Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Pohled na theMICAM
"Je možné odpovědět na výzvy světového trhu a podnikat v měnícím se světě sázkou na sílu a kvalitu produktů a know-how" – zní téma 82. edice theMICAM, klíčové události obuvnického světa, která se uskuteční ve Fiera Milano (Rho) 3. – 6. září 2016.

Této události se zúčastní přes 1.400 společností, které se budou snažit zaujmout obchodníky zvědavé na nejnovější trendy v nadcházejících kolekcích. theMICAM je především relevantním ukazatelem trhu jednoho z nejdůležitějších italských průmyslových odvětví zaměstnávajícího přes 77.000 lidí ve více než 5.000 společnostech. 

Image

Tento rok se mezi významné účastníky zařadí Missoni, Pollini, F.lli Borgioli a Gattinoni, tradiční italské módní značky. Výstavní areál nově nabídne prostory jako „Luxury“, sektor výrobního designu „Prostor mezinárodních designérů“, „iKids“ zaměřené na dětskou módu a na volnočasovou obuv se zaměří areál „Active“ a „Cosmopolitan“.

82. edice nabídne promítání filmu „Niente per caso“ od Asociace italských podnikatelů v kožedělném průmyslu Consorzio Vero Cuoio Italiano. Tento krátký snímek vzdává poctu italské módě sledující její padesátiletý vývoj se zvláštním zaměřením na obuv.

Data roku 2016 se začala vyvíjet na pozadí obav a stagnujícího stavu obuvnického sektoru. Dlouho očekávaný růst ještě nepřišel a odvětví, které je jedním z pilířů italské módy, se prozatím nevymanilo z ekonomické krize. „V první čtvrtině roku 2016 se míra exportu udržela ve stálém stavu s růstem 2,2% v ceně, která ovšem nešla ruku v ruce s růstem objemu, který klesl o 2%,“ říká předsedkyně Assocalzaturifici Annarita Pilotti. „theMICAM nabízí tu pravou příležitost k opětovnému pozvednutí italského obuvnictví, je nezbytnou událostí k setkání s obchodníky z celého světa a k navázání nebo udržení obchodních vztahů.“

(1/9/2016)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390