Úvod arrow Z domova arrow 25 let veletrhů módy v Brně
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
25 let veletrhů módy v Brně
ImageVe dnech 17. až 19. února 2018 se v Brně konají již 51. mezinárodní veletrhy STYL a KABO - největší B2B prezentace módního průmyslu na českém a slovenském trhu. Slovenské firmy opět mají příležitost oslovit svou nabídkou obchodní partnery a předvést jim novinky chystané pro příští sezonu.

Historie veletrhů STYL a KABO se začala psát právě před čtvrtstoletím. Na krásném funkcionalistickém výstavišti v Brně tehdy připravovali první ročník veletrhů, kde měli poprvé dostat prostor výhradně výrobci textilu, obuvi, kožené galanterie a bižuterie, kteří se v minulosti účastnili Mezinárodních veletrhů spotřebního zboží. Pořadatelé tak chtěli vyhovět sílící poptávce po kontraktačních setkáních konaných dvakrát do roka v rytmu střídání módních sezon, a to v kultivovaném prostředí a s doprovodnými přehlídkami. Po 25 letech je jasné, že se tento záměr podařilo beze zbytku naplnit a STYL i KABO stále mají své pevné místo v kalendářích odborníků z módní branže. Posledního jubilejního 50. ročníku se v srpnu zúčastnilo 253 firem z 15 zemí a počet prezentovaných značek vzrostl na 780. Nové kolekce pro sezonu jaro a léto 2018 si podle předběžného odhadu prohlédlo přibližně pět tisíc odborných návštěvníků, především obchodníků a nákupčích.

V únoru návštěvníky čekají především nové kolekce pro sezonu podzim a zima 2018/2019. Představí se nejen v expozicích vystavovatelů, ale také na kontraktačních módních přehlídkách věnovaných jak dámské a pánské konfekci, tak i spodnímu prádlu a punčochovému zboží. Novinkou bude speciální přehlídka, kterou sestaví módní blogerky z kousků vybraných z kolekcí vystavovatelů. Také účastníci veletrhu KABO mohou své novinky v sortimentu obuvi a kožené galanterie prezentovat inovativní formou - přímo v pavilonu V se otevře KABO Fórum pro krátké firemní prezentace s využitím audiovizuální techniky.

Styl a KABO, Brno
(0901/2018)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390