Úvod arrow Z domova arrow Na brněnské výstaviště za módou
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Na brněnské výstaviště za módou
Imagea také za tajemstvím výroby plavek a historií spodního prádla
Veletrhy STYL a KABO jsou již od roku 1993 středoevropskou křižovatkou módního průmyslu a obchodu. Ve dnech 18. - 20. srpna 2018 opět přivítají stovky vystavovatelů a tisíce oborných návštěvníků. V centru pozornosti se ocitnou nové kolekce pro sezonu jaro a léto 2019 s akcentem na spodní prádlo a plavky.

Unikátní projekt La Manufacture ukáže výrobu plavek krok za krokem a veletrhy navíc dostanou lehký retro nádech: v roce kulatých výročí připomenou 90 let od vzniku brněnského výstaviště a tehdejší módu.

Image 

Obchod s módou je o emocích, inspiraci a sdílení zážitků. Proto i v době moderních technologií probíhá mezi živými lidmi a v podnětném a kultivovaném prostředí. Totéž platí pro brněnské veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO, které se uskuteční ve dvou nejmodernějších pavilonech brněnského výstaviště i celé střední Evropy za doprovodu módních přehlídek a inspirativních setkání. Pro výrobce a dovozce to je příležitost ukázat obchodníkům to nejlepší ze své aktuální nabídky, zatímco nákupčí a majitelé butiků si na jednom místě vyberou ze široké škály zboží od zavedených i nově prezentovaných značek. Od 18. do 20. 8. 2018 se uskuteční již 52. veletrhy STYL a KABO s účastí přibližně 700 módních značek.

Také účast slovenských firem je již jistá. Pravidelně se na STYL vrací třeba oděvní firma OMEGA - slovenský designer a výrobce dámské konfekce s tradicí od roku 1990. Společnost disponuje vlastním týmem návrhářů a vývojářů, takže se můžeme těšit na nejnovější modely nejen společenských šatů. Kvalitní pánské košile do Brna opět přiveze rodinná firma Marco Moralli, která v Púchově vyrábí pánskou i dámskou konfekci již od roku 1994. Luxusní dámská móda je doménou dalšího tradičního slovenského vystavovatele ORVAKO, který k nám dováží zboží především italských značek. Dále v pavilonu P najdete třeba firmy Bianka Dzurišová STYL collection nebo MAG móda Plus. Slovenští vystavovatelé samozřejmě nechybí ani na veletrhu obuvi a koženého zboží KABO, který se v srpnu vrací do pavilonu F. Vystavovat zde bude například firma PROTETIKA - výrobce zdravotní obuvi a pohodlné módní obuvi se zdravotními prvky - a společnost HUJO, která nabízí kvalitní koženou obuv a specializuje se na výrobu a prodej dámské podrozměrné obuvi již od velikosti 33.

Srpnové veletrhy módy vždy akcentují spodní prádlo a plavky. Tentokrát se můžeme těšit na unikátní projekt La Manufacture, který názorně předvede složitý proces výroby plavek: jaké stroje, materiály, střihy a techniky jsou potřeba, aby koupací oděv správně plnil svoji funkci. Poprvé se expozice La Manufacture na veletrhu STYL otevřela před sedmi lety, kdy ukázala náročnost výroby podprsenky a vzbudila velký ohlas. Letos chce odhalit záludnosti výroby plavek, které jsou součástí našeho šatníku už přes sto let. V návaznosti na tento projekt se uskuteční přednáška o trendech v plavkách pro sezonu 2019 s aktuálními informacemi přímo z veletrhu v Paříži.

V letošním roce slavíme 100 let od vzniku Československa a 90 let od založení brněnského výstaviště, což na jaře připomněla velkolepá třítýdenní oslava státnosti Re:publica: 1918 - 2018. Také veletrhy módy se při této příležitosti ohlédnou do minulosti, ale samozřejmě specificky a po svém - atraktivní výpravou do stoleté historie dámského prádla. Výstavu často erotických fotografií dámského prádla z uplynulých 100 let i vybraných dobových outfitů najdete právě v expozici La Manufacture.

Styl a KABO
(10/07/2018)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390