Úvod arrow Z domova arrow Hvězdné bloggerky a designérky
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Hvězdné bloggerky a designérky
Image se představí na nedělní módní show
Módní inspiraci dnes dívky a ženy často hledají u fashion bloggerek. Na speciální přehlídku Bloggers & Designers Show, která se uskuteční v neděli 18. února od 18 hodin na veletrzích STYL a KABO, jsme proto pozvali dvě známé české bloggerky, aby návštěvníkům ukázaly, co bude podle nich v kurzu.

ImageZ aktuálních kolekcí vystavovatelů sestaví outfity Michaela Salačová, která se proslavila vítězstvím v soutěži Miss České republiky 2000. Nyní píše populární COOL BRNO BLOG. Ta se na svou roli těší. „Chtěla bych vybrat outfity, které budou nositelné v reálném životě, žádné velké výstřednosti. Ráda bych také zařadila pár kousků, které jsou tuto sezónu v kurzu,“ řekla Salačová.

Druhou bloggerkou, která představí svůj pohled na módu, je Nikol Moravcová. Ta inspiruje svým stylem téměř osmdesát tisíc sledujících na Instagramu. Protože ji letos čeká svatba, možná v Brně získá tipy na to, jak by měly vypadat šaty na její velký den.

Na přehlídce Bloggers & Designers Show budou k vidění také dvě kolekce návrhářek. První z nich je Debbie Brown, která na mole odprezentuje kolekci s názvem Mystery Me. Návštěvníci se mohou těšit na luxusní svatební a večerní šaty, které autorka tvoří vždy na míru tak, aby podtrhly veškeré vlastnosti nositelek a vyzdvihly jejich dokonalé já.

Image 

Druhá návrhářka pochází ze slunného Španělska a jmenuje se Saray del Saz. Je loňskou vítězkou národní španělské soutěže mladých návrhářů v Madridu. Její tvorba osloví všechny, kteří chtějí být jiní, alternativní a nedbají na stereotypy.

ImageSpeciální módní přehlídka Bloggers & Designers show je jako jediná část veletrhů STYL a KABO přístupná také laické veřejnosti. V ceně vstupenky na tuto módní show je nejen vstup na přehlídku, která začíná v neděli 18. února v 18 hodin, ale také možnost navštívit od 15 hodin veletrhy v pavilonu P a V. Návštěvníci se mohou těšit také na malé občerstvení po show. Hlavu si nemusí lámat ani s parkováním, protože lístek je opravňuje k parkování zdarma přímo u pavilonu P.

Vstupenku lze koupit v on-lne předprodeji za 350 korun nebo na místě za 450 korun. Počet lístků ve volném prodeji je limitovaný.

 

Styl a KABO, Brno
(14/02/2018)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390