Úvod arrow Z domova arrow Molo pro trendové semináře, nové značky
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Molo pro trendové semináře, nové značky
Image...a exkluzivní móda 60. let. Od soboty 20. února do pondělí 22. února 2016 se Brno stane křižovatkou středoevropského obchodu s módou. Návštěvníci se na jednom místě seznámí s aktuálními trendy v oděvech, textilu, obuvi i doplňcích pro podzim a zimu 2016/2017. Nové kolekce bude prezentovat přibližně tři sta vystavovatelů. Součástí tradičních veletrhů STYL a KABO budou také atraktivní módní přehlídky...

...a nově koncipované trendové semináře.

Brněnské veletrhy opět připravují velmi pestrou nabídku. Zajímavé kolekce přiveze německá rodinná firma ERFO, která se již od roku 1937 zaměřuje na kvalitní dámskou módu s atraktivním designem, nebo řecký výrobce luxusního dámského prádla Minerva. Nové obchodní příležitosti otevře prezentace kvalitních a velmi módních kolekcí obuvi i oděvů výrobců z Turecka, a to nejen dámské a pánské, ale i dětské konfekce. Do Brna se vrací i další vystavovatelé, například velkoobchod s dámskou konfekcí EWACO.

Návštěvníci veletrhu STYL se mohou těšit i na tradiční vystavovatele, kteří se vždy dvakrát do roka se v pavilonu P setkávají se svými odběrateli. Chybět nebudou firmy jako Donet, Doppler CZ, Felina ČR, H&D, Jopess fashion, Hegler Fashion, Pleas, Tonak a další. Velký prostor opět dostávají čeští výrobci, jejichž zboží je tuzemskými zákazníky cíleně vyhledáváno. Pod značkou JITEX COMFORT se představí tradiční pletené zboží jako trička, mikiny, spodní a noční prádlo, župany, ale také funkční termoprádlo. Nabídka odpovídá nejen aktuálním módním trendům, ale také velikostním požadavkům české populace, takže některé modely mají velikost až 5XL. Nově vyvzorovaná kolekce pro jaro a léto 2016 je v nadčasovém námořnickém ladění.

Také veletrh KABO přivítá tradičně vystavující společnosti a značky jako Ara Shoes, Caprice, Gabor, Geneze, Högl, Lanson, JG Shoes, Legero, Marco Tozzi, Protetika, Rieker, V + J obuv či Wortmann. Kabelky budou v pavilonu F vystavovat mj. firmy Arteddy, Axel Accessories, DOCA, Elega, Unidax nebo Volum Bags či Verde. Premiéru bude mít luxusní italská obuv NeroGiardini, která je mj. partnerem pro obuv České Miss 2015 i 2016, dále známá česká společnost Snaha a také Salamander se značkou dětské obuvi Lurchi a dámskou a pánskou obuví Salamander. Pozornost si zaslouží kvalitní cestovní zavazadla německých značek Titan a Travelite, která na český a slovenský trh přináší společnost Shopen Group. Luxusní Titan Prior je skořepinový kufr, naprosto voděodolný, robustní a zároveň velmi lehký, s vnitřní protizápachovou a vodu odpuzující povrchovou úpravou. Značka Travelite nabízí kufry a tašky vysoké kvality za přijatelnou cenu, a to i v dětském provedení s veselými motivy.

Novou podobu dostanou oblíbené veletržní semináře, které seznamují s aktuálními módními trendy. O módě pro příští podzim a zimu opět přijede přednášet paní Ellen Haeser, nizozemská specialistka s více než třicetiletou zkušeností jak s tvorbou trendů, tak s vývojem textilních materiálů. A protože je o tuto přednášku zvýšený zájem, bude zařazena do programu veletrhu dvakrát – v sobotu i neděli, a to přímo v pavilonu P na přehlídkovém mole. Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené přehlídky nových kolekcí vystavovatelů. Vždy dvakrát denně na mole proběhne STYL Show věnovaná dámské a pánské módě, jednou denně pak Lingerie Show představující kolekce spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží. Třešničkou na dortu pak bude v neděli v 17 hodin přehlídka LUXURY CUT s kolekcemi značek dámské a pánské módy John Richmond - Milano, pánské módy Corneliani a originály dámských luxusních šatů světoznámého návrháře Olega Cassiniho, které v šedesátých letech nosily například Jacqueline Kennedyová nebo Marilyn Monroe.

Styl a KABO Brno
(21/01/2016) 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390