Úvod arrow Z domova arrow DPK slaví 20 let od zahájení výroby
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
DPK slaví 20 let od zahájení výroby
ImageRok 2014 je ve znamení velkých novinek v rodinné firmě D.P.K. Slaví neuvěřitelných 20 let od zahájení výroby. Výroba dětské obuvi D.P.K. je kompletně realizována po celou dobu existence firmy pouze v České republice. Výroba byla neustále zdokonalována, kdy od prvních capáčků z roku 1994, přes domácí, letní celoroční a zimní obuv je dnes vyráběna velmi kvalitní membránová obuv, za použití těch nejlepších evropských materiálů,...

... při důsledném dodržování všech technologií.

Image 

Významným segmentem činnosti společnosti D.P.K. je zdravotně nezávadná obuv pro děti do tří let. Celá tato kolekce je pravidelně testována na hygienickou nezávadnost použitých materiálů a na ortopedické provedení.

ImageDíky splnění všech požadovaných kritérií je příslušnými certifikáty umožněno opatřovat obuv visačkou s vyobrazením Žirafy - Zdravotně nezávadná obuv – bota pro Vaše dítě.

V letošním roce byla rozšířena kolekce o desítku nových modelů, které jsou vybavené prodyšnou membránou, která zvyšuje komfort při chůzi dětí. Každý den je na E-shopu: http://www.dpk.cz/eshop prováděna aktualizace vyrobené obuvi.

ImageVelkou novinkou je nový člen naší rodiny - chameleon Kuba Kubát.

Kuba zcela vzal útokem  Facebook  a neúnavně informuje o všech novinkách ve firmě D.P.K.

1. února 2014 byla v Praze v Centru Krakov v Praze - Bohnicích otevřena nová prodejna Dětská obuv D.P.K.. Je již třetí po prodejně v Praze na Francouzské ulici a v Říčanech v OC Lihovar. Hlavní prioritou je profesionální přístup proškoleného personálu při prodeji dětské obuvi, včetně poradenství a odborného přeměření nohou.

Majitelé společnosti D.P.K., Dagmar a Petr Kubátovi děkují všem velkoobchodním i maloobchodním odběratelům, že Vašimi nákupy navíc podporujete námi sponzorované dětské domovy, kam dodáváme naši obuv zdarma.

Image 

DPK
(05/02/2014)
 

 


 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390