Úvod arrow Aktuálně arrow Fashion Access uhradí letenku i ubytování VIP návštěvníkům
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Fashion Access uhradí letenku i ubytování VIP návštěvníkům
Na veletrhu Fashion Access v Hongkongu naleznete kabelky, obuv, kožené oděvy, galanterii, zavazadla a další módní doplňky. Letos je očekáváno přes 600 vystavovatelů z více než 30 zemí světa. Kromě výrobců z Číny a Hongkongu zde své národní pavilony naplnili i Indie, Indonésie, Bangladéš, Filipíny, Pákistán a Tchaj-wan.

Fashion Access začíná 31. března a končí 2. dubna 2014. Fashion Access během tří dnů představí všechny módní hity sezóny podzim/zima 2014-15. Souběžně s ním se koná i veletrh MMT, na kterém se představí poslední novinky kožedělného průmyslu od usní a jiných materiálů, přes komponenty až po technologie, stroje a zařízení.

Veletrh Fashion Access láká nové návštěvníky programem „Hosted Buyer“

Program „Hosted Buyer“ nabízí letenku a ubytování pro jednu osobu zdarma nebo finanční bonus vybraným firmám. Mezi další výhody tohoto programu patří rychlejší vstup na výstaviště a visačka VIP, přístup do klubu VIP návštěvníků, zařízení schůzky s vybranými vystavovateli a další. Tento program je vhodný pro návštěvníky, kteří se veletrhu neúčastnili v roce 2013, pro majitele vlastních značek, nové firmy, dovozce značkových produktů a dodavatele obchodním řetězcům.

Pokud máte zájem přihlásit se do programu Hosted buyer, odpovězte prosím obratem na e-mail:  nebo volejte na tel.: +420/739 233 103.
Pozor, uzávěrka přihlášek je již 12. února!

(2/2/2014)

 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390