Úvod arrow Z domova arrow Zvýhodněná účast a novinky na veletrzích STYL a KABO
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Zvýhodněná účast a novinky na veletrzích STYL a KABO
ImagePro 54. ročník Mezinárodních veletrhů módy a obuvi STYL a KABO, který se koná od 24. do 26. srpna, jsme pro Vás připravili některé novinky. Tou hlavní je stanovení pouze jednoho termínu uzávěrky přihlášek, a to 20. května 2019. Do tohoto data Vás metr čtvereční řadové výstavní plochy bude stát 1 700 Kč.

Po květnové uzávěrce bude cena za metr čtvereční řadové výstavní plochy na 1 900 Kč. Příplatek za rohový stánek zůstává v obou případech ve stejné výši jako doposud, tj. pět procent. Úplně jsme zrušili nejvyšší cenu za pronájem výstavní plochy ve výši 2.120 Kč/m2. 

Abychom Vám rezervování místa na veletrhu co nejvíce usnadnili, pošleme Vám počátkem května elektronický odkaz na přihlášku s předvyplněnými Vašimi kontaktními údaji. Svou účast na veletrhu tak opět vyřídíte na pár kliknutí. Zajistíte si tak prezentaci nejen na veletrhu, ale také na našem webu a sociálních sítích. Každý vystavovatel totiž opět dostane možnost bezplatného prostoru pro svou propagaci na oficiálních kanálech veletrhů.

Nové oborové členění reflektuje trendy v oboru
Udržitelná móda a ekologický přístup k oblékání jsou v poslední době často skloňovaná témata mezi spotřebiteli. Proto jsme rozšířili oba veletrhy o nové segmenty.

Na veletrhu STYL se tak setkáte s oborem ORGANIC/VEGAN, který zahrnuje oděvy a prádlo pro dospělé i děti z ekologických materiálů (bio bavlna, len, vlna, konopí, bambus a vlna). Navíc zde bude prostor i pro zbytkovou metráž. Veletrh KABO se pak rozroste o obor VEGANSKÁ OBUV. Kromě toho jsme rozšířili veletrh STYL o obor pánské prádlo. V souladu s těmito novými tématy připravujeme i speciální odborný program, jehož těžiště bude v tématech e-commerce, pokladní a skladové systémy, prodej zboží na sociálních sítích nebo slow fashion.

Věříme, že tyto novinky zaujmou nejen stávající návštěvníky, ale hlavně přilákají na veletrhy návštěvníky nové.

Styl a KABO, Brno
(22/05/2019)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390