Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Změna ve vedení skupiny Wortmann
Zakládající společník Horst Wortmann předává provozní vedení firemní skupiny svému synovci, Jensi Beiningovi. U skupiny Wortmann v Detmoldu dochází nyní k dalšímu kroku dlouho připravované a postupně realizované generační výměny ve vedení společnosti. Ke konci stávajícího obchodního roku (31. 5. 2016) předá zakladatel a hlavní společník Horst Wortmann provozní vedení firemní skupiny svému synovci Jensi Beiningovi. Sám Horst Wortmann zůstane i nadále osobně ručícím společníkem a jednatelem holdingu Wortmann Schuh-Holding KG.

Nový výkonný ředitel, Jens Beining, je již několik let jako osobně ručící společník a designovaný následník součástí čtyřčlenného týmu, který v budoucnu povede. Dlouholetá a úspěšná spolupráce ve vedení společnosti je i po generační výměně zárukou kontinuity, dalšího rozvoje a růstu skupiny Wortmann.

Horst Wortmann, který 8. května oslavil své 75. narozeniny, zůstane po ustoupení z provozní odpovědnosti všech dceřiných společností i nadále ve firemní skupině. Jako osobně ručící společník a jednatel holdingu Wortmann Schuh-Holding KG se bude zabývat především strategickým řízením skupiny. Mimo to působí jako předseda dozorčí rady nadace Wortmann, jež byla založena v roce 2013. Tato rodinná nadace drží významný podíl ve skupině Wortmann a působí prostřednictvím své dozorčí rady jako spojovací článek mezi rodinnými společníky a vedením společnosti. Vedle těchto aktivit se chce Horst Wortmann také nadále věnovat svým projektům v oblasti nemovitostí, jako je např. projekt Werreterrassen na bývalém pozemku spolkové nemocnice v Detmoldu.

Skupina Wortmann, Detmold, známá především svou značkou Tamaris, patří k největším výrobcům a prodejcům obuvi v Evropě a v oblasti dámské módní obuvi zastává vedoucí postavení na trhu. Skupina Wortmann dosáhla v minulém obchodním roce (31. 5. 2015) obratu 1,016 miliard eur. Její kolekce se prodávají po celém světě ve více než 70 zemích a více než 15 000 obuvnictvích. K firemní skupině patří vedle top značky Tamaris také značky Marco Tozzi, Caprice, Jana a s.Oliver shoes. K nim se v Asii řadí značka Novi Footwear Fareast Ltd. Wortmann má díky vlastním společnostem zastoupení v sedmi lokalitách v Evropě, v dalších dvanácti v Asii a v jedné v USA. Po celém světě zaměstnává skupina více než 1 100 mužů a žen. Celosvětově se na produkci firemní skupiny z Detmoldu podílí přibližně 30 000 pracovníků.

(19/05/2016) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390