Úvod arrow Z domova arrow Ocenění pro Osobnosti roku 2014 v textilním a obuvnickém průmyslu
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Ocenění pro Osobnosti roku 2014 v textilním a obuvnickém průmyslu
(Styl a KABO, Brno) U příležitosti veletrhů STYL a KABO udělil časopis Svět textilu & obuvi prestižní ocenění dvěma významným osobnostem oboru – řediteli společnosti GRUND Jiřímu Grundovi a obuvnickému expertovi Milanu Špačkovi. Osobností roku 2014 v textilním a oděvním průmyslu se stal Jiří Grund, který převzal vedení  společnosti GRUND a. s. Mladé Buky před pěti lety od svého otce, rovněž Jiřího Grunda. Jak konstatovala vydavatelka časopisu Svět textilu & obuvi Jarka Chudá,...

...laureát ceny dokázal nejen navázat na dosavadní úspěchy společnosti, ale i přijít s novými nápady a řešeními, zefektivnil procesy ve výrobě a zároveň investoval do nové strojního vybavení. Firma GRUND je tradičním českým výrobcem koupelnových předložek a od roku 1990 se úspěšně prosazuje nejen na českém, ale i na světovém trhu.

Image 

Cenu pro Osobnost roku 2014 v obuvnickém průmyslu převzal mezinárodně uznávaný obuvnický expert Michal Špaček, který pokračuje v osvětové činnosti Jana Pivečky a pracuje pro OSN v oblasti průmyslového rozvoje. Podle slov Jarky Chudé učí ševcovskému řemeslu obyvatele rozvojových zemí a snaží se pro ně najít vždy ta nejúspornější a nejefektivnější řešení, jak vyrábět kvalitní obuv a zvýšit si tak svou životní úroveň. „Myslím, že si toto ocenění nezasloužím já jako osoba, ale že je to takové poděkování všem lidem, kteří bojují o záchranu naší obuvnické výroby, která v Česku měla vždy obrovskou tradici. Pořád vzpomínám na svoje učitele, kteří mě sem přivedli, na pana Pivečku a Petra Hlaváčka. Ti by si cenu pro osobnost určitě zasloužili,“ prohlásil při převzetí Michal Špaček.

Ocenění již potřetí udělovala redakce časopisu Svět textilu & obuvi, a to ve spolupráci s oborovými asociacemi ATOK a ČOKA.

Veletrhy Brno
(06/03/2015)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390