Úvod arrow Z domova arrow STYL-KABO přivítá úplně nové firmy
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
STYL-KABO přivítá úplně nové firmy
ImageMezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své existence udržely prestiž kontraktačních veletrhů, primárně zaměřených na B2B. Ale protože i veletrhy módy stejně jako móda samotná musejí jít neustále s dobou,...

...přinášejí letos mnoho inovací. I díky nim se na únorové veletrhy přihlásily desítky zcela nových firem.

Image

Noví vystavovatelé z tuzemska i zahraničí

“V současnosti, krátkou chvilku před veletrhem, předčil zájem vystavovatelů účastnit se veletrhu KABO naše očekávání. Máme asi 17 úplně nových vystavovatelů na Kabu a 27 na Stylu, převážně se jedná tedy o zahraniční firmy, ale vrátili se i někteří tradiční čeští vystavovatelé.  O nový koncept KABO je větší zájem, než jsme původně plánovali,“ uvedla ředitelka projektu, Gabriela Císařová. „Díky změně v koncepci, jejíž součástí byl pouze jeden společný pavilon, jsme si také mohli dovolit vyjít vstříc vystavovatelům, co se týče lepších cenových a jiných podmínek pro účast na veletrhu. To přivítali úplně všichni,“ doplnila.

Image

Jeden obří pavilon přinese pohodlí i pro návštěvníky

Mezinárodní veletrh módy STYL i mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží KABO tedy obsadí 22. – 24. února kompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, pavilon P. Poprvé se tak budou konat společně pod jednou střechou. „Návštěvníci budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, ale jistě i v horkých letních dnech,“ vysvětluje záměr organizátorů ředitelka projektu. Uspořádání vystavovatelů v hale bude díky tomu zcela nové, z původních expozic nezůstal kámen na kameni. U obou veletrhů je mírně upravena i branžová struktura. Na veletrhu STYL je nové rozčlenění sortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denim a další. U veletrhu KABO se zjednodušilo zařazení v oborech Shoes, Accessories.

Image 

Nová témata programu aneb „Přivítejte změnu“

Kromě prezentací vystavovatelů čeká návštěvníky tradiční doprovodný program, do kterého se zapojí řada nových partnerů a odborníků z textilní a obuvnické branže. Programové centrum v pavilonu P přinese řadu zajímavých přednášek a workshopů. Mezi top téma veletrhů STYL a KABO budou patřit „TRENDY 2020 aneb Přivítejte změnu“, které otevře citlivé otázky hledání nových hodnot v oděvním průmyslu po uvědomění si jeho skutečných dopadů na naši planetu. Přednášet ji bude Ellen Haeser z Holandska. Jeden z workshopů bude zaměřen na unikátní kódy, další z přednášek nahlédne do psychologie zákazníka versus prodavače. Víte o tom, že údaje na etiketě mohou ovlivnit spotřebitelské chování? I to se dozvíte na veletrhu STYL/KABO.

Módní show, soutěže i studentská tvorba

K veletrhům neodmyslitelně patří módní přehlídky. Módní show budou probíhat v témže pavilonu jako oba veletrhy. Během dvou dnů se v nich vystřídají kolekce např. těchto značek ATELIER DONÁT, LEVEL-PRO, Moděva, SANU BABU nebo TRAMONTANA Na veletrzích budou také vyhlášeny výsledky a předána ocenění v soutěži „Žirafa“ – zdravotně nezávadná dětská obuv" a dále „Osobnost roku 2019 v textilním a obuvnickém průmyslu“.

V doprovodném programu nebudou chybět trendové kolekce vystavovatelů na rok 2020 TREND FORUM, kde se představí zejména dámská a dětská móda, kožená galanterie a doplňky. Zajímavou součástí bude WORKSHOP BIJOUX, kreativní tvoření s firmou MORAVIAFLOR s. r. o., výrobcem květinových dekorací. Ukázky z tvorby studentů odborných škol – SUPŠ Uherské Hradiště a Ateliér designu obuvi FMK UTB Zlín budou pak pro všechny velkou inspirací.

Styl a KABO, Brno
(02/02/2020)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390