Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
V přípravách na 85. edici Expo Riva Schuh:
ImageVěrnost vystavovatelů a unikátní služby - Motory se žhaví pro nadcházející edici Expo Riva Schuh, která otevře své dveře 16. – 19. ledna 2016, čímž započne výstavní obuvnickou sezónu. „Jsme velmi potěšeni stálou věrností našich vystavovatelů,“ říká organizátor Expo Riva Schuh. „Již více než dva měsíce před zahájením jsme obdrželi požadavky na opětovné rezervace přes 90% míst. Tento fakt je o to víc potěšující v této době nejistoty na trhu.

Společnosti si jednoduše nechtějí nechat Expo Riva Schuh ujít, protože právě tady dokončují své sezónní objednávky a jsou pak schopni představit své kolekce hned na začátku veletržního kalendáře. Velké řetězce mohou otevřít obchody se sezónní nabídkou s velkým předstihem a maloobchodníci mají příležitost zorientovat se v nových stylech, aby vyšperkovali své kolekce.“

V odpověď na vývoj na trhu se Expo Riva Schuh stává stále více základnou služeb, čímž vytváří ideální místo setkávání mezi výrobou a distribucí.

Mezinárodní prvek stojí vždy v jádru DNA celé události, která během poslední edice v červnu 2015 uvítala vystavovatele z více než 40 zemí a 11.366 návštěvníků z přibližně 100 národů a nabízí firmám ideální prostředí k objevování nových trhů a posílení obchodních kontaktů.

Jako vždy bude velká pozornost věnována skupinám firem z hlavních obuvnických zemí, mezi nimiž figuruje Indie, Brazílie, Čína, Turecko, Španělsko a Portugalsko. Expo Riva Shuh ve spolupráci s ICE uvítá taktéž delegaci z USA, Arabských emirátů, Ruska, Vietnamu a Turecka. Cílem této snahy je posílit kvalitní podnikatelské kontakty mezi firmami přítomnými na veletrhu a provozovateli, kteří jsou vybíráni stále pečlivěji a přichází ze strategických trhů.

A konečně se Expo Riva Schuh stává stále více sociální akcí: Událost posiluje svou pozici na sociálních sítích s facebookovou stránkou a profilem na Instragramu. Cílem této snahy je stát se známější, vytvořit přímý, efektivní kontakt mezi vystavovateli, návštěvníky a celou módní komunitou, zvláště mezinárodními fashion bloggery, kteří budou o proběhlé události na internetu informovat. Vysoký profil má i pozvaný mezinárodní tisk a mezi jinými byli pozváni i novináři z Íránu, Švédska a Austrálie.

Tak si udělejte čas pro 85. edici Expo Riva Schuh v Riva del Garda mezi 16. a 19. lednem 2016 a buďte svědky módních obuvnických trendů pro podzim/zimu 2016/17.

(23/11/2015) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 5
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390