Úvod arrow Z domova arrow Veletrhy STYL a KABO slaví padesátku
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Veletrhy STYL a KABO slaví padesátku
ImageDvakrát ročně se na výstavišti schází zástupci celé obchodní módní branže, aby na mezinárodních veletrzích STYL a KABO načerpali inspiraci, uzavřeli objednávky na další sezóny a získali informace o nových trendech. Letos v srpnu se zde potkají už po padesáté. Organizátoři pro ně u příležitosti tohoto významného jubilea nachystali řadu překvapení.

Do příprav se pustili už před rokem a půl. „To jsme začali pracovat na koncepci a vizuálu letošní kampaně. Samotný veletrh pak chystáme asi deset měsíců,“ nabízí pohled do zákulisí ředitelka veletrhů Gabriela Císařová. Doplnila, že náročné na uspořádání jsou také speciální módní přehlídky. „Když domlouváme exkluzivitu prezentace s návrháři nebo významnými zahraničními značkami, nemůžeme je oslovit pět měsíců předem. To už je pozdě,“ vysvětlila Císařová.

Návštěvníci se samozřejmě dočkají i denních přehlídek STYL Show, LINGERIE Show a BEACHWEAR Show. „I přesto, že jsou orientované pouze kontrakčně, dbáme u nich na vysokou kvalitu produkce, choreografie, vzhledu scény i vizáže modelek,“ podotkla Císařová. Kontrakční přehlídky zhlédnou obchodníci po všechny dny veletrhu.

Trendy představí známá zahraniční expertka 

Obchodníci se určitě budou zajímat o nové trendy. I tyto prezentace prošly v historii STYL a KABO nemalou proměnou. „Nejprve to bylo statické trendové fórum s ukázkami barev a materiálů na další roky. Postupně jsme ale dospěli k názoru, že více informací sdělíme obchodníkům formou přednášky,“ zavzpomínala ředitelka akce.

Na STYL a KABO proto trendy představují kvalitní trendoví specialisté. „V posledních ročnících jsme navíc přednášku oživili módní přehlídkou s komentářem, ve kterém nizozemská expertka Ellen Haeser upozorňuje na detaily a dává nákupní tipy,“ podotkla Císařová. Obchodníci se tak po přednášce mohou rozejít mezi stánky a už přesně vědí, po jakých novinkách se mají poohlížet. „V srpnu se přednáška uskuteční v neděli od čtrnácti hodin na přehlídkovém mole v pavilonu P,“ pozvala ředitelka veletrhů.

Novinkou budou krátké přednášky přímo v pavilonu P v prostoru před přehlídkovým molem v Live Gallery. Návštěvníci si také budou moci prohlédnout unikátní mezinárodní výstavu více než 2700 paličkovaných krajek od krajkářek z 5 zemí Evropy, vč. České republiky – s názvem „Lace is Grace“. 

Šance pro mladé talenty 

Obchodníci si v srpnu mohou ve dvou pavilonech vybrat z nabídky několika stovek zavedených módních značek. Na akci se ale ukážou i mladé talenty. „Ti své výtvory opět představí v zóně Fresh Fashion, kde mají jedinečnou šanci nabídnout své zboží nákupčím z celé České republiky a ze Slovenska za zvýhodněných podmínek,“ informovala ředitelka akce. Této sekce se pravidelně účastní návrháři, kteří vyrábí oděvy, doplňky i bižuterii.

Prostor k prezentaci dostanou i talentovaní studenti. „Mladí designéři obuvi a kožené galanterie se utkají v 11. ročníku soutěže O cenu Nadace Jana Pivečky, kterou připravujeme ve spolupráci s Českou obuvnickou asociací a Nadací Jana Pivečky,“ uvedla Císařová. Návštěvníci si soutěžní exponáty prohlédnou na veletrhu KABO.

Na své si přijdou ale i vystavovatelé. „V sobotu se mohou těšit na večírek, kde mimo jiné poděkujeme těm společnostem, které se veletrhů účastní celých pětadvacet let,“ sdělila ředitelka akce.

Jubilejní padesátý ročník mezinárodních veletrhů STYL a KABO se uskuteční od devatenáctého do jednadvacátého srpna na brněnském výstavišti. Vedle tradičních vystavovatelů a 75 českých výrobců se návštěvníci mohou těšit na řadu nových kolekcí od 121 nových vystavovatelů.

Styl a KABO
(307/07/2017)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390