Úvod arrow Z domova arrow O srpnové veletrhy STYL a KABO je opět velký zájem
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
O srpnové veletrhy STYL a KABO je opět velký zájem
ImageO účast na 48. veletrzích módy STYL a KABO, které na brněnském výstavišti proběhnou od soboty 27. srpna do pondělí 29. srpna 2016, mají firmy stále větší zájem. Pavilony P a F se po první uzávěrce přihlášek rychle plní. Ochota spotřebitelů utrácet trvá a výdaje za oděvy a obuv letos dále rostou. V této optimistické atmosféře se daří i mezinárodním veletrhům STYL a KABO,...

...které jsou největší a současně jedinou B2B prezentací módního průmyslu pro český a slovenský trh.

Po první uzávěrce přihlášek jsou pořadatelé veletrhů módy spokojeni, přihlášeno je již 168 vystavovatelů, tj. o 18 procent více než ke stejnému datu v loňském roce. K účasti na srpnovém veletrhu STYL se přihlásilo 102 firem a k účasti na veletrhu KABO 66 firem. Opět mezi nimi je řada vystavovatelů ze zahraničí a také několik zajímavých nováčků.

Na veletrhu STYL nechybějí tradiční a významní vystavovatelé jako Anita Moravia, Doppler CZ, H & D, Jihočeská textilní, Jopess fashion, Modela, Moděva, Pleas, Pletex, Texart, Veltex JG nebo V.Style. Ze zahraničí to jsou například německé firmy Casamoda Heinrich Katt, Hegler Fashion a Modeagentur Gerhart Helgert. Nově se představí například společnosti Julia Hock Textilvertrieb z Německa (plavky zn. Calao), Evolution Group CZ s.r.o. - český výrobce originálních krystalových šperků a bižuterie se Swarowski elements v úpravě stříbro/rhodium nebo např. italská móda přes českého dovozce STEFI. Vrací se také český výrobce originální pletené módy Deny - Zdeňka Kuřitková.

Veletrh KABO přivítá stálice obuvního trhu jako Ara Shoes, Caprice, Gabor, Geneze, Lanson Praha, JG Shoes, Legero, Protetika, Rieker, Salamander, Snaha, V + J obuv, Wortmann a další. Kabelky budou vystavovat mimo jiné firmy Arteddy, Sendi Design nebo Unidax. K nováčkům patří  Starlight Promotion CZ (kabelky a náprsní tašky z Itálie) nebo česká firma pediped CZ -  zástupce světoznámé značky zdravé a stylové dětské obuvi pro Českou republiku.

Image 

Posledních veletrhů STYL a KABO v únoru 2016 se zúčastnilo 284 vystavujících firem z 12 zemí a 632 zastoupených značek. Nabídku si prohlédlo téměř 5500 registrovaných odborníků. Pokud se chcete připojit k účastníkům srpnových veletrhů, neváhejte s přihláškou. Druhá uzávěrka proběhne již k datu 19. května 2016 a je spojena s desetiprocentní slevou ze základní ceny za výstavní plochu.

STYL a KABO, Brno
(23/05/2016)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390