Úvod arrow Z domova arrow Rodina Klausova obouvá značku FARE
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Rodina Klausova obouvá značku FARE
ImagePrvní dáma České republiky paní Livia Klausová téměř pravidelně navštěvuje módní veletrh KABO. Před dvěma lety zde objevila společnost FARE, která vyrábí kvalitní a módní obuv ve Valašských Kloboukách. Od té doby si její rodina oblíbila značku FARE natolik, že toto logo dnes září na většině botů, zejména nejmladších členů naší presidentské rodiny.

Image
A. Šůstek, L. Klausová, R. Tureček
Paní Livia se postupně stala velkým příznivcem společnosti FARE, spol. s r. o. Při každé návštěvě veletrhu KABO neopomene navštívit stánek FARE, kde se velice aktivně zajímá o všechny novinky.

Ne jinak tomu bylo také na letošním únorovém KABU. Kromě nových modelů byla pro paní Lívii velmi zajímavá informace, že firma FARE bude letos v měsíci březnu otvírat svoji novou firemní prodejnu také v Praze Dejvicích. Zahájení prodeje v této prodejně bude opravdu slavnostní, protože paní Klausová svoji účast na tomto otevření velmi ráda přislíbila.

Image
TOP DESIGN AWARD
Společnost FARE Valašské Klobouky věnuje velkou pozornost neustálé inovaci svojí kolekce. O tom, že se jí daří držet krok i s vrtošivou paní Módou, svědčí také to, že se velmi často umís?uje v prestižní soutěži TOP MODEL. Bylo tomu tak i při tomto ročníku KABO, když chlapecká obuv designérky Jany Gajdošíkové získala nejvyšší ocenění TOP DESIGN AWARD.

Gratulujeme!

Kontakt:


Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390