Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Pro Expo Riva Schuh a Gardabags je udržitelnost trendem
ImageStále více značek nabízí ve svých kolekcích modely s nízkým dopadem na životní prostředí obsahující materiály, které jsou buď přírodní, nebo recyklované. U obuvi je organická bavlna preferována pro svršky společně s materiály jako je recyklovaný kaučuk nebo přírodní kaučuk,...

Image...což má ve výsledku 100 % zelenou pro volbu obuvi s ekologicky šetrnými barvivy a 100 % recyklovatelnými obaly bez látek, které škodí zdraví.

Když mluvíme o obalech přichází na řadu materiály jako jsou ratan, sláma, látky z přírodních materiálů, dále pak kameny a mušle.

Díky speciálnímu zpracování šetrnému k životnímu prostředí některé značky transformovaly druhy tropických rostlin a místní plodiny na produkty s povrchovou úpravou a barvami s propracovaným designem, ve jménu udržitelnějšího způsobu, který si však zachovává svůj styl a silnou osobnost.

Riva del Garda
(17/06/2019)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390