Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Pedag představuje speciální stélky do bot pro turistiku
ImageZákladní a nezbytnou potřebou turistů je pevná a pohodlná obuv. Německý výrobce Pedag představuje speciální stélky OUTDOOR, které se hodí do libovolné obuvi, odvádějí pot a drží nohu ve správné poloze, čímž pomáhají předcházet vyvrtnutí kotníku. Pedag uvádí na trh speciální stélky OUTDOOR, které ocení zejména turisté při vytrvalostních výkonech v terénu. Tyto vyztužující vložky do obuvi plní hned několik funkcí.

Kromě pomoci k dosažení lepšího výkonu poskytují uživatelům pohodlí a preventivní ochranu před zraněním i dlouhodobými zdravotními následky.

ImageStélky Pedag OUTDOOR mají unikátní provedení, které pevně obemkne vaši nohu a díky výrazné patní misce drží chodidlo stále ve správné pozici. To zajišťuje turistům lepší stabilitu a během výšlapu eliminuje nebezpečí zborcení klenby, které hrozí unavenému chodidlu na dlouhé cestě mnohem více než v běžných situacích. Všechna zdravotní rizika se stupňují s počtem nachozených kilometrů, při kterých se postupně stélka, která je původní součástí obuvi, opotřebovává. Životnost stélek Pedag OUTDOOR je díky pětivrstvému preciznímu a velmi pevnému provedení mnohem vyšší.

Srdíčko, které chrání klenbu chodidla

Ploché nohy jsou jednou z nejběžnějších civilizačních chorob, která trápí obyvatele vyspělých zemí již řadu desetiletí a je příčinou mnoha obtíží, jež s chodidly zdánlivě vůbec nesouvisí. Zdravé chodidlo je klenuté v podélném i příčném směru s tím, že podporu podélné klenbě známe ze své obuvi všichni. Srdíčko, které pečuje o příčnou klenbu a je u turistických stélek Pedag OUTDOOR výrazné, je však výrobci obuvi používáno vzácně. Přitom právě tato část chodidla má zásadní vliv na držení rovnováhy a bolesti nohou.

Jedním z nejčastějších příčin vzniku kloubních problémů vznikajících dlouhodobým aktivním pohybem jsou nepřiměřené nárazy při dopadech na tvrdý povrch. Výběr správné obuvi a použití optimální stélky je v tomto ohledu klíčové. Stélky Pedag OUTDOOR pomáhají předcházet tomuto negativnímu jevu tím, že svou konstrukcí a několika použitými patenty rozkládají energii při došlapu stejnoměrně na celé chodidlo. Každá z použitých vrstev stélky plní svoji nezastupitelnou funkci. Vrchní - funkční, pohodlná a měkká došlapová vrstva - zajišťuje pohodlí, speciální karbonová membrána odvádí pot od chodidla směrem dolů a pomáhá zachovávat tolik potřebný pocit suchých nohou a spodní část zajišťuje stabilní podporu.

Kromě toho, že se stélky při zahřátí během použití samy individuálně doformují podle konkrétního chodidla, je model OUTDOOR vyráběn ve třech různých provedeních. Univerzálním modelem, který bude vyhovovat většině lidem, je středně klenutá stélka. Pro ty, kteří mají velmi nízkou nebo naopak vysokou klenbu, jsou určeny další dva modely. Stélky Pedag OUTDOOR lze ručně prát a tím je v kombinaci s průběžnou péčí pomocí antibakteriálních přípravků udržovat stále v perfektním stavu.

„Mnoho lidí si překvapivě neuvědomuje důležitost správného výběru obuvi a stélky při sportovních výkonech. Z pohledu podiatrie, neboli vědy zabývající se studiem nohy, její anatomií, fyziologií a patofyziologií je tento krok přitom nezbytným předpokladem. Téměř nikdo nedokáže domyslet, k jakým zdánlivě nesouvisejícím zdravotním komplikacím může vést dlouhodobě nekorigovaný špatný došlap. Stélky Pedag považuji za velmi kvalitní a dle konkrétních obtíží či potřeb je doporučuji svým klientům,“ říká MUDr Marie Součková, prezidentka České podiatrické společnosti.

Stélky pro sportovní turistiku Pedag OUTDOOR jsou k dostání na e-shopu www.czpedag.cz za koncovou doporučenou cenu 999 Kč.

O společnosti Pedag:

Společnost P & M PEDAG Czech s.r.o. je výhradním dovozcem německých doplňků obuvi a kosmetiky pro nohy značek Pedag a Tamaris. Kromě vlastního e-shopu na stránkách www.czpedag.cz aktuálně dodává své zboží do sítě prodejen W&R obuv a také do internetového obchodu ZOOT. Zároveň se snaží být průkopníkem osvěty v oblasti péče o nohy a obuv.

(12/06/2017) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 17
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390