezentovat se chystá 600 módních značek ze dvou desítek zemí, které vystaví nové kolekce pro jaro a léto 2016. Návštěvníky čekají také atraktivní módní přehlídky a odborný doprovodný program.
s.OLIVER – kolekce obuvi pro sezonu podzim/zima 2015
ImageNad věcí. Tak přesně taková je kolekce obuvi s.Oliver pro období podzim/zima 2015. Bezstarostná, sebevědomá, nic nepředstírající. To vše se zhmotňuje v pohodlí, jež je podpořeno spolehlivou kvalitou. Pohodový městský styl, který v nové kolekci převládá, je vyjádřen převážně jednoduchými, přesto rafinovanými designy – čisté linie, ...
Brněnské veletrhy módy přivítají tradiční i nové vystavovatele
ImageStyl a KABO - Od soboty 22. srpna do pondělí 24. srpna se na brněnském výstavišti můžete seznámit s aktuálními módními trendy v oděvech, textilu, obuvi i doplňcích. Výrobci a dovozci představí obchodníkům kolekce připravované pro jaro a léto 2016, součástí veletrhů STYL a KABO budou také atraktivní módní přehlídky a odborný doprovodný program.Vedle tradičních významných vystavovatelů z České republiky se návštěvníci mohou těšit na nabídku řady vystavovatelů ze zahraničí...
Veletrh GDS Düsseldorf – 29. – 31. července 2015
ImageGDS zaměřeno na informace a design 29. – 31. července 2015 se obuvnický sektor sejde po 120. v Düsseldorfu na GDS. Své kolekce pro jaro/léto 2016 představí 880 značek. Souběžně pořádaná událost pro soukromé značky tag it! uvítá 210 vystavovatelů. Poprvé bude její součástí i obchodní show Düsseldorf Fashion Sourcing (DFS). Navíc se již podruhé představí festival OUT OF THE BOX. 31. července budou hlavními tématy düsseldorfského městského centra boty a doplňky.
Nohy v létě potřebují zvýšenou péči a kvalitní obuv
ImageSeniory trápí olověné nohy, děti puchýře. Celý rok jejich nedostatky skryjí boty, v létě však Češi obují sandály a ukáže se, jak se kdo o nohy staral. Podcenit péči se nevyplácí, protože chodidla patří k extrémně namáhaným částem těla. Například při sedmikilometrovém prázdninovém výletu, který zvládnou i děti a vitální prarodiče, každý člen výpravy udělá 10 000 kroků. Každé věkové skupině přitom hrozí jiné problémy,...
JANA umí česky
ImageDobrých zpráv není nikdy dost. A JANA shoes se postarala rovnou o dvě!

Německý výrobce pohodlných „háčkových“ bot spustil už na jaře nové stránky http://www.jana-shoes.com/ Hezké a přehledné, s jedinou vadou na kráse – chybějící českou verzí.

Letošní léto rozzáří originální barevné kožené kabelky
ImageMáte rádi výrazné barvy? V tom případě budete tuto sezónu spokojeni. Světle zelená, žlutá, růžová, červená, azurová - kam jen oko pohlédne, vše hraje barvami! Nejjednodušší způsob, jak vyhovět tomuto trendu, je pořídit si barevně výraznou kabelku. Ta kdykoli rozsvítí i barevně tlumené oblečení. Pokud navíc chcete mít kousek, který nemá každá druhá, upřednostňujete kvalitní materiál,...
Reakce Assocalzaturifici na krizi v Rusku
ImageHned po uzavření událostí organizovaných Assocalzaturifici ve státech CIS (Ruska a Kazachstánu) potvrdila Asociace svůj záměr zůstat dále soustředěná na tento trh, který je pro italskou obuv tak strategický. Bohužel je tu ještě spousta otázek ohledně geopolitické a ekonomické situace, které jako by neměly jasnou odpověď a bez pochyb se podepisují na objednávkách.
Nošení kvalitní obuvi zlepšuje sexualitu:
ženám napomáhá k lepšímu orgasmu, mužům k oddálení ejakulace. Lidé, kteří nosí kvalitní obuv, si zároveň zlepšují i svůj sexuální život. Kromě toho, že kvalitní boty pozitivně ovlivňují funkčnost chodidel a posilují pánevní svaly, napomáhají také správnému držení těla. Právě propojení zdravých chodidel a pánve hraje podle odborníků významnou roli v sexuálním životě. Zatímco ženám dopomáhá k lepšímu orgasmu, mužům k oddálení ejakulace. Trend zdravého obouvání přitom zaznamenávají i výrobci obuvi.
APLF 2015 přineslo pozitivní výsledky
ImageTento rok se APLF - MM&T a Fashion Access konali mezi 31. březnem a 1. dubnem v Convention & Exhibition Centre v Hong Kongu i navzdory poklesu ekonomiky a politické nejistotě. Veletrh proběhl přesně rok po 30. výročí APLF, kdy byl trh s koženou módou na vzestupu. Většina účastníků očekávala vzrůst cen (což se stalo), které dosáhly vrcholu začátkem září 2014 a od té doby mírně klesají spolu s tím, jak klesá poptávka po kůži.
Nová prodejna Skechers v Praze!
