Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Antibakteriální deodorant obuvi s limetkovou vůní
Jakmile se oteplí, začíná se naše tělo naprosto přirozeně potit. Možná jste nevěděli, že největší množství potních žláz na těle je umístěno na našich chodidlech. Právě tato skutečnost v kombinaci s vysokými teplotami tvoří v naší obuvi doslova ráj pro bakterie. Účinný boj proti nim neposkytuje pouze prostředek obsahující vůni, ale především antibakteriální látky.

ImagePedag představuje koncentrovaný antibakteriální deodorant do obuvi s příjemnou limetkovou vůní – Pedag Shoe Deo. Nepřebíjí, ale pohlcuje nežádoucí pachtím, že pomáhá bojovat proti příčině nepříjemného zápachu obuvi, kterou jsou bakterie. Výsledkem účinného boje proti bakteriím není jen eliminace nežádoucí pachové stopy, ale také prodloužení životnosti obuvi. Pedag Soe Deo se hodí pro použití v uzavřené i otevřené obuvi. Přípravek je díky složení koncentrátu bez přídavku stlačeného plynu vhodný také pro cestování a díky silnému antibakteriálnímu účinku je možné ho použít také k ošetření dalších sportovních pomůcek, jakými jsou například boxerské nebo hokejové rukavice.

„Na každém chodidle se nachází přibližně 250 tisíc potních. Přepočet na množství potu je v různých podmínkách u každého člověka individuální. Dá se nicméně říci, že v letním období vyloučí každá ploska nohy přibližně jednoho panáka potu a více. Pot sám o sobě nezapáchá, ale vlhko a teplo vytváří v naší obuvi ideální prostředí pro množení bakterií, které jsou přirozeně na našem těle. Tímto způsobem vzniká nelibá vůně, se kterou bojuje především v letních měsících snad každý,“ říká MUDr Marie Součková, prezidentka České podiatrické společnosti.

Samotná vůně neřeší příčinu

Přípravkem, který pouze voní, přebijeme možná momentální nelibou vůni v našich botech, ale rozhodně neodstraníme příčinu, kterou jsou množící se bakterie. Účinný deodorant do obuvi musí proto kromě parfému obsahovat také antibakteriální složku, která zabraňuje množení bakterií nejen v době, kdy máme obuv na noze, ale také po jejím vyzutí. Pedag Shoe Deo proto obsahuje antibakteriální látky, které účinkují až 48 hodin po jeho aplikaci. Ty doplňuje příjemná a dlouho trvající vůně čerstvé limetky. Pravidelné použití antibakteriálního deodorantu do obuvi pomáhá navíc jako prevence v boji proti zákeřným plísním.

Správné použití deodorantu do obuvi

Vzhledem k procesu vzniku zápachu je třeba ošetřit obuv co nejdříve po jejím vyzutí. Aplikací koncentrátu Pedag Shoe Deo jedním střikem do přední a jedním do zadní části obuvi zastavíte bujení bakterií, které by jinak pokračovalo ve vlhkém prostředí ještě dlouhou dobu.

(15/06/2017) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 10
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390