Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Školení prodejního personálu - nezbytná podmínka úspěchu
V rámci obchodní praxe je v současné době naprosto nezbytnou nutností pro specializované maloobchody s obuví a koženou galanterií, aby měly personál v prodejně nejen „atraktivní“, ale zejména „odborně zdatný a proškolený“.

Místa školení: Praha - Brno - listopad 2014

Maloobchody mohou konkurovat dobrou a kvalitní nabídkou, ale zejména odborným poradenstvím při nákupu obuvi či kožené galanterie. Mnoha reklamacím obuvi by se dalo předejít, pokud by prodavač nebo prodavačka dokázali při nákupu kvalifikovaně poradit. Samozřejmostí musí být i kvalifikované rady pro údržbu a ošetřování obuvi, včetně nabídky odpovídajících čisticích prostředků přímo na prodejně. Nejen tyto znalosti, ale zejména cenné informace z oblasti platné legislativy v oblasti reklamačního řízení a Zákona o ochraně spotřebitele mohou zájemci získat na školení, které pořádá Česká obuvnická a kožedělná asociace dne 3.11. 2014 v Praze a dne 18. 11. 2014 v Brně. Více informací o školení včetně cenových podmínek naleznete v níže uvedené přihlášce.

Přihláška na školení – ZDE

Autor článku:
PhDr. Vlasta Mayerová
(16/10/2014)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 9
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390