Úvod arrow Z domova arrow Módní trendy doplní zimní sporty
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Módní trendy doplní zimní sporty
ImageV pavilonu Z se uskuteční Olympijský festival
Prohlédnout si nejnovější kolekce šatů, obuvi a kabelek, urazit pár kroků, nazout brusle nebo lyže a užívat si zimní radovánky. Přesně tak může vypadat návštěva únorových veletrhů STYL a KABO. Společně s nimi se totiž bude v pavilonu Z konat Olympijský festival.

Brány festivalu se otevřou ještě před začátkem veletrhů – konkrétně 9. února. „Unikátní prostor pavilonu Z čeká proměna ve sportoviště, o němž jsme přesvědčení, že přiláká návštěvníky všech věkových kategorií,“ uvedl místopředseda Českého olympijského výboru Libor Varhaník.

Image 

Lidé si na výstavišti vyzkouší na třicet sportů. „Zahrají si třeba lední hokej nebo curling. Čeká je také krasobruslení, snowboarding a dokonce skoky na lyžích,“ vyjmenovala mluvčí akce Martina Kučerová.


Organizátoři připravili také nabitý doprovodný program. „Jeho součástí jsou autogramiády současných i bývalých hráčů HC Kometa Brno či exhibiční krasobruslařská vystoupení. Dvaadvacátého února pak celý den věnujeme připomínce zisku hokejového zlata v Naganu v roce 1998,“ nalákala Kučerová.


Olympijský festival bude v době veletrhů STYL a KABO otevřený v sobotu od 9 do 21 hodin, v neděli a pondělí pak od 9 do 19 hodin. Základní vstupné je 50 korun, děti do 150 centimetrů za lístek neplatí. S autem lidé zaparkují na ploše u pavilonu P.


Sportoviště si zájemci mohou rezervovat na http://www.olympijskyfestival.cz/, kde také najdou další informace.

Image 

 Styl a KABO, Brno
(25/01/2018)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390