Úvod arrow Z domova arrow STYL a KABO v novém střihu
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
STYL a KABO v novém střihu
ImageS nadcházejícím podzimem Vámpřinášíme nejnovější informace o dalším ročníku. Jak jste mohli v poslednídobě zaznamenat, pro příští 55. ročník STYL-KABO jsme se rozhodli pro párvýznamných změn v koncepci obou akcí. Zefektivníme Vaši účast - Ke změně v koncepci obou veletrhů jsme se rozhodlis jediným cílem – zefektivnit účast vystavovatelů i návštěvníků obouveletrhů tak,...

...aby obě strany byly maximálně spokojené. Všechny naše záměry jsmeintenzivně konzultovali s většinou vystavovatelů a rádi bychom Vás nyníseznámili s největšími novinkami, které budou platné od příštího roku 2020.

Co zůstává

Délka veletrhu zůstává třídenní,stejně tak b2b zaměření obouveletrhů. Termínově se obě akce drží zavedených měsíců, v roce 2020 jsouto tato data:

22. – 24. února

22. – 24. srpna

Co je nové

Všepod jednou střechou

Nově oba veletrhy STYL a KABO obsadíkompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, tedy pavilon P. Díkytéto změně Vám můžeme nabídnout například výhodnější ceny za účast na veletrhu.Návštěvníci navíc budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, alejistě i v horkých letních dnech. Podívejte se na nové rozdělení pavilonu P.

Jedna uzávěrka

Uzávěrka na únorový veletrh je nyní pouze jedna, a to 16. prosince 2019. Do tohoto termínu selze přihlásit za novou zvýhodněnou cenu.

Nové výhodnější ceny

Cena za pronájem výstavní plochy je nově odstupňována dle velikostních intervalů:

Do uzávěrky                                       Po uzávěrce

Plocha do 20 m²: Kč 1550/m²             Kč1700/m²

Plocha od 21 - 40 m²: Kč 1450/m²      Kč 1600/m²

Plocha od 41 m²: Kč 1350/m²             Kč 1500/m²

V původní výšizůstává příplatek 5 % za rohovou, hlavovou nebo ostrovní pozici stánku a registrační poplatek 2500 Kč. Ceny za pronájem výstavníplochy do uzávěrky jsou nově nižší o 10 – 20 % oproti stávajícím cenám. I přes posun uzávěrky až do prosince,doporučujeme všem zájemcům neváhat s přihlášením a s výběrem novéhomísta do nově rozvrženého pavilonu P.

Nové rozdělení branží

Současně jsme mírně upravili u obouveletrhů branžovou strukturu obou veletrhů. Na veletrhu STYL je nové rozčleněnísortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denima další. U veletrhu KABO jsmenapříklad zjednodušili zařazení v oborech Shoes, Accessories. Nové oborové členění.

Věříme, ženový střih obou veletrhů bude slušivý a pro Vaše obchodování přinese ještě kvalitnější zázemí a výhodnější podmínky.

(04/11/2019) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390