Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Čistota a minimalismus
Image - nový koncept CCC
CCC, v současnosti s nejrychleji rostoucí síť prodejen s obuví v České republice, zavádí nový koncept prodejen. Budou větší, modernější, s výrazným rozdělením na produktové sekce. První prodejna podle nového konceptu byla otevřena 30. listopadu 2017 v Galerii Harfa v Praze a budou ji následovat další.

Návrh designu prodejen vzešel z londýnského designerského studia Dalziel & Pow. „Naším cílem je, aby se u nás zákazník cítil komfortně. Minimalismus je nadčasový a v novém pojetí prodejen dává vyniknout vystaveným produktům i „oživlým“ prvkům v podobě LED obrazovek,“ uvádí jednatel společnosti CCC Roman Puchala.

ImageOrientace na prodejně

Prodejny v novém konceptu CCC mají široký vstup a otevřenou, plně prosklenou výlohu s velmi dominantními LED obrazovkami, které okamžitě přitáhnou pozornost návštěvníků obchodního centra. Veškerá marketingová komunikace v instore provedení se odehrává na přehledných LED panelech, které působí svěže a současně akčně. Jeden z panelů je nově umístěn i za pokladnu, která má v novém konceptu jinou pozici než dříve.

Změnou prošlo celé rozmístění nákupních zón na prodejně. Pokladna je umístěna v její zadní části a ne z boku, jak doposud. Prostor je rozdělen na produktové sekce: dámskou, pánskou, dětskou, sportovní a doplňky. Hlavní část prodejny je osvětlena lineárními LED, díky čemuž mají zákazníci pocit, že procházejí prostorem, který je následně rozdělen do jednotlivých „místností“. Takový systém umožňuje rychlejší orientaci v prostoru a navádí klienty k hledaným produktům.

Barevnost interiéru je laděna do neutrálních tónů tak, aby vynikla vlajková barva značky – oranžová. Ve snaze získat svěží a moderní vzhled, je nábytek na prodejně dřevěný a v minimalistickém designu. LED obrazovky zde slouží jako hlavní reklamní nosič. Vedle reklamních spotů poslouží i k posílení povědomí o značce díky krátkým filmům z historie firmy.

Rozloha prodejen by měla být v novém pojetí standardně kolem 1000m2, čímž se CCC vyhoupne na první příčky ve velikosti prodejen s obuví u nás. Větší plocha znamená větší možnost expozice zboží, větší výběr a také větší komfort pro zákazníky během nákupu.

Změnou prošlo i logo

Samotné logo také bylo mírně aktualizováno a zjednodušeno. Místo zakulacených konců písmen CCC se objevují jednoduché rovné konce.

(04/12/2017) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 3
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390