Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Zpříjemněte si chůzi v lodičkách
ImageAsi se mnou budete souhlasit, když řeknu, že nejpřitažlivější dámskou obuví jsou podpatky. Většina z nás žen by pro ně udělala hodně, nicméně několik hodin denně/týdně/měsíčně strávených v lodičkách udělá své, a tak není divu, když se někdo jejich nošení spíše vyhýbá. Já bych se spíše zařadila do té druhé skupiny (není nad tenisky), ale postupně přicházím na to, jak si chůzi v lodičkách snadno zpříjemnit, není totiž nad to cítit se v nich sebejistě, svěže a pohodlně.

No a protože nám venkovní teplota pomalu dovoluje boty na podpatcích obout, je ten pravý čas na to, abych se s vámi o své rady podělila.

Mou první vychytávkou je gelová půlstélka německé značky Pedag, přinášející úlevu v té choulostivější části chodidla, která je celkem nepřirozeně prohnutá a chůzí je tak na ni vytvářen poměrně velký tlak - nesnesitelnému pálení lůžek můžete dát opravdu sbohem. Gelový polštářek pomáhá i z estetického hlediska, a to proti prokluzování prstů z boty ven. Jeho použití je naprosto jednoduché, stačí nalepit na dané místo a i po nalepení je klidně možné přesunout ho do jiné obuvi, důležité je polštářek před přesunutím opláchnout, abyste tak obnovili jeho samolepicí schopnost.

Teď bych se ráda zmínila o silonkách. Hned na úvod bych chtěla říct, že silonkám v tělové barvě dávno odzvonilo, důkazem je mimo jiné to, že se ve světě přestaly nosit už v devadesátých letech. Tělové silonky nehezky deformují nohu, ladné části těla, jako jsou třeba lýtka, naprosto zaniknou, rozhodně vás nijak výrazně nezahřejí, ani nezakryjí nedostatky - třeba modřiny, navíc nohy s tělovými silonkami často vypadají tak, jakoby k tělu vůbec nepatřily (často kvůli odlišné barvě), což tedy vážně není nic lichotivého. Že se podle etikety nesluší přijít například na pohovor bez silonek? Můžete zvolit silonky například v černé, modré, hnědé nebo třeba tmavě zelené barvě. V klasických černých opravdu nemůžete šlápnout vedle. Kromě toho, pokud byste přeci jen nepřišly v silonkách, žádné velké faux pas by se konat nemělo, časy se mění a silonky už nenosí dokonce ani první dáma USA Michelle Obamová.

Image 

Některé ženy nosí silonky například z důvodu zamezení případným oděrkám, pro ty mám jeden skvělý tip! Takzvané silonky ve spreji v tomto ohledu skvěle nahradí ty klasické - jedná se o bezbarvý antibakteriální sprej s příměsí pravého hedvábí. Po jeho nanesení na nohách vznikne jemný film až na celý den, který eliminuje pocení i tření a tím pádem zamezuje otlakům a oděrkám, především často obávaným puchýřům a s tím spojeným pálení chodidla. Ze své zkušenosti musím říct, že pociťuji velký rozdíl při nanesení spreje a bez něho. Tento sprej jsem teď dokonce zaregistrovala i s vůní grapefruitu. Firma Pedag je v tomto opravdu inovativní a musím upřímně říct, že každý výrobek od ní, který jsem zatím vyzkoušela, si nemůžu vynachválit!

(02/05/2016)
Sára Klugerová
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 9
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390