Úvod arrow Z domova arrow PEDAG se spojil s internetovým prodejcem ZOOT
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
PEDAG se spojil s internetovým prodejcem ZOOT
Německá společnost PEDAG se spojila s internetovým prodejcem ZOOT. PEDAG je dodavatelem kompletního sortimentu pro OBUV. Jeho nejsilnější stránkou jsou ortopedické stélky , které do České republika dodává pod značkou VIVA a jsou chráněné patentem. Veškeré doplňky obsahují výživu a díky tomu obuv nepraská a je neustále vyživená, což nemá žádný jiný výrobce na thu. PEDAG do České republiky dováží také doplňky TAMARIS a ARA.

“V České republice se nám daří velice dobře, díky zkušenostem a obchodnímu týmu , který zde máme. U většiny dodavatelů je problém v tom, že neposkytují servis prodejnám i když tvrdí. že ano. Realita je jiná a nepleťme si vstupní školení a návštěvou obchodního zástupce na prodejně se servisem, to bylo účinné před 5 lety. Doba se nám posouvá a zákazníci potřebuji individualní péči.“ uvadí Pavel Malý ze společnosti P&M Pedag Czech.

Spolupráce se společností ZOOT je pro naši společnost výbornou kombinací, protože tuzemský on-line obchod s módou Zoot.cz rozšiřuje svůj byznys a má plány i za hranicemi Česka. Vychází z toho, že Češi za oblečení a doplňky utrácejí jen v průměru tři procenta svých příjmů, v Evropě je přitom běžné, že lidé za oděvy dávají okolo pěti procent. A také z toho, že nakupovat trička, boty nebo čepice na internetu je stále běžnější. Zoot je podle žebříčku Inc. 5000. nejrychleji rostoucí firmou na českém maloobchodním trhu.

(10.03.2016) 

 http://www.czpedag.cz/

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390