Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Expo Riva Schuh v přípravách na 87. edici
Image Přípravy na 87. edici Expo Riva Schuh jsou v plném proudu. Tato událost věnovaná obuvi se s více než 40 zeměmi z řad vystavovatelů a návštěvníky z více než 100 národů stává čím dál více mezinárodní. Veletrh se uskuteční 14. – 17. ledna 2017 a představí se zde kolekce pro podzim/zimu 2017/18. Tento brzký čas je ve světovém veletržním kalendáři unikátní příležitostí k získání náskoku v odhalení trendů pro následující období.

Expo Riva Schuh není jen přehledem nových trendů, ale i šancí poznat vývoj na mezinárodním obuvnickém trhu. Zachycuje také širokou škálu produktů z hlavních světových výrobních oblastí a je unikátním místem setkání nabídky s poptávkou, ze kterých vznikají zajímavé vztahy. Mezi ně spadá i růst řetězců „zrychlené módy“, tzv. fast fashion, které vznikly zprvu v oděvním odvětví a nyní se rodí i v obuvnictví. Dalším fenoménem je růst elektronického obchodování.

Hlavním tématem v obuvnictví je stále „flexibilita“ – ať už ve vztahu k nabídce nebo mezi výrobcem a prodejcem. Expo Riva Schuh je schopné na tyto změny rychle reagovat.

V nadcházející edici bude během zahajovacího ceremoniálu opět věnován prostor k diskuzi a debatě. Těch se zúčastní hlavní experti světového obuvnictví, aby probrali a analyzovali současná témata změn na trhu.

Image 

Expo Riva Schuh
(20/12/2016)

 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 9
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390