ImageAmerická dynamická značka obuvi Skechers otevřela svou 1. prodejnu v Atriu Flora, Praha
Populární americká společnost SKECHERS vstoupila nově na český trh, kde ve čtvrtek 9. dubna 2015 otevřela svoji první prodejnu v obchodním centru Atrium Flora v Praze. Historie značky se píše teprve 23 let, ale již nyní vyváží svou unikátní značkovou obuv do všech šesti kontinentů světa a patří mezi světovou špičku v počtu vyrobených párů pohodlné značkové obuvi do města.
Značka BRIC´s přichází na český trh
ImageV roce 1952 Mario Briccola založil společnost, INDUSTRIA VALIGERIA FINE MARIO BRICCOLA, která vyráběla kufry a tašky. Věděl, že se může spoléhat pouze na své vlastní zdroje, iniciativu, odvahu a kreativitu. Jeho vize se promítaly do budoucnosti, s ambiciózními cíli, přičemž hlavní investicí byl on sám a jeho rodina.
TAMARIS - exkluzivní péče
Image...značka, která táhne! Vyzkoušeli jste běžné produkty pro péči o obuv a stále jsou pro Vás pouhým doplňkem? Pak právě pro Vás máme skvělé řešení, které již není jen doplňkem. TAMARIS péče přichází i na tuzemský trh. Design produktů Tamaris vyniká jednoduchou a čistou linií, která je líbivá především pro největší cílovou skupinu zákazníků této renomované značky – pro ženy.
Zájem o veletrhy módy vzrostl
ImageSTYL a KABO - Maloobchod roste a spolu s ním i brněnské Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO. Tradiční, již 45. přehlídky nových kolekcí dodavatelů textilu, oděvů, obuvi a kožené galanterie se zúčastnilo 767 značek, což je nejvíce od srpna 2010. Novinky pro sezonu podzim a zima 2015/2016 zhlédlo více než pět tisíc odborných návštěvníků, obchodníků a nákupčích.
Česky jsou v nákupu bot konzervativní
Image...preferují černou klasiku, v průměru kupují tři páry bot ročně.
Česky jsou při výběru obuvi stále konzervativní. Ve srovnání s Němkami si kupují o více než polovinu bot méně, upřednostňují černou barvu a klasický styl. Více než 60 % českých botníků tak tvoří černé boty. Výhradní distributorka značky Tamaris v České republice Iva Macháčková ve svém komentáři objasní, proč se Češky bojí experimentovat,...
V duchu elegance a pohodlí
ImageBaleríny Högl pro jarní sezonu 2015 jsou ztělesněním klasické, avšak přesto smyslné elegance. Barevně i materiálově velmi rozmanitá kolekce skýtá bohatý výběr pro ženu s vytříbeným vkusem, která nehodlá činit kompromis mezi pohodlností a líbivým designem. Jemné perforace na některých modelech zajišťují neustálou prodyšnost, která dovolí noze přirozeně dýchat.
theMICAM a MIPEL začínají novou cestu veletrhů pro doplňky:
Image MIPEL se stěhuje do Pavilonu 10 ve Fiera Milano Rho
theMICAM a MIPEL přehodnotili způsob pořádání veletrhů pro lepší využitelnost zúčastněnými obchodníky a provozovateli v obuvnickém a kožedělném průmyslu. Již od tohoto září se obě události spojí a nabídnou nové místo MIPELu, který se přesune z Pavilonů 8 a 12 do Pavilonu 10.
Kde tlačí výrobce obuvi bota?
Image(Styl a KABO, Brno)Technologie je základ, říká o výrobě obuvi mezinárodně uznávaný expert Michal Špaček. Na veletrhu KABO  přednášel o nových technologiích a materiálech, upozornil na časté chyby, s nimiž se setkává v obuvnických továrnách různých zemí, a představil zásady ekonomické a udržitelné výroby. Obecným problémem společným mnoha zemím je podle Michala Špačka nedostatek technologicky vzdělaných odborníků...
Ocenění pro Osobnosti roku 2014 v textilním a obuvnickém průmyslu
(Styl a KABO, Brno) U příležitosti veletrhů STYL a KABO udělil časopis Svět textilu & obuvi prestižní ocenění dvěma významným osobnostem oboru – řediteli společnosti GRUND Jiřímu Grundovi a obuvnickému expertovi Milanu Špačkovi. Osobností roku 2014 v textilním a oděvním průmyslu se stal Jiří Grund, který převzal vedení  společnosti GRUND a. s. Mladé Buky před pěti lety od svého otce, rovněž Jiřího Grunda. Jak konstatovala vydavatelka časopisu Svět textilu & obuvi Jarka Chudá,...
Společné tiskové prohlášení
ImageVedení města Brna a společnosti Veletrhy Brno se shodují na budoucnosti veletržního podnikání v Brně
Primátor statutárního města Brna Petr Vokřál považuje za jednu z programových priorit dořešení nabytí většinového majetkového podílu ve společnosti Veletrhy Brno, a. s., poté, co většinový vlastník Messe Düsseldorf potvrdil záměr z akcionářské struktury společnosti vystoupit.
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Výsledky 81 - 100 z 728
Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 10
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390