Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
83. edice Expo Riva Shuh se blíží
ImageDalší setkání světového obuvnictví v Riva del Garda Od 10. do 13. ledna 2015 se světové obuvnictví opět sejde v Riva del Garda na Expo Riva Shuh. Celý tým už nyní pracuje na 83. edici události, která má stále více mezinárodní vzhled a orientaci na obchod, má schopnost efektivně odpovídat na požadavky firem a obchodníků, kteří se na jedné straně potýkají s obtížemi na domácích trzích a na straně druhé bojují s rostoucím mezinárodním napětím.

Expo Riva Shuh se rozhodl posílit své snahy o internacionalizaci. Cílem je zahrnout pokaždé více a více nových zemí a nabídnout možnost obchodníkům a firmám objevit alternativní trhy, aniž by ztratil své historické zaměření na trhy severní a střední Evropy. S vystavovateli ze 40 zemí a návštěvníky z více než 100 národů upevnil veletrh svou pozici mezinárodní křižovatky a místa setkávání výrobních zemí s klíčovými spotřebitelskými oblastmi.

Díky tomuto obuvnickému „kotlíku“ v současnosti Expo Riva Shuh poskytuje kompletní přehled světových kolekcí a mix italských a evropských značek, asijských výrobků s nízkým nákladem i produktů ze Severní Ameriky. Takové spektrum nabízí obchodníkům z celého světa možnost vybrat si to, co právě hledají.

Internacionalizace a pestrost: To jsou klíčová slova, na kterých je založena 83. Edice Expo Riva Shuh naplánovaná na 10. – 13. ledna 2015 ve výstavním areálu Kongresového centra, hotelů a výstavních ploch v Riva del Garda. Mimo jiné veletrh nabízí příležitost porozhlédnout se po nejnovějších trendech. Přes 1,300 vystavovatelů je připraveno nabídnout to nejlepší z kolekcí podzim/zima 2015/16.

(05/11/2014) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 15
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390