Úvod arrow Z domova arrow Módní novinky pro jaro/léto 2016
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Módní novinky pro jaro/léto 2016
Image Styl a KABO, Brno - 46. veletrhy módy STYL a KABO můžete na brněnském výstavišti navštívit od soboty 22. srpna do pondělí 24. srpna. Prezentovat se chystá 600 módních značek ze dvou desítek zemí, které vystaví nové kolekce pro jaro a léto 2016. Návštěvníky čekají také atraktivní módní přehlídky a odborný doprovodný program.

Novinky pro český trh

Páteří veletrhu módy STYL zůstávají tradiční vystavovatelé a mezi nimi především tuzemští výrobci, kterých bude téměř šest desítek. V pavilonu P opět nebudou chybět firmy jako Anita Moravia, H&D, Christa Probst, Jopess fashion, Libor Koller, Manfred Hegler, Pause Café, Perab, Pleas, PM - styl, Ptak, T E X A R T, UAB City One nebo Urban Group. Početná konkurence se sejde v segmentu pánské košile, které budou vystavovat mj. firmy AMJ Trade, Arikos, Casamoda, R.G.I. Plus nebo po čtyřech letech se vracející Marco Moralli. Bohatý bude také výběr pokrývek hlavy; klobouky a čepice vystavují například firmy ANYTRA, Karpet, CAPU, Pletex nebo RDX. Zcela nové uspořádání dostane v pavilonu P sekce Lingerie, kde se budou prezentovat firmy jako Calvi, Donet, Lamido, Lisca Moda, Prako Kyjov, Spoltex, V.style CZ, Vestis line, Werso a další.

Část vystavovatelů do Brna přijede poprvé nebo přiveze značky, které na našem trhu zatím nejsou. K přibližně čtyřem desítkám nováčků patří třeba Barencadi s nabídkou módních doplňků nebo Soft Cotton s župany, nočním prádlem a bytovým textilem. Kompletní nabídku dámské konfekce z přírodních tkanin představí finská Neula Group, zatímco pánskou konfekci bude poprvé vystavovat maďarský Saxoo International. Premiéru bude mít také maďarská značka denního i nočního prádla a plavek Lagoon Lingerie. S nabídkou punčochového zboží do Brna poprvé přijedou firmy Rostra ze Slovenska a Syntex z Polska. Zvláštní pozornost si pak zaslouží rozsáhlá účast srbských výrobních firem nebo devět vietnamských firem s nabídkou konfekce, dětské a mladé módy a bytového textilu. Zajímavé jsou i některé veletržní návraty po delší době. Poprvé od roku 2011 bude vystavovat firma K.eva - Eva Kadeřábková, která se zaměřuje na pletené oděvy, mladou módu a dámskou i pánskou konfekci, a ještě po delší pauze se na veletrh vrací slovenský dodavatel košil a kabátů MICHEL.

Obuvníci míří na KABO

Za novinkami a trendy v obuvi a kožené galanterii jezdí obchodníci dvakrát ročně do pavilonu F. I letos je tu čekají nové kolekce obuvi tradičně vystavujících společností a značek jako Ara, Caprice, Gabor, Geneze,  Högl, František Hujo, Lanson, JG Shoes, Legero, Protetika, Rieker, Term, V + J obuv, Wendel, Wortmann a dalších. Velkou expozici má také Klastr výrobců obuvi ze Srbska. Z vystavovatelů kabelek opět nechybějí Arteddy, Axel Accessories, DOCA, Ragazza, Sendi Design, Unidax nebo Verde. Nabídku dětské obuvi představí D.P.K., DD Step, Befado, Richter, Boty Beda nebo Skorochod. K nováčkům ročníku patří dvě polské společnosti: Agnieszka Kruk s nabídkou vycházkové dámské obuvi a Nikopol zaměřený především na pánskou vycházkovou a společenskou obuv. Poprvé budou vystavovat také český dodavatel obuvnických a galanterních komponentů a dílců Kairo plus cz, vystavovatelé obuvi Dalibor Kubík a Topshelf, firma SES s nabídkou tašek a batohů a společnost Shopen Group, která představí německé kufry Titan a Travelite.

Trendy, trendy, trendy 

I tentokrát se příznivci módy mohou těšit na jediný tuzemský trendový seminář ve spolupráci s renomovaným zahraničním odborníkem. Únorový seminář paní Ellen Haeser z Nizozemí se u obchodníků setkal s velmi příznivým ohlasem, proto organizátoři zopakovali své pozvání a na výstaviště opět přijede renomovaná expertka, která má více než třicetileté zkušenosti jak s tvorbou trendů, tak s vývojem textilních materiálů. Přednáška paní Ellen Haeser se simultánním tlumočením proběhne v sobotu 22. srpna od 14 hodin, vstup je zdarma a v rámci semináře bude vyhrazen prostor na dotazy posluchačů.

Vůbec poprvé se veletrh STYL stane dějištěm trendového semináře věnovaného čistě spodnímu prádlu a plavkám. Pořadatelé přivezou i horké materiálové novinky pro sezonu 2016 - 2017. Akce se koná v pondělí 24. 8. od 11 hodin.

Živá móda na přehlídkách 

Na veletrzích módy samozřejmě nesmějí chybět ani módní přehlídky. Přehlídkové molo v pavilonu P ožije vždy čtyřikrát denně kolekcemi dámské a pánské módy a také spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží. Kontraktační módní přehlídky dámské a pánské módy STYL SHOW představí kolekce značek BETTY BARCLAY, BOJA, C´EST BEAU LA VIE, DRAPS, ELEGA, ELEGA BY DANA MORÁVKOVÁ, GEISHA, MODĚVA, MON-S, MOODE a TRAMONTANA. V přehlídce plavek, plážového oblečení a doplňků BEACHWEAR SHOW se návštěvníci mohou těšit na kolekce AGHE MARE, EFFY, ESPRIT, FASHY, GISELA, IKAB, LISCA a SCHIESSER. Přehlídka spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW „Night & Day“ dá prostor kolekcím značek CONTE,  ELEGANT, CONTURELLE BY FELINA, FELINA, JOCKEY, LISCA, PLEAS, UN:USUAL a WERSO. Přehlídky se každý den pravidelně střídají, začátky jsou vždy v 10, 11, 13 a 15 hodin a v sobotu a v neděli na ně naváží ještě speciální módní show, o kterých píšeme dále.

Chystají se také dvě speciální módní akce. Značka luxusního prádla Lisca oslaví 60 let svého trvání přímo na mole v pavilonu P. Její unikátní gala show, která předpoví trendy ve spodním prádle a plavkách pro jaro a léto 2016, si nenechte ujít v sobotu 22. 8. od 17 hodin.

V neděli 23. srpna nabídne veletrh jedinečnou přehlídku modelů špičkových světových návrhářů. Výběr z kolekcí značek Versace, John Richmond, RUFSKIN, Issa, Ellie Saab nebo Victorie Beckham si neprohlédnete každý den, to musíte na STYL. V rámci módní show „LUXURY SUMMER“ budou díky spolupráci s multibrandovým salonem SOLINE Praha na přehlídkovém mole k vidění modely i dalších věhlasných jmen. Podívanou si může užít každý obdivovatel módy, protože akce je jako jediná určena laickým návštěvníkům. Vstupenky v ceně 350 korun zakoupíte ve veletržním předprodeji.

 (18/08/2015)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390