Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
TheMICAM: Módní přehlídky, trendy a obchod
Imagev rámci události věnované módnímu obuvnickému odvětví.
Obchod a móda se setkávají na theMICAM, který je tentokrát obohacen o další přehlídky nejnovějších trendů. Hlavní mezinárodní událost pro tento sektor se opět navrací do Milano Rho v datu od 15. do 18. února 2015 a nabídne produkty od více než 1500 vystavovatelů z celého světa. Mezi nimi přivítáme i navrátivší se značky Ruco Line a Stephane Kélian.

theMICAMsquare – Ohnisko obuvnického sektoru

theMICAMsquare, referenční bod pro podnikání a módu bude zpět v pavilónu 10. Je to místo pro diskuzi nad posledními trendy v obuvnictví a obchodu.

Tento prostor, centrum dění pro profesionály v oboru, bude hostovat množství seminářů organizovaných ve spolupráci s WGSN, které budou zaměřeny na módu pro podzim/zimu 2015/16 pro ženy, muže i děti.

Obuv na přehlídkovém mole

Mezi novinky nadcházející edice patří módní přehlídky na theMICAMsquare v prvních třech dnech akce, které se uskuteční ve spolupráci s Rosemary Ferrari agency a WGSN.

Na mole se objeví obuv pro ženy, muže a děti pocházející z dílen zúčastněných vystavovatelů a vybraných WGSN. Jsou rozděleny do šesti témat, která reprezentují životní styl představovaný v pavilónech theMICAM: Aktivita, Současnost, Kosmopolita, Luxus, Ulice a Město.

Image 

Služby pro firmy a návštěvníky

Po celou dobu konání akce nabízí theMICAM prostor na Corso Italua, kde budou představeny projekty k zahraniční propagaci v Itálii vyráběné obuvi a s tím spojené služby připravené s pomocí ICE, Ministerstva pro ekonomický rozvoj a Guardia di Finanza.

theMICAM potvrzuje strategii dřívějšího uskutečnění akcí v roce 2015. Toto rozhodnutí bylo učiněno, aby se tím vyšlo vstříc mezinárodnímu veletržnímu kalendáři a usnadnil se tím program vystavujícím společnostem a obchodníkům, kteří tak mohou lépe plánovat objednávky.

(07/01/2015) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 16
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390