Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Změna u Tamaris – nový licenční partner na kabelky
Image Úspěšná značka dámské obuvi TAMARIS z německého Detmoldu provozuje se svými obchodními partnery již více než 700 systémových ploch, ať už formou tzv. Tamaris store (monobrand), či víceznačkového shop-in-shopu. Od sezóny jaro/léto 2020 si Tamaris vybral nového licenčního partnera pro kolekci kabelek,...

...německou rodinnou firmu W.J. Meier s více než stoletou tradicí. W.J. Meier si navrhuje a vyrábí vlastní kolekce kabelek, a má tak bohaté zkušenosti, které s Tamaris jistě zúročí. Na nedávno skončeném veletrhu KABO v Brně prezentovala svoji první kolekci Tamaris s dodacími termíny od ledna 2020.

ImageOproti dřívějšku je kolekce znatelně větší a širší; na první pohled je také vidět jiný rukopis a použití hodnotnějších materiálů.

Výhodou je precizní sladění kabelek přímo s obuví Tamaris, takže si zákaznice mohou pořídit celý set, a to včetně Tamaris pásku.

Pro zastoupení na českém a slovenském trhu si firma W.J. Meier vybrala společnost Afeli s.r.o. z Brna patřící Ivě Macháčkové, dlouholetému zástupci obuvi Tamaris.

Pro české obchodníky se tak výrazně zjednodušuje objednávkový servis, neboť mají jednoho zástupce jak na obuv, tak i na kabelky a pásky. Kolekce lze shlédnout na vzorkovnách Afeli v Praze a Brně.

http://www.afeli.cz/ 

(01/11/2019)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 10
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390