Úvod arrow Z domova arrow Komfort a kvalita pro každého
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Komfort a kvalita pro každého
ImageSpolečnost IMBIZ působí v oblasti obuvi a kožené galanterie již více než deset let. Na českém trhu firmu reprezentuje dceřinná společnost LUNA LEDER a na Slovensku IMBIZ Shoes. Prostřednictvím vlastní rozsáhlé sítě prodejen, supermarketů a vlastní velkoobchodní činnosti dodává na tyto trhy široký sortiment kožené galanterie, pánské, dámské a dětské obuvi.

Společnost IMBIZ, resp. LUNA LEDER, na trhu reprezentují zejména značky John Garfield, Hölmann komfort, Starheight, Polaris, Comprador, La Vita, Pinguins Kids a Miss Model.

ImageJohn Garfield je značka kolekce exkluzivní obuvi. Prvotřídní materiály dotvářejí elegantní design sledující aktuální módní trendy, přičemž stranou nezůstává ani důraz kladený na komfort.

ImageHölmann komfort – patří mezi evropskou špičku ve výrobě kvalitní a pohodlné dámské usňové obuvi. Módní prvky ve své kolekci uplatňuje jen takovým způsobem, aby nebyl dotčen vysoký komfort obuvi. Pro zabezpečení nadstandardního pohodlí zákaznic, jejichž nohy nemají vždy právě konfekční proporce, má například kolekce dámských kozaček speciálně rozšířený horní obvod lýtka i nártovou část. Kopyto v šířkové velikosti H je pro tzv. „slovanskou nohu“ přímo optimální.

Dětem je určena kolekce značky Pinguins Kids. Vodítkem tvůrců této kolekce je heslo: „Děti si zaslouží to nejlepší“. Použité materiály jsou průběžně testovány akreditovanou zkušebnou a splňují veškeré evropské normy. Zásady zdravotní nezávadnost ctí i vlastní konstrukce obuvi.

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulář



Nejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390