Úvod arrow Z domova arrow Pozor, STYL a KABO začínají už v sobotu!
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Pozor, STYL a KABO začínají už v sobotu!
Image45. veletrhy módy STYL a KABO se na brněnském výstavišti uskuteční od soboty 21. února do pondělí 23. února. Prohlédnete si nové kolekce téměř 600 módních značek z osmnácti zemí a očekávané prodejní hity pro podzim a zimu 2015/2016. Ke změně termínu z původního neděle - úterý na sobota - pondělí  pořadatelé přistoupili na základě doporučení vystavovatelů a zástupců odborných asociací ATOK a ČOKA.

Tento požadavek vyplynul z internetového průzkumu a řady rozhovorů s vystavovateli v průběhu srpnových veletrhů. Díky jednodennímu posunu se veletrhy módy poprvé konají v oba víkendové dny, takže majitelé menších obchodů a butiků dostanou širší prostor k jejich návštěvě. Na minulých ročnících byla nejnabitějším dnem neděle, ale teď se zvýšená víkendová návštěvnost rozdělí na dva dny a na obchodní jednání v expozicích tak budou mít obě strany větší klid a více času. 

Jediné B2B veletrhy módy, obuvi a koženého zboží v České republice a na Slovensku opět přilákaly k účasti jak tradiční vystavovatele, tak řadu nováčků. Na veletrhu STYL nebudou chybět tradiční a významní vystavovatelé jako Anita Moravia, Dopppler CZ, Jihočeská textilní, Jopess fashion, Modela, Moděva, Pleas, Pletex,  Tonak, Veltex nebo V.Style. Ze zahraničí to jsou například německé firmy Casamoda Heinrich Katt a Christa Probst.

Německo má silné zastoupení také na veletrhu KABO, kde vystavují firmy jako Caprice, Gabor, Jana shoes, Wendel nebo Wortmann. Dále se představí například Högl a Legero z Rakouska a z tradičních českých vystavovatelů ara Shoes Czech, Konsorcium T + M, Obutex, Šanson Praha, Rieker, V + J obuv, Arteddy EU, Unidax  a řada dalších.

K nováčkům 45. veletrhů módy patří společnost SB Group, která dodává sportovní a outdoorové oblečení, polská značka MZGZ s nabídkou dámské i pánské volnočasové módy, německá značka dámské módy Kenny S, ukrajinská obuvnická společnost Tibet-Shoes a mnohé další. Vystavovat se vracejí značky jako Draps, Striessnig nebo One-o-One. Celkově se v pavilonech P a F soustředí nabídka téměř 600 značek a tento rostoucí zájem o účast svědčí o stabilizaci oděvního a obuvního trhu i optimistické náladě výrobců a dodavatelů. Není divu, vždyť textilní maloobchod v uplynulém roce lámal rekordy a v posledním čtvrtletí 2014 rostly tržby nejrychleji za několik let.

Image 

V Brně se uskuteční také jediný tuzemský trendový seminář ve spolupráci s renomovaným zahraničním odborníkem. Pozvání opět přijala expertka paní Ellen Haeser z Nizozemí, která má více než třicetileté zkušenosti jak s tvorbou trendů, tak s vývojem textilních materiálů. Před pár lety se s ní návštěvníci veletrhu STYL na trendových seminářích již setkali a její trendový seminář měl velký ohlas. Její přednáška se simultánním tlumočením proběhne v sobotu 21. února od 14 hodin a zaměří se na styly, tvary, barvy a látky pro dámskou a pánskou módu, obuv a doplňky v sezoně podzim a zima 2015/2016. Vstup je zdarma, v rámci semináře bude i prostor na dotazy a každý účastník navíc obdrží základní trendové směry pro uvedenou sezonu na CD. Nenechte si ujít, nikde jinde se o budoucnosti módy nedozvíte víc!

Na veletrzích módy samozřejmě nesmějí chybět přehlídky. Přehlídkové molo v pavilonu P ožije vždy čtyřikrát denně kolekcemi dámské a pánské módy a samozřejmě i spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží. Speciální podívaná se chystá na neděli 22. února, kdy v 17 hodin začíná módní show CZECH DESIGNERS FOR ELLE. Jde o jedinečnou prezentaci kolekce dvaceti českých návrhářů – mj. Moniky Drápalové, Denisy Nové, Jakuba Polanky nebo Liběny Rochové - vytvořenou ke 20. výročí časopisu ELLE na českém trhu. Navíc uvidíte i kolekci Kláry Nademlýnské, která představí poslední výběr ze své tvorby.

Styl a Kabo
(27/01/2015)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390