Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
APLF 2015 přineslo pozitivní výsledky
ImageTento rok se APLF - MM&T a Fashion Access konali mezi 31. březnem a 1. dubnem v Convention & Exhibition Centre v Hong Kongu i navzdory poklesu ekonomiky a politické nejistotě. Veletrh proběhl přesně rok po 30. výročí APLF, kdy byl trh s koženou módou na vzestupu. Většina účastníků očekávala vzrůst cen (což se stalo), které dosáhly vrcholu začátkem září 2014 a od té doby mírně klesají spolu s tím, jak klesá poptávka po kůži.

Nicméně na edici MM&T roku 2015, která byla „Místem setkávání pro kožedělný průmysl“, pohlíželo 1239 vystavovatelů z 54 zemí a regionů s optimismem. Veletrh již tradičně udává tón celému sektoru na několik měsíců dopředu a je tak odrazovým můstkem pro koželuhy, obchodníky, strojaře a dodavatele chemických prostředků, jelikož se zde setkává jádro hlavních průmyslových hráčů již po více jak 30 let.

Účastníci přišli do Hong Kongu uzavřít zakázky, vyhledat nové kontakty a informace o trendech a ekonomice, prozkoumat novinky v oboru, udržovat vztahy se zákazníky a stát se tak součástí mezinárodní rodiny, která utváří světový kožedělný průmysl.

Image 

Uvedení služby Správce

MM&T má na paměti jak obchodníky, tak vystavovatele a právě pro ně představilo službu Správce, která je zaměřena především na časově vytížené podnikatele. Tato služba doporučuje a vede obchodníky ke specifickým produktům a vystavovatelům podle jimi zvoleného typu kůže a/nebo materiálu, který hledají. Tím je uspořeno mnoho času a obchodník je tak uveden k danému vystavovateli v jeho části výstavního prostoru, jelikož veletrh neustále prostorově expanduje a je velmi náročné jej celý projít.

(27/04/2015) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 12
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390