Úvod arrow Z domova arrow PEDAG se spojil s internetovým prodejcem ZOOT
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
PEDAG se spojil s internetovým prodejcem ZOOT
Německá společnost PEDAG se spojila s internetovým prodejcem ZOOT. PEDAG je dodavatelem kompletního sortimentu pro OBUV. Jeho nejsilnější stránkou jsou ortopedické stélky , které do České republika dodává pod značkou VIVA a jsou chráněné patentem. Veškeré doplňky obsahují výživu a díky tomu obuv nepraská a je neustále vyživená, což nemá žádný jiný výrobce na thu. PEDAG do České republiky dováží také doplňky TAMARIS a ARA.

“V České republice se nám daří velice dobře, díky zkušenostem a obchodnímu týmu , který zde máme. U většiny dodavatelů je problém v tom, že neposkytují servis prodejnám i když tvrdí. že ano. Realita je jiná a nepleťme si vstupní školení a návštěvou obchodního zástupce na prodejně se servisem, to bylo účinné před 5 lety. Doba se nám posouvá a zákazníci potřebuji individualní péči.“ uvadí Pavel Malý ze společnosti P&M Pedag Czech.

Spolupráce se společností ZOOT je pro naši společnost výbornou kombinací, protože tuzemský on-line obchod s módou Zoot.cz rozšiřuje svůj byznys a má plány i za hranicemi Česka. Vychází z toho, že Češi za oblečení a doplňky utrácejí jen v průměru tři procenta svých příjmů, v Evropě je přitom běžné, že lidé za oděvy dávají okolo pěti procent. A také z toho, že nakupovat trička, boty nebo čepice na internetu je stále běžnější. Zoot je podle žebříčku Inc. 5000. nejrychleji rostoucí firmou na českém maloobchodním trhu.

(10.03.2016) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390