Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Pro maximální výsledky
Každý sport má přinášet radost, a to ať už jsme příležitostní, nebo výkonnostní sportovci. Správně a pevně držená noha pomáhá navíc optimalizovat sportovní výkony, a to jak v rychlostním, tak i vytrvalostním sportu.

Málokdo ví, že i kvalitní sportovní boty ztrácejí při aktivním používání už po několika měsících efekt správného držení nohy a ideální anatomický tvar. A navíc, různé anatomie chodidla vyžadují různé tvarování stélky. Význam téhle skutečnosti pomáhá předcházet deformaci klenby a je klíčový právě při sportu.

Německý Pedag přichází s řešením, které je nejen pohodlné, ale i dlouhodobě funkční a navíc podporuje správné držení celého těla. Speciální stélky do bot pro sport Pedag Power a Pedag Energy jsou určeny pro aktivní sport. Každá z nich je dodávána v několika provedeních pro různé klenby chodidla. Ať už boxujete, běháte, nebo hrajete golf či třeba squash, tyhle speciální stélky vám pomůžou dosáhnout lepších výsledků. S modelem Power dosáhnete lepší stability a výkonu při prudkých změnách směru a rychlostním sportu. Stélka Energy je optimalizovaná pro vytrvalostní sport, především běh. Obě vydrží velmi dlouhou dobu, jsou vyrobeny z pevného, ale pohodlného a přizpůsobivého materiálu, který lze po zahřátí dodatečně tvarovat podle individuálních potřeb. Abyste pochopili jejich význam, musíte je jednoduše vyzkoušet.

 Image

Cena vložek je asi 1000 Kč.
Více na www.czpedag.cz

(17/4/2016)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390