Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
TAMARIS - exkluzivní péče
Image...značka, která táhne! Vyzkoušeli jste běžné produkty pro péči o obuv a stále jsou pro Vás pouhým doplňkem? Pak právě pro Vás máme skvělé řešení, které již není jen doplňkem. TAMARIS péče přichází i na tuzemský trh. Design produktů Tamaris vyniká jednoduchou a čistou linií, která je líbivá především pro největší cílovou skupinu zákazníků této renomované značky – pro ženy.

Tamaris péče je přímým partnerem skupiny Wortmann a díky úzké spolupráci tak dokáže ve své nabídce produktů pružně reflektovat aktuální barevné trendy nadcházející sezony. Prodejci značky TAMARIS mají nyní jedinečnou možnost mít vždy k dispozici přesné odstíny barev ošetřujících přípravků pro prodávanou obuv. Eliminují se tak nejen případné reklamace neodpovídajícího odstínu barvy, ale i nepříjemnosti pramenící z nevhodnosti přípravku pro daný materiál. Tamaris péče totiž své produkty testuje přímo na konkrétních materiálech daných vzorů obuvi, pro které jsou určeny. Veškerá nabídka impregnací obsahuje výživu, která obuv současně změkčí a v případě potřeby dodá i nádherný lesk.

TAMARIS péče vedle ošetřujících přípravků nabízí i vložky do obuvi, lžíce, napínáky apod.

Říkáte si: "Další značka...." Přesvědčíme Vás, že dokážeme zvednout odprodej o 15 a více procent oproti Vašemu stávajícímu prodávanému produktu pro péči o obuv. Pokud Vás zaujala TAMARIS péče, rádi se u Vás zastavíme.

Více informací získáte na:

 nebo www.czpedag.cz

Image

(15/3/2015) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 12
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390