Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Magický krok v každém okamžiku - PEDAG
Téměř každý z nás je dennodenně mimo domov, ať už v práci, ve škole, nebo kdekoliv jinde, a právě v takovýchto chvílích bychom se měli cítit co nejlépe.

PEDAG – MAGIC STEP

Ale jak toho docílit? Nejlepší je začít rovnou odspodu, a to pohodlnou obuví!

Najít ideální vyměnitelnou stélku ovšem nebylo až donedávna úplně snadné, parafrázujeme-li však kultovní větu, tak se pár chytrých hlav dalo dohromady a řekli dost! A není náhodou, že se tak stalo v přední německé firmě Pedag spolupracující s populárním Tamaris, kde vyslyšeli volání nejen svých zákazníků, a proto se zrodila stélka z pamět'ové pěny, které začala okamžitě trhat rekordy v prodejnosti.

Pohyb na této stélce je totiž opravdu kouzelný. Nejenže se pamět'ová pěna přizpůsobí individuálně každému chodidlu, krásně změkčuje došlap, ulevuje od bolestí páteře a kloubů, eliminuje následky dlouhodobého zatížení. Zabere minimální místo ve vaší botě, jelikož je pěna pružná a pracuje při každém vašem kroku na rozdíl od pokusů jiných výrobců.

Stélka od společnosti Pedag  dosáhla k dokonalosti tím, že na jejím povrchu nenajdete obyčejnou látku či jiný materiál, nýbrž obzvláště měkkou kozí useň vyznačující se vysokou otěruvzdorností a schopností absorbovat vlhkost. A hlavně - vypadá opravdu luxusně, když se někde vyzujete.

Nazujte si své oblíbené boty s novinkou Pedag Magic Step a zažijte ten pravý komfort od rána do večera bez kompromisů!

Image 

(13/10/2015) 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 13
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